Dojmy po slezině

Slezina je setkání návštěvníků RPG Fóra, které se pořádá tradičně každého půl roku. Pojeďte s partou spřízněných nadšenců na víkend na chatu!
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Dojmy po slezině

Příspěvek od Insolitus »

Chtěl bych všem poděkovat za právě uběhnuvší slezinu.
Já osobně jsem si ji celou velmi užil. Bylo skvělé mnohé z vás zas po nějaké době vidět.

Obzvláště jsem si užil Pietovu masalu a sobotní Příběhy. Škoda jen že se nestihl ted Dread, ale ono bude nějaké vhodné "příště".

Takže ještě jednou: Všem díky
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Dojmy po slezině

Příspěvek od Bifi »

Bolo fajn, piatkové Lost City sa nakoniec výborne rozbehlo a škoda, že sme ho nedohrali. Sobotný ČaroDej bol prekvapivo dobrý (a prvýkrát mi zomrela postava na pascu), Montsegur 1244 úplne famózny, filozofický pokec s Erricom a Markusom a ostatnými komentujúcimi bol veľmi stimulujúci a po prezentácii Hlbokých lesov som nevedel zaspať, toľko som dostal feedbacku a povzbudenia. Masala bola veľmi príjemná, počasie vyšlo tiež, akurát ma mrzí, že som nemohol prísť už vo štvrtok. A mrzí ma, že nemohli prísť Ebon a ďalší - Treve, Invictus...
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Fingalen
Příspěvky: 1198
Registrován: 25. 1. 2007, 13:39
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po slezině

Příspěvek od Fingalen »

Aj ja sa príkláňam k poďakovaniu všetkým, ktorí sa podpísali pod veľmi príjemné pocity odnesené zo sleziny. Chýbala mi síce muzika, ale druhí si od nej možno aspoň oddýchli. Verím, že sa Pietovi náklady na masalu aspoň ako tak vrátili a že z kliešťov, ktoré sme si (nepochybne nielen ja) doniesli domov, nič vážneho nebude. :-)

Montsegur ma presvedčil, že je to ozaj dobrá hra a teším sa, kto nový sa k nej pridá na jeseň.

Som rád za nezmyselné tliachania je hlbokomyselné riešenie existenčných otázok. Som rád, že som po roku videl zas vaše tváre i keď ma nie úplne teší pocit, že priberám len ja, každopádne ak Markus naplní prísľub, že za tohtoročné fotky vyhlási náhodný výber z predošlých rokov, bude tento môj mindrák zažehnaný.. :-D

Každopádne, ešte raz vrelá vďaka. Aj za to, že ste Mirke ukázalo, že tento koníček nie je úplne márny a ľudia okolo neho nie sú úplní freakovia. ;-)
Hrajeme si a víme, že si hrajeme, tedy jsme něčím víc než jen rozumnými bytostmi, neboť hra je nerozumná..

I've joined the resistance.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6887
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Dojmy po slezině

Příspěvek od Antharon »

Viete táto slezina pre mňa bola taká zvláštna. Hry mi asi tak úplne nesadli, pri Stars without numbers som skončil skôr ako pasívny divák, neschopný sa protagonizovať. Čarodej ma veľmi milo prekvapil a zdal sa mi veľmi dobrý na dobu kedy vznikol. Výprava, ktorá skončila tým, že keď náš vodca zahynul na vstupe do dungeonu a my sme radŠej ušli s tým, Že aj jeden teleskop je skvelý loot, bola dosti failová. Omega vyšla ako krátka akcia bez akýchkoľvek zaváhaní, čím sme síce vyŠli ako strašní tvrďáci avšak chýbalo tomu to korenie. Potom tu bolo DnD, ktoré sa krásne rozbehlo, ale padlo na veľmi neskorej hodine kedy sme postupne všetci zaČali odpadávať. Finále bola Panty explosion, ktorá skombinovala japonské anime školáčky a alicu v krajine zázrakov avšak nakoniec sa ju podarilo doviesť do velkolepého záveru.
Zabudnúť nesmiem ani na halušky a masalu, ktoré boli vinikajúce a na prezentáciu Bifiho projektu, ktorý ma ma úplne dostal. V konečnom dôsledku som si však skvele pokecal a odpočinul a tak by som vám veľmi rád poďakoval za skvelý víkend. Už sa teším na jesennú :)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
zsolko
Příspěvky: 15
Registrován: 20. 12. 2010, 10:33
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po slezině

Příspěvek od zsolko »

Bol som na slezine po prvý krát.
Bolo to výborné a hlavne poučné.
Som rád, že ČaroDej sa páčil aj keď som kvôli tomu musel vypustiť pár programov, ktoré ma zaujímali.
Lost city s udatnými vytrvalcami BiFi, Marcus a Bubak bolo niečo extra. OLD SCHOOL YEAH !!!
Hranie s Kelton-om a Tyrael bolo famózne, škoda, že v Košiciach nieto s kým si zahrať indee hry. Dobre som si zavískal ako japonská školačka a kefou do WC a sedátkom som utlkla zlý proťajšok Schoolkeeper-a teda Skullkeeper-a.
Ďakujem Mirke a Finovi za spoločné varenie halušiek a ostatným za pochvalné slová.
Škoda, že sa mi GameCon kríži s DobroFantH-om, takže sa asi uvidíme až na jeseň, respektíve tých odvážnejších na tábore RPG+ na Východnom Slovensku. Pokúsim sa do vtedy dopísať druhé vydanie ČaroDej-a.

Vďaka Marcus a všetci, ktorí ste mi spríjemnili uplynulý víkend.

Zsolo
Prídte na prvú RPG dovolenku na Slovensku
http://rpgpositive.dobrofanth.eu/
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po slezině

Příspěvek od Jerson »

Ze Sleziny mám poměrně pozitivní dojmy, i když někteří se neukázali. Nicméně jsem si zahrál a popovídal, něco málo popil, takže jsem spokojený.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po slezině

Příspěvek od Bajo »

Taky jsem spokojeny. Akorat ten Mentesegur me mrzi, ale neda se nic delat, dosly proste baterky :-? Dekuji vsem hracum old school dungeonu za trpelivost a snahu. Nez se druzinka trochu sehrala a naladila se na spravny mod, to asi na nekoho mohlo pusobit misty az prilis podrobne, ale jak podotknul spravne Bifi, u kazdeho specifickeho stylu chvili trva, nez si hraci osahaji herni procedury apod... potom se to uz myslim velmi zajimave rozehralo $:)
Rad jsem vas vsechny videl a pokecal s kym jsem stihl, vyskousel novou deskovku a jen tak se kolem poflakoval a ocumoval 8)

Specialni diky patri Markusovi za organizaci.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po slezině

Příspěvek od Pieta »

Bylo to fajn. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po slezině

Příspěvek od Markus »

Nejvíc ze všeho mě na Slezině nadchly Hľboké lesy :)

Jel jsem na Slezinu si odpočinout po dvou měsících psaní diplomky. Byl jsem kreativně dost vyšťavený, nechtěl jsem nic vést a vlastně ani moc hrát... takže jsem potupně vycouval ze dvou her, když jsem začal mít dojem, že už toho mám nad hlavu. Na druhou stranu jsem nevycouval z Bajova old-schoolu, který se ukázal být dokonalým prostředkem odreagování, a mrzí mě, že to muselo skončit v nejlepším. Rozhodně mám chuť zahrát si někdy nějaký dungeon pořádně.

Jinak díky všem, že jste přijeli a budu se na vás těšit příště. Finální účast 29 lidí je moc pěkná, a nadchlo mě, že přijeli i lidé, které jsem dlouho neviděl.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po slezině

Příspěvek od Peekay »

Ja mam ku Slezine iba jedno slovo:

CONTINUUM!
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po slezině

Příspěvek od Erric »

Bavilo me to, uzil jsem si to. Diky.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po slezině

Příspěvek od Ecthelion »

Slezina byla super, přestože jsme tam byli jenom od soboty. Potkali jsme spoustou starých známých a moc rádi jsme potkali lidi, které jsme před tím ještě neviděli (Quasit, zsolo a další). Všem moc díky za skvělou akci. :wink:

Část soboty zabral podnětný "DrD 2 team meeting", zahráli jsme si jako hráči skvělou hru (poté, co jsme unesli hru PtAček a zajali přítomné hráče i Vypravěče) Příběhů Impéria (Juch! Moc díky Conlaiovi, že do toho šel a všem hráčům za super zážitek.), pili skvělou masalu, získali podpis do svého výtisku Čaroděje a zúčastnili se prezentace Hlbokých lesů, která byla zlatým hřebem celé Sleziny (a jejíž odraz byl tak silný, že se o Hlbokých lesích zdálo Alefovi až v Košicích). Ten projekt nás opravdu hodně zaujal a doufám, že příště už si budeme třeba moci i zahrát. :wink:

Ještě jednou díky všem!
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po slezině

Příspěvek od Almad »

Starý člen http://rpg.church
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po slezině

Příspěvek od Aljen »

Skvela Slezina! :)

Dobre som si zahral, stretol starycha aj novych znamich a celkovo sa vyborne bavil.
Zaludok sice uz glutamanovu stravu neznasa tak dobre ako volakedy a spanok na tvrdej podlahe uz tiez nepovazujem za osviezujuci ale to su uz detaily s ktorymi sa da iba zmierit.

Stars without borders boli skvele, skoda ze sme ten koniec museli urychlit :(
- Ducttape sutaz FTW!

Sorcerer sme sice nedohrali ale vznikli fantasticke postavy ktore by som rad videl v hre dlhsie. Nom-nom

Carodej bol zaujimavy napriek monorailovemu pribehu a predpripravenym postavam. Vyzera to tak ze koncept Lesneho Deda zostane do buducnosti na DrD2 engine. V kazdom pripade aj chlipny Loktibrada so speci smiechom ma pre mna svoje caro (s uplne inymi kuzlami samozrejme ;))

No a samozrejme Montsegur bol prekvapivo heavy-hitter z ktoreho mi chvilu trvalo sa spamatat. Silne pribehy a komplexne postavy a skveli hraci = ZAZITOK.

A dokonca sme v piatok aj sportovali ... ts ts taketo veci!
Ti co neboli mozu lutovat, ale hadam na jesen si to pridu vynahradit
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po slezině

Příspěvek od Nossie »

takže jste si užli, paráda :)
Odpovědět

Zpět na „Jarní Slezina 2011 (28.4. až 1.5.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů