Ohlasy po vydání

České RPG, které vás zavede do fascinujícího a kouzelného světa 19. století.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nelthar
Příspěvky: 15
Registrován: 29. 12. 2013, 14:27

Re: Ohlasy po vydání

Příspěvek od Nelthar »

Tenhle systém jsem si velice oblíbil. Líbí se mi důraz kladený na stranu hraní příběhu, a perfektního navození atmosféry. Příručka je skvěle vytvořená jak obsahově, tak graficky. Za mě opravdu musím říct, že je to moc povedené a přelomové dílo!
Aktivně hraji: Dračí doupě II, Příběhy Impéria
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohlasy po vydání

Příspěvek od Ecthelion »

Nelthar píše:Tenhle systém jsem si velice oblíbil. Líbí se mi důraz kladený na stranu hraní příběhu, a perfektního navození atmosféry. Příručka je skvěle vytvořená jak obsahově, tak graficky. Za mě opravdu musím říct, že je to moc povedené a přelomové dílo!
Moc děkujeme, že jsi nám napsal i za pochvalu. Velmi si toho ceníme! :clap:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Jarxes
Příspěvky: 425
Registrován: 28. 3. 2010, 16:50
Bydliště: Praha 10 Křeslice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohlasy po vydání

Příspěvek od Jarxes »

Musim se přiznat, že je to jen pár měsíců, co jsem se dostal ke koupi Příběhů Impéria...
Je to hodně zajímavý (zajímám se spíš o prostředí, ale aplikace Fate má taky něco do sebe), dost mě to v mnoha ohledech inspirovalo (jelikož sem Steampunku nikdy nijak moc neholdoval a tohle mě do něj uvrhlo :) , a změnil sem na tenhle žánr názor o 180%, a k dobrému samozřejmě :D ).

Ve světě samotným, asi nikdy nebudu moc hrát, abych se přiznal, ale je to spíš tím, že mám vlastnách settingů dost a jeden i s viktoriánským stylem (i když spíš Dark Fantasy nežli Steampunk, ale s pár jeho prvky).
Kdysi jsem měl nick: Jakub88
Stále tvořím:
- Mythos, Slovanský Fantasy Svět
- Fantasy Univerzum Mezisféry, inspirovaný Planescapem a WFRP
- Transcendenci, Pokračovatele Mezisfér překlenující do Sci-fi, stále silně ovlivněné Planescapem (a Sagou, SW, a dost umírající Coorabií)
- Metropolis, Postapo Setting, zakončující éru Mezisfér pádem do prachu a popelu hvězdných civilizací
Vyvíjím: Modus & Dice Modulární Univerzální Systém pro hraní RPG
Založil jsme a Spravuji: komunitu Hry na Hrdiny Fb & Web
Jsem Freeform hráč, s tabulkama na mě nechoďte!
Uživatelský avatar
Maugir
Příspěvky: 978
Registrován: 13. 8. 2011, 02:20

Re: Ohlasy po vydání

Příspěvek od Maugir »

Ecthelion píše:Jako jedna kniha se to asi nevyplatí, ale chystáme teď krabici, kde by měly být všechny tři pohromadě. Tak alespoň to. $lol$
Kdy bude krabice? Mimochodem, kdyby vyšly Příběhy v pevné vazbě (a klidně všechny příručky dohromady, jak píše basilisk), bral bych je všema deseti. Zrovna minulý týden jsem si pro inspiraci ke hře konečně přečetl Příručku dobrodruha (koupenou jsem ji měl hned od vydání, ale čas na čtení dlouho nebyl) a říkal jsem si, že by bylo fajn, nemuset dávat tolik pozor, aby se neohnuly rohy;)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Příběhy Impéria“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti