Beštiár 2. vydanie

Oficiální diskuze k nové generaci DrD, vydané v roce 2011.

Moderátoři: Bouchi, Pieta, Charles

XPheco
Příspěvky: 2
Registrován: 18. 8. 2020, 13:10

Beštiár 2. vydanie

Příspěvek od XPheco »

Zdravím, rád by som sa opýtal či je možnosť niekde objednať si e-verziu beštiára 2. vydanie pretože na altar stránke sa nedá pridať do košíka - svieti tam pri e verzii ´´vypredané´´ a písal som tam dotaz ale nedostal som odpoveď. Alebo je momentálne len možnosť zakúpiť fyzickú kópiu knihy ?? díky
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Beštiár 2. vydanie

Příspěvek od Markus »

Našel jsem jenom fyzickou verzi na Fantasyobchodě, ale s elektronickou nevím. :-? Altar poslední dobou působí jako dost v hibernaci, takže těžko říct, co se s jejich e-shopem děje a proč mají „vyprodaná“ PDFka.

A mimochodem, vítej na Fóru! :wink:
XPheco
Příspěvky: 2
Registrován: 18. 8. 2020, 13:10

Re: Beštiár 2. vydanie

Příspěvek od XPheco »

Vďaka za privítanie, kúpil som knihu ale s tými vypredanými pdf verziami je to trochu funny no :D
Lyncz
Příspěvky: 379
Registrován: 29. 5. 2020, 11:23

Re: Beštiár 2. vydanie

Příspěvek od Lyncz »

Je možné, že jsem to přehlédl, ale mám nějakou verzi bestiáře, kde je napsané "Zvláštní schopnosti: Mučitel (najdete u skřeta)", ale nikde jinde v bestiářu jsem nenašel, co mučitel znamená.
We dreamed only the greatest dreams, Malachai and I.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Beštiár 2. vydanie

Příspěvek od Sarsaparillos »

Lyncz píše: 19. 9. 2020, 11:52 Je možné, že jsem to přehlédl, ale mám nějakou verzi bestiáře, kde je napsané "Zvláštní schopnosti: Mučitel (najdete u skřeta)", ale nikde jinde v bestiářu jsem nenašel, co mučitel znamená.
Je to napsané v sekci Bestiář u skřeta v základních pravidlech (str. 299).
Lyncz
Příspěvky: 379
Registrován: 29. 5. 2020, 11:23

Re: Beštiár 2. vydanie

Příspěvek od Lyncz »

Sarsaparillos píše: 19. 9. 2020, 12:04
Lyncz píše: 19. 9. 2020, 11:52 Je možné, že jsem to přehlédl, ale mám nějakou verzi bestiáře, kde je napsané "Zvláštní schopnosti: Mučitel (najdete u skřeta)", ale nikde jinde v bestiářu jsem nenašel, co mučitel znamená.
Je to napsané v sekci Bestiář u skřeta v základních pravidlech (str. 299).
I'm stupid...nějak mě nenapadlo podívat se do knihy, která tu leží vedle mě =D
We dreamed only the greatest dreams, Malachai and I.
trajda
Příspěvky: 1043
Registrován: 1. 6. 2015, 22:11

Re: Beštiár 2. vydanie

Příspěvek od trajda »

Zs Prastary rika, ze pokud postava umi dany manevr bravurne, tak ho smi pouzit i ukrutne. Jenze Veleobr nema bravuru. Nekam se mu podela begem revize, protoze si pamatuju, ze mel krale netvoru - bravurni vzdy a vsude.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: Beštiár 2. vydanie

Příspěvek od MarkyParky »

To bude šotek :(
Agros
Příspěvky: 23
Registrován: 3. 8. 2021, 10:28

Re: Beštiár 2. vydanie

Příspěvek od Agros »

Zdravím, mám dotaz jen tak ze zvědavosti. Proč v 2. verzi bestiáře není štika ani žádná její varianta? Když v tom původním vydání byla. Co jsem tak koukal, tak všechny ostatní bytosti tam jsou.
trajda
Příspěvky: 1043
Registrován: 1. 6. 2015, 22:11

Re: Beštiár 2. vydanie

Příspěvek od trajda »

Agros píše: 3. 8. 2021, 10:37 Zdravím, mám dotaz jen tak ze zvědavosti. Proč v 2. verzi bestiáře není štika ani žádná její varianta? Když v tom původním vydání byla. Co jsem tak koukal, tak všechny ostatní bytosti tam jsou.
Stejné otázky si lidé pokládaly i po vzniku revize základních pravidel. Myslím si ale, že v obou případech na odpovědi nezáleží. Mnohem důležitější je, jestli si ji sám dokážeš z těch starých pravidel předělat do těch nových nebo zda s tím budeš chtít pomoct. My ti s tím kdykoliv velice rádi pomůžeme.
Lyncz
Příspěvky: 379
Registrován: 29. 5. 2020, 11:23

Re: Beštiár 2. vydanie

Příspěvek od Lyncz »

Mě by třeba zajímalo, zda a jak hrajete obyčejná zvířata? Chápu třeba vlci, to je taková stálice mezi nepřáteli na prvních úrovních ve všech RPG, ale štiky, netopýři, zmije a podobné zvířata mi nikdy do hry moc nesedly a neseděly.
We dreamed only the greatest dreams, Malachai and I.
Agros
Příspěvky: 23
Registrován: 3. 8. 2021, 10:28

Re: Beštiár 2. vydanie

Příspěvek od Agros »

trajda píše: 3. 8. 2021, 12:38
Agros píše: 3. 8. 2021, 10:37 Zdravím, mám dotaz jen tak ze zvědavosti. Proč v 2. verzi bestiáře není štika ani žádná její varianta? Když v tom původním vydání byla. Co jsem tak koukal, tak všechny ostatní bytosti tam jsou.
Stejné otázky si lidé pokládaly i po vzniku revize základních pravidel. Myslím si ale, že v obou případech na odpovědi nezáleží. Mnohem důležitější je, jestli si ji sám dokážeš z těch starých pravidel předělat do těch nových nebo zda s tím budeš chtít pomoct. My ti s tím kdykoliv velice rádi pomůžeme.
Nevím, ještě jsem nepřeklápěl žádnou bytost, ale zkusím to. Potřeboval bych nějakou obří rybu do dobrodružství :D Moc děkuji za odpověď, případně napíšu.
Odpovědět

Zpět na „Dračí doupě II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 9 hostů