Chcem byť GM/chcem hrať hru

Slezina je setkání návštěvníků RPG Fóra, které se pořádá tradičně každého půl roku. Pojeďte s partou spřízněných nadšenců na víkend na chatu!
Avarita
Příspěvky: 21
Registrován: 11. 1. 2008, 15:40
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chcem byť GM/chcem hrať hru

Příspěvek od Avarita »

SWN zni docela zajimave, urcite bych do toho sel.
Uživatelský avatar
DarthSpeedy
Příspěvky: 178
Registrován: 7. 5. 2006, 20:43
Bydliště: Brno

Re: Chcem byť GM/chcem hrať hru

Příspěvek od DarthSpeedy »

Na Slezině asi nakonec budu vyprávět Chaneling the Lost - krom nich se zde asi více zdržovat nebudu. Nicméně, kdyby měl někdo zájem o něco z následujících her:
  • Exalted
    Orpheus
    Deliria
    Dark Heresy
    Deathwatch
tak se asi nechám zlákat, ale potřeboval bych to vědět předem, abych krom zmíněných podvrženců připravil ještě něco dalšího 8)
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Chcem byť GM/chcem hrať hru

Příspěvek od Bifi »

Dark Heresy ma veľmi zaujíma, som silný nadšenec (viedol som v ňom žiaľ len jeden oneshot, pripravoval dve kampane, ale ako hráč som ešte nehral).
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
DarthSpeedy
Příspěvky: 178
Registrován: 7. 5. 2006, 20:43
Bydliště: Brno

Re: Chcem byť GM/chcem hrať hru

Příspěvek od DarthSpeedy »

DarthSpeedy píše:Na Slezině asi nakonec budu vyprávět Chaneling the Lost - krom nich se zde asi více zdržovat nebudu. Nicméně, kdyby měl někdo zájem o něco z následujících her:
  • Exalted
    Orpheus
    Deliria
    Dark Heresy
    Deathwatch
tak se asi nechám zlákat, ale potřeboval bych to vědět předem, abych krom zmíněných podvrženců připravil ještě něco dalšího 8)
A ještě vlastně Warhammer Fantasy 3rd, pro úplnost.
Bifi píše:Dark Heresy ma veľmi zaujíma, som silný nadšenec (viedol som v ňom žiaľ len jeden oneshot, pripravoval dve kampane, ale ako hráč som ešte nehral).
Když budou alespoň tři hráči, tak nevidím problém. Momentálně chystám kampaň pro Grey Knights a Inkvizici, takže nějaký ten příběh stranou mám. Není potřeba znát systém, ale zrovna u Dark Heresy/Deathwatch by se určitě hodila rámcová představa o settingu $lol$
Avarita
Příspěvky: 21
Registrován: 11. 1. 2008, 15:40
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chcem byť GM/chcem hrať hru

Příspěvek od Avarita »

Kdysi sem hral Dark Heresy, ale daleko jsme se nedostali, protoze Storyteller to zapichnul. Rad bych si zahral.
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Chcem byť GM/chcem hrať hru

Příspěvek od Jarilo »

Určitě bych rád zahrál Dark heresy / Deathwatch, přizpůsobím se většině, ačkoliv mi je možná Deathwatch bližší. Nicméně už teď mám program napráskaný na max, takže nemůžu nic slíbit, Dračí Kult, Bifiho Hlboké lesy a Bajovo oldskůl mají prioritu.

A pokud bys měl chuť alespoň dotáhnout tu krabici WFRP 3ed, taky se na to moc rád kouknu (pročítal sem jen pravidla PDF) a kdyby se sešli lidi i něco zahrál, abych toto líbivé boardgame like RPG vyzkoušel =), ale platí to co píšu výše, letos je toho opět spousta =).
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: Chcem byť GM/chcem hrať hru

Příspěvek od Ebon Hand »

Letos je to pěkně napěchované. Dark heresy jsem hrál s Bifim a moc se mi to prostředí líbilo. Takže pokud bude reálná možnost to skloubit, tak bych měl taky zájem.
Každopádně jak praví Jarilo, už teď jsem nervozní z toho, že se nabídka pořád rozšiřuje o další a další zajímavé kusy a já zase budu mít tak strašně málo času..
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
DarthSpeedy
Příspěvky: 178
Registrován: 7. 5. 2006, 20:43
Bydliště: Brno

Re: Chcem byť GM/chcem hrať hru

Příspěvek od DarthSpeedy »

Ad Dark Heresy / Deathwatch: Zkuste navrhnout termín kdy by vám hraní vyhovovalo, a podle toho se asi uvidí, zda-li to bude možné skloubit s vaším časovým hramonogramem. Mně osobně je to zatím jedno, ale jak jsem psal, nechci něco připravovat zbytečně s tím, že na místě se uvidí; z toho už jsem vyrostl :lol: Jako hráč se žádného hrání účastnit neplánuji, takže bych se nerad nudil :clap:

Postavy + pozadí připravím dle potřeby, systém je velmi jednoduchý a intuitivní, lze vysvětlit během 15 minut.
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Chcem byť GM/chcem hrať hru

Příspěvek od Aljen »

Setting Dark Heresy sa hodne paci aj mne ... len ten system a tvorba postav :(
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Avarita
Příspěvky: 21
Registrován: 11. 1. 2008, 15:40
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Chcem byť GM/chcem hrať hru

Příspěvek od Avarita »

Ja sem pro Dark heresy ci Deathwatch(Podle toho co budou chtit ostatni), jen at se mi to nebije s SWN co se planuje.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chcem byť GM/chcem hrať hru

Příspěvek od Jerson »

Otázka - má někdo zájem hrát:

1) Omegu
2) Space Alert (s rozšířením)
3) airsoft


?
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Chcem byť GM/chcem hrať hru

Příspěvek od Naoki »

1 možná, 3 určitě
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Chcem byť GM/chcem hrať hru

Příspěvek od Antharon »

omegu určite
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Chcem byť GM/chcem hrať hru

Příspěvek od Bart »

já už neřikám, co bych si chtěl zahrát, protože to je asi tak všechno... ach jo :)
Vallataja
Příspěvky: 6
Registrován: 5. 4. 2010, 21:28

Re: Chcem byť GM/chcem hrať hru

Příspěvek od Vallataja »

Zahrala bych jsem klasickou AD&D 3ed nebo 3.5ed. Mozne i jako DM, ale lepsi jako hrac :)
Odpovědět

Zpět na „Jarní Slezina 2011 (28.4. až 1.5.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti