Karty postavy

Oficiální diskuze k nové generaci DrD, vydané v roce 2011.

Moderátoři: Bouchi, Pieta, Charles

Galag
Příspěvky: 31
Registrován: 24. 5. 2017, 18:34

Karty postavy

Příspěvek od Galag »

Není to žádný mistrovský dílo, jelikož s počítačem nejsem největší kamarád, ale nám to u hry pomáhá, když má každý v ruce svoji postavu a nemusí se pořád listovat v knize...
Přílohy
karty.rar
(8.81 MiB) Staženo 145 x
Uživatelský avatar
Fafrin
Příspěvky: 2384
Registrován: 4. 3. 2010, 22:15
Bydliště: Olomouc

Re: Karty postavy

Příspěvek od Fafrin »

Mno, dovolil bych si upozornit, že existuje toto: http://www.drd2.cz/download/zalozky
Což je v podobném duchu, ale nejsou tam ZS.
Je pravda, že vymyslet deník tak, aby tam bylo dostatek místa na ZS dostatečně srozumitelně pro každého se mi ještě nepovedlo, ale pak dává IMHO smysl mít ZS spíše na jednotlivých kartičkách, protože málokdo potřebuje všech 12 od jednoho povolání.
DrD 1.x od roku 1996, od 1997 jako PJ. Bývalý ORG, občasný LARPař. DrDII since beginning.
Uživatelský avatar
Fafrin
Příspěvky: 2384
Registrován: 4. 3. 2010, 22:15
Bydliště: Olomouc

Re: Karty postavy

Příspěvek od Fafrin »

A podobné taháky jsem dělal k dispozici zde: https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php ... 97#p335397
(ale nejsem si jist aktuální aktuálností)
DrD 1.x od roku 1996, od 1997 jako PJ. Bývalý ORG, občasný LARPař. DrDII since beginning.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Karty postavy

Příspěvek od Sarsaparillos »

Fafrin píše: 22. 2. 2020, 13:22Je pravda, že vymyslet deník tak, aby tam bylo dostatek místa na ZS dostatečně srozumitelně pro každého se mi ještě nepovedlo, ale pak dává IMHO smysl mít ZS spíše na jednotlivých kartičkách, protože málokdo potřebuje všech 12 od jednoho povolání.
Inu, já to vyřešil takto, třeba se to bude někomu líbit. Tyhle deníky používám na oneshoty, kde stačí menší přehled o výbavě.
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2692
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Karty postavy

Příspěvek od Log 1=0 »

Sarsaparillos píše: 22. 2. 2020, 14:43 Inu, já to vyřešil takto, třeba se to bude někomu líbit. Tyhle deníky používám na oneshoty, kde stačí menší přehled o výbavě.
To je docela pěkné. Pokud tam není vše potřebné, můžeš tam klidně přidat jednu stránku na tyhle věci, DnD 5E charsheet je třístránkový, vy to tak můžete mít klidně taky.
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Galag
Příspěvky: 31
Registrován: 24. 5. 2017, 18:34

Re: Karty postavy

Příspěvek od Galag »

Fafrin píše: 22. 2. 2020, 13:22 Mno, dovolil bych si upozornit, že existuje toto: http://www.drd2.cz/download/zalozky
Což je v podobném duchu, ale nejsou tam ZS.
Je pravda, že vymyslet deník tak, aby tam bylo dostatek místa na ZS dostatečně srozumitelně pro každého se mi ještě nepovedlo, ale pak dává IMHO smysl mít ZS spíše na jednotlivých kartičkách, protože málokdo potřebuje všech 12 od jednoho povolání.
Tyto karty mám v originále z krabicové verze... Ale jsou podle původní knihy bez revizí. Proto sem věnoval čas předělání. Samozřejmě nikomu nenutím :D ale třeba se někomu budou hodit.
Máme je zalaminovaný a válí se na stole u každé hry, jelikož se používají hodně často.
A ano, nejspíš nikdo nepotřebuje všech 12 schopností, ale taky většinu základních povolání má více hráčů, takže jsou karty univerzální, aby je mohl použít každý ;-)
Uživatelský avatar
Fafrin
Příspěvky: 2384
Registrován: 4. 3. 2010, 22:15
Bydliště: Olomouc

Re: Karty postavy

Příspěvek od Fafrin »

Ah, update záložek ke stažení na webu dle revize - to by jsme mohli. @Bouchi, @MarkyParky
DrD 1.x od roku 1996, od 1997 jako PJ. Bývalý ORG, občasný LARPař. DrDII since beginning.
Odpovědět

Zpět na „Dračí doupě II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů