Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Oficiální diskuze k nové generaci DrD, vydané v roce 2011.

Moderátoři: Bouchi, Pieta, Charles

Za jaké povolání DrD2 hrajete?

Bojovník
32
13%
Lovec
21
8%
Kejklíř
28
11%
Mastičkář
24
10%
Zaklínač
23
9%
Válečník
6
2%
Hraničář
8
3%
Vědmák
9
4%
Čaroděj
13
5%
Zvěd
6
2%
Lupič
8
3%
Mág
6
2%
Šaman
4
2%
Druid
3
1%
Alchymista
7
3%
Jiné
7
3%
Průvodce hrou
44
17%
Za tato povolání hraji proto, že jsou potřebná pro moje zvolené pokročilé povolání
3
1%
 
Celkem hlasů: 252

Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Příspěvek od Lemmy »

Za jaké povolání v DrD2 hrajete?

Vyberte prosím ta povolání za které skutečně hrajete + pokročilé povolání, za které již hrajete, či na které chcete postavu dostat.

V případě, že nehrajete nebo v budoucnu nechcete hrát za stávající pokročilé povolání, ale za povolání vlastní (či pokročilé povolání hodně upravené), vyberte prosím možnost "Jiné" (v případě velké podobnosti jiného povolání současnému můžete zvolit "jiné" i podobné stávající pokročilé povolání, pokud z něj Vaše hodně čerpá).

Prosím i o vyplnění/nevyplnění možnosti - Za toto povolání hraji proto, že jsou potřebná pro moje zvolené pokročilé povolání (pokud hrajete/chcete hrát např. za Čaroděje a jednu úroveň Bojovníka máte jen proto, že je potřeba pro toto povolání, není to povolání, které byste pro postavu chtěli).

Je povoleno max 5 možností výběru (prosím o určitou toleranci a reálnost a nevybírání např. 3 pokročilých povolání, jen protože do budoucna Vaše postava bude určitě badass a vy je chcete, ale skutečnou volbu o tom, co víte, že budete hrát - tedy ideálně jedno/dvě pokročilá povolání) :)

EDIT: Á, pardon. Na základě Resova postu dodávám průvodce hrou, aby se nám vypravěči nepletl mez hráčská povolání.
EDIT 2: POZÓR! Protože jsem ouplnej blbec, možnost výběru Zaklínač představuje povolání Zaříkávače. Pokud hrajete za Zaříkávače, vyberte prosím možnost Zaklínač. Pokud hrajete za Geralta, vyberte Vědmák (nikoliv Zaklínač).
Naposledy upravil(a) Lemmy dne 25. 8. 2011, 14:26, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Příspěvek od Lemmy »

Zatím hraju za Bojovníka / Kejklíře

Jde o archetyp potulného mistra zbraně, tedy povolání nemám jen pro to, že je pokročilé povolání vyžaduje.

Jako pokročilé jsem zvolil "jiné" - válečník by mohla být dobrá volba, ale jeho základní schopnosti mi nesedí. Rád bych svou postavu viděl jinde, proto doufám, že mi vypravěč povolí silnou úpravu či vytvoření vlastního pokročilého povolání.
Možnost "Válečník" ve výběru ale ponechávám, jelikož je mu postava nejvíce podobná ze současných povolání a bude mít některá umění válečníka v boji se zbraní.
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Příspěvek od Resurrection »

Dal jsem jiné, protože hraju za PH 50 (ne, to není chyba). $D
Secrets are power.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Příspěvek od Lemmy »

EDIT: Á, pardon. Na základě Resova postu dodávám průvodce hrou, aby se nám role vypravěče nepletla mez hráčská povolání postav.

Res: Prosím tedy o novou volbu.
Díky za pochopení $D
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Příspěvek od ilgir »

Co je povolání "zaklínač"? V pravidlech jsem ho nenašel...
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Příspěvek od Lemmy »

ilgir píše:Co je povolání "zaklínač"? V pravidlech jsem ho nenašel...
Dopr... já jsem ale úplnej...

Zaklínač = Zaříkávač... mohl by někdo z adminů prosím upravit, aniž by se nesmazaly volby v anketě?
Děkuji $D
Rauksul
Příspěvky: 300
Registrován: 11. 8. 2009, 15:53

Re: Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Příspěvek od Rauksul »

Zrada!
Nemůžu naklíčovat theurga: zaříkavač(5)+kejklíř(1)+mastičkář(1)-bojovník(1)+mág(1)+čaroděj(1)+alchymista(1) :-)
Tak jsem vynechal kejklíře... :-)
Družina Mrtvoly Na Mrtině
[zde býval obrázek testera DrDII :o)]
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Příspěvek od Markus »

Lemmy píše:
ilgir píše:Zaklínač = Zaříkávač... mohl by někdo z adminů prosím upravit, aniž by se nesmazaly volby v anketě?
Podle mě se tím vyresetuje celá anketa, takže jsem to nezkoušel. Ale jestli to chceš risknout, tak si to můžeš opravit sám. My nemáme žádné nástroje pro úpravu anket, které bys neměl i ty jako zakladatel tématu.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Příspěvek od Lemmy »

Markus píše: Podle mě se tím vyresetuje celá anketa, takže jsem to nezkoušel. Ale jestli to chceš risknout, tak si to můžeš opravit sám. My nemáme žádné nástroje pro úpravu anket, které bys neměl i ty jako zakladatel tématu.
To už jsem zkoušel, bohužel se to fakt vymaže.
Ale díky za echo :wink: Udělám info do prvního příspěvku, aby nebyly anketáři zmatení :)
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Příspěvek od OnGe »

Tady je to posledni dobou sama anketa :lol:
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
ValMor
Příspěvky: 165
Registrován: 22. 7. 2009, 06:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Příspěvek od ValMor »

Zatim nic ale chtel bych alchymistu/lupice :-)=
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2664
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Re: Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Příspěvek od Vitus »

Plánuji PH, ale teď jsem v SPB (Sankt Peterburg, Rusko), takže až odladím IE/WC (Internet a Webcam), tak uděláme RS (restart) hráčské gruppy s klukama v DrDII, pokud na to přistoupí :D .
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Příspěvek od Resurrection »

Vitus píše:Plánuji PH, ale teď jsem v SPB (Sankt Peterburg, Rusko), takže až odladím IE/WC (Internet a Webcam), tak uděláme RS (restart) hráčské gruppy s klukama v DrDII, pokud na to přistoupí :D .
No můj názor znáš :-))) Takže rád pak přidám svůj hlas, což bude zaříkávač/kejklíř/mág, pokud budeme pokračovat se stejnými postavami. Každopádně bych si to v DrD II rád zahrál i kdyby ne, protože manipulovat lidmi je hrozně khůl magie imho. :D
Secrets are power.
Roubíček

Re: Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Příspěvek od Roubíček »

Jsem momentální PH, ale pokud by se mi někdy naskytla možnost, hrál bych flegmatického člena inkvizitorského řádu, ve kterém bych musel poslouchat kodex nejvyšších. Takže zabíjet ty, jenž používají černou magii. Všechny černokněžníky apod. Samozřejmě i nemrtvé přisluhovače a běsi. Takže povolání nejspíše Bojovník 2, Mastičkář 2, Zaříkávač 4, vědmák 4, čaroděj 4 (akorát že magie světla- žár apod. takže vlastně oheň- dost dávání výhod spoluhráčům, takovýto dávám ti božskou sílu apod.) Jóó, magie světla a do toho znamení. Pořádnej kouzelnickej souboj... znamení Berkano atp.
Rauksul
Příspěvky: 300
Registrován: 11. 8. 2009, 15:53

Re: Anketa - za které povolání hrajete v DrD2

Příspěvek od Rauksul »

Roubíček píše: hrál bych flegmatického člena inkvizitorského řádu
Flegmatický inkvizitor, bomba... "Ale jo, tak ho teda upalte..."

Tak mě napadá, kdybych hrál theurga v DrD1.6, tak bych asi musel být DrDII šaman... :-D Docela zajímaví konverze ;-)
Družina Mrtvoly Na Mrtině
[zde býval obrázek testera DrDII :o)]
Odpovědět

Zpět na „Dračí doupě II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů