Nové stránky spuštěny!

České RPG, které vás zavede do fascinujícího a kouzelného světa 19. století.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové stránky spuštěny!

Příspěvek od OnGe »

Paralaxy, jak já nenávidím paralaxy...

ale jinak to máte pěkný. Jediné, co bych vytknul, je odkaz v hodním menu, co mě hodí na úplně jiný web (Novinky), to je takové...fujky.

EDIT: A koukám, ono to není responsivní. To bych u onepage webu opravdu nečekal. On to tedy vlastně není web, on je to plakát. Škoda, škoda...
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Ecthelion »

Onge: Diky za feedback. IMHO nejsou ty scroll effekty nijak prepalene a tomu webu, teda promin, plakatu doplnuji plasticitu. A dneska jsou in :wink: .
OnGe píše:EDIT: A koukám, ono to není responsivní. To bych u onepage webu opravdu nečekal. On to tedy vlastně není web, on je to plakát. Škoda, škoda...
No "resonsivni" to je. Ma to separatni verzi pro mobily, ktera se aktivuje dle zarizeni + obrazky se roztahuji do kraju. Vic asi ani Muse neumi. Priorita pro me na tehle fronte byla, aby to na tech mobilech fungovalo korektne, coz podle vseho relativne funguje.
A vzhledem k tomu, ze jsi na to prisel az pozdeji (soude dle toho ze je to az v editu), me to asi moc netrapi.

No, holt jsem designer, ne webkodar a chtel jsem udelat plakat, protoze web uz mame (to je ta zminena oskliva vec, co se ti otevre kdyz kliknes na novinky), no ... skoda, skoda.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové stránky spuštěny!

Příspěvek od OnGe »

Ecthelion (neprihlasen) píše:No "resonsivni" to je. Ma to separatni verzi pro mobily, ktera se aktivuje dle zarizeni + obrazky se roztahuji do kraju. Vic asi ani Muse neumi. Priorita pro me na tehle fronte byla, aby to na tech mobilech fungovalo korektne, coz podle vseho relativne funguje.
To ale není responzivní. Responzivní je, že se obsah přizpůsobí velikosti viewportu a tak aby to na něm vypadalo dobře a hlavně aby to bylo dobře použitelné. Jinými slovy, je jedno pro jaké je to zařízení, rozhodující jsou jeho parametry. Není to žádná separátní verze.

Co koukám na tu mobilní verzi (android-chrome), tak mi ani moc nefunguje menu. Respektive, odlifruje mě to na stránku s menu.
Ecthelion (neprihlasen) píše:A vzhledem k tomu, ze jsi na to prisel az pozdeji (soude dle toho ze je to az v editu), me to asi moc netrapi.
Tak jasně, neměl jsem to okno prohlížeče zmenšovat, můžu si za to sám :lol:
Ecthelion (neprihlasen) píše:No, holt jsem designer, ne webkodar a chtel jsem udelat plakat, protoze web uz mame (to je ta zminena oskliva vec, co se ti otevre kdyz kliknes na novinky), no ... skoda, skoda.
Tak jestli ti nevadí, že je to na hovno, proč to tu už takovou dobu řešíš a tváříš se, že chceš feedback?
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Ecthelion »

OnGe píše:Co koukám na tu mobilní verzi (android-chrome), tak mi ani moc nefunguje menu. Respektive, odlifruje mě to na stránku s menu.
Zeby funkce toho menu byla takova, ze te hodi na stranku menu?
OnGe píše:Tak jasně, neměl jsem to okno prohlížeče zmenšovat, můžu si za to sám :lol:
Vidis, aspon to priznas. :wink: Ne, ten komentar je o tom, ze me jde o lidi, kteri tu stranku nactou, proscrollujou a prejdnou na FB. To aby se jim to zobrazovalo i se zmensenym oknem, holt v tomhle pripade neni na seznamu priorit (ani nemuze byt viz nize).
OnGe píše:Tak jestli ti nevadí, že je to na hovno, proč to tu už takovou dobu řešíš a tváříš se, že chceš feedback?
No, za prve - ja jsem presne psal, co potrebuju za feedback (tj. jak se to zobrazuje na tabletu, a jestli myslite, ze ma smysl delat extra verzi pro tablet - coz mi Muse umoznuje). Za druhe je feedback, ktery mi k ncemu je a se kterym muzu neco dealt (tech par chybek kolem a feedback k obsahu, ktery jsem mel separatne)... a pak je feedback, ktery rika, ze je to na hovno. No a s tim halt nemuzu nic moc delat. :wink: Jako ja jsem to psal i nahore, za ten komentar jsme vdecni - neni to tak, ze by byl uplne k nicemu. Ale tak maximalne ti muzu vysvetlit, proc to tak je a to jsem ucinil.

Jo a jeste jednou jsem to googlil a Muse zatim opravdu responsibilni design neumi.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Ecthelion »

Tak, udatovaná verze webu je online:
http://www.pribehyimperia.cz

Zkusil jsem zapracovat vaše komentáře. Přibyly šipky, které by měly usnadnit pohyb po stránce a být návodnější. Stíny pod logem už by neměly lítat. Zmizel nějaký překlep a přibyly nějaké odkazy + další drobnosti.
Ještě jednou moc díky za komentáře!

A je tam odkaz na novou verzi s hudbou od eerieBaatezu (kterému patří náš velký dík!):
Příběhy Impéria – Krabice – Trailer
Trailer si pusťte, ta hudba je super. :wink:

Jinak shodou okolností v pátek vyšla nová verze Adobe Muse, která konečně umí responzivní design. Teda teoreticky. Hrál jsem si s tím celý víkend a nakonec jsem si na tom drsně vylámal zuby. Takže stránka nadále zůstává hloupá. Snad někdy.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2104
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: Nové stránky spuštěny!

Příspěvek od PardGalen »

Ecthelion píše:Příběhy Impéria – Krabice – Trailer
Hustý!
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Nové stránky spuštěny!

Příspěvek od York »

Ecthelion píše:Přibyly šipky, které by měly usnadnit pohyb po stránce a být návodnější.
Díky za všechny dinosaury, teď už trefíme na další šťavnaté pastviny ;-)
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové stránky spuštěny!

Příspěvek od Quentin »

Všechno je to takové ... profi :)
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Odpovědět

Zpět na „Příběhy Impéria“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti