tradiční poslezinové

Plánování podzimního srazu tohoto serveru. Přijeďte taky!
Uživatelský avatar
Fingalen
Příspěvky: 1198
Registrován: 25. 1. 2007, 13:39
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Fingalen »

Priznám sa, že ešte v piatok som silne zvažoval, či sa mi vôbec chce ísť na slezinu. Sychravé počasie smrdelo tým, že z chaty nevystrčím nos, málo avizovaných hier smrdelo tým, že sa bude viac stolovkovať a menej rpgčkovať, málo ženských hráčok smrdelo prílišnou geekovitosťou spoločenskej zábavy a celkovej atmosféry.

Musím však zodpovedne povedať, že svoju účasť ani trochu neľutujem. Myslím, že komornosť akcie mi v mnohých ohľadoch vyhovovala oveľa viac ako natrieskaná chata. I keď pár tvárí (hráčov, muzikantov, kamarátov...) mi tam určite chýbalo.
Markusov úvodný vstup o naplánovaní programu na mňa v tej chvíli pôsobil dáko rušivo, neskôr som si uvedomil jeho pozitívny dopad a skutočnosť, že aj vďaka tomu podľa mňa každý, kto chcel, koľko len chcel. A neboli zbytočné prestoje a pocity, že nie je do čoho pichnúť.
Napokon dokonca došlo k tomu, že som dal v sobotu večer dobrovoľne prednosť stolovke pred rpgčkom! :-)

Zahral som sa dosýta. Bajov Engel ma napriek viacerým nedostatkom príjemne prekvapil, dotkol sa ma hĺbkou niektorých motívov a aj keď sa na ňom podpísala únava hráčov, ja som si ho užil do posledného obrazu.
Myšia hliadka neprekvapila, ale rozhodne ani nesklamala. Bola príjemne oddychová, zvieracia a dokonca mravoučná. :-)
Za obe hry úprimna vďaka a hlboká poklona rozprávačom i spoluhráčom.
O nič menšie poďakovanie patrí muzikantom, ktorí pre mňa dokázali odgeekovať slezinu a vždy, keď som to potreboval, ma presvedčiť o tom, že som medzi celkom normálnymi ľuďmi.
No a v poslednom rade patrí moja vďaka i tým, čo sa akýmkoľvek spôsobom pridali k debate o "mojom systéme" a prispeli mi radou, či aspoň svojimi skúsenosťami či názormi.

Takže ešte raz vďaka tým, čo prišli, za parádny víkend, príjemný čas a vôňu človečiny.
Hrajeme si a víme, že si hrajeme, tedy jsme něčím víc než jen rozumnými bytostmi, neboť hra je nerozumná..

I've joined the resistance.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Naoki »

Bart má krátké vlasy?
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Markus »

Taky mě zezačátku mrzelo, že tentokrát byla účast poměrně malá... popravdě řečeno pořád nevím, čím to bylo. Určitě se projevila časová blízkost s Dálavou, ale zkoušel jsem počítat lidi "od nás", co byli na Dálavě, ale průsek tam byl tak pět, šest lidí (i když Ebon vydá za pět :) ), takže ten odliv musel být i někde jinde. A je pravda, že na poslední chvíli odpadávali lidé celkem rekordně...

...no, můžeme spekulovat, čím to bylo. Je pravda, že už předem tu někdo upozorňoval na to, že v takhle zahrabané sekci si Sleziny všimne jen málokdo. Reagoval jsem slovy, že se bojím, aby nás tam nebylo příliš, protože ta chata je malá. Možná jsme to s tou depropagací trochu přehnali? :) Erric mi pak ještě říkal, že kdyby tam bylo o 10 lidí víc, už bysme se nevešli, protože narozdíl od jarních Slezin jsme museli být neustále uvnitř a lidi nemohli hrát venku, běhat po lese, muzicírovat na terase, atd. A možná je lepší pohodlně komorní Slezina, než nepohodlně namačkaná?

Majo, "horší náladu" jsem možná měl první den, když jsem tam tři hodiny čekal sám a potom na první večer přišlo jen relativně málo lidí. Ale pak už to byla jen a pouze dobrá nálada výborně maskovaná pod nánosem únavy. :) Celou Slezinou jsem se propotácel v pohotovostním režimu a jaksi otupělý, ale nic, na co bych si stěžoval.

K samotným ohlasům:

Super, mé drobné obavy na začátku se nevyplnily a nakonec jsem si to opravdu užil, takže díky všem, co se zúčastnili! Mám neskromný dojem, že hodně pomohlo, když jsem vás v pátek večer nahnal do jedné místnosti a donutil domluvit se na hrách. Je dost možné, že nebýt toho, odehrálo by se her polovic. To je rozhodně věc, nad kterou je nutno uvažovat do příště.

Hrál jsem prakticky nonstop něco. Příjemně mě nadchnul Dread (want more!). Mouse Guard jsem si užil, i když jsem byl děsně zpomalený a totálně nepřipravený, tak doufám, že i vám se tohle uvolněné, "pohádkové" dobrodružství líbilo. Ilgirova deskovka mě navzdor vlastním očekáváním zaujala $D a bylo fascinující sledovat, jak se proměňuje k nepoznání. Víc než kdy jindy mám ale dojem, že "jsem nic nestihl", což bude nejspíš tím, že reálně se něco začalo dít až v pátek večer. Poučení do příště.

Jestli nezním dost nadšeně, pak vězte, že je to jenom zdání způsobené tím, že jsem poslední dobou krapet unavený. Ale smajlíky nechť hovoří za mě:

:clap: $lol$ $D :dance: :cheers: :s_grin:
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Bajo »

Jerson píše:A to vás tam bylo opravdu tak málo?
Vylozene malo ne, jako stacilo to. Vsak ohlasy jsou pozitivni. Ale proste nektere lidi vidim jen na slezine, tak me mrzi, kdyz je tam nakonec nevidim.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od ilgir »

Jerson: Vyzbrojen jsem byl pouze kytarou. Stačilo se kouknout na seznam přihlášených a na počasí.

Bajo: Fotky jsou super. Doufám, že ještě někdo přihodí další.
Fingalen píše:Priznám sa, že ešte v piatok som silne zvažoval, či sa mi vôbec chce ísť na slezinu.
Aj, tak to by mě vážně mrzelo.
Musím však zodpovedne povedať, že svoju účasť ani trochu neľutujem.
Doufám, že si na to vzpomeneš, až se budeš rozhodovat před příští Slezinou. :wink:

Hudba: Jestli ještě někomu vadilo přílišné množství hudby, ať to sem napíše. A čestně! O-)
(Majo, za celou Slezinu jsem od tebe neslyšel žádnou stížnost. Proč si stěžuješ až teď?)
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Wan-To »

Tradiční fotka s popisky...

Obrázek

Jo a málem bych zapomněl... Slezina byla super. $D
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6886
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Antharon »

pravdu povediac mna ta hudba miestami trosku tiez rusila, ale je to sucast atmosfery tak sa nestazujem, len konstatujem, ze to niekomu fakt moze byt neprijemne

Antharon-Fritz, the two headed gigant!
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Jerson »

Markus píše:
Taky mě zezačátku mrzelo, že tentokrát byla účast poměrně malá... popravdě řečeno pořád nevím, čím to bylo.
Slezina nebyla na Dálavě, tím to bylo. Fakt :-)

Btw. sněžilo vám tam?
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Majo »

ilgir píše:(Majo, za celou Slezinu jsem od tebe neslyšel žádnou stížnost. Proč si stěžuješ až teď?)
Ono to nebolo až také kritické aby som sa musel sťažovať hneď. A mal som pocit, že ostatným to možno nevadí. Takto sa dá možno ľahšie zistiť, či tá hudba unavovala aj niekoho iného.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od ilgir »

Nesněžilo, Brno je teplé místo.

Kdyby byla Slezina na Dálavě, tak fakt nevím, kdo by tam v tomhle počasí jel. Já tedy rozhodně ne. Díky Bohu za Brno (a to říkám jako Pražák $D ).
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Markus »

IMHO je víc lidí, kteří by nejeli na Dálavu, než lidí, kteří by nejeli do Brna. Alespoň při posledních "průzkumech" to tak bylo, což byl důvod, proč jsme místo Dálavy hledali jiné místo.

Nejsem šťastný s tím, že jsme nenašli alternativní chatu a jeli i na podzim na Strážnou, ale to je věc, která se příště snadno napraví. Stačí si jen vzpomenout včas. 8)
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Aljen »

Lepsie ist na Straznu ako neist na Slezinu vobec. Dalavu by ako som silne presvedceny cela Ratovska BA sekcia zavrhla (daleko, zima jak svina, hygienicke moznosti urovne drsnych pionierov, obchod s potravinami kdesi v prdeli, oddelenost ludi chatkami... zima brrr... latriny brekeke).
že reálně se něco začalo dít až v pátek večer
to vies ... dosli sme my :P
a sudky piva O:-)

musim suhlasit s Majom v tom ze aj mna obcas ta hudba otravovala (ok ok nepohyboval som sa v jedalni casto, rpg som hral niekde inde). Specialne ked to bolo .. ehm .. falosnostou od hudby trosku dalej. ale aj bez nehudobnych tonov sa mi tazko komunikovalo s niekym ked tam hucala gitara ci flauta. Nuz obmedzenost priestoru.
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Markus »

Zakládám fanklub pro zachování hudby na Slezinách! :D

EDIT: Kdyby nebyla hudební kulisa, poslouchali bysme vlastní ticho, a to by nebylo tak zábavné :wink:

EDIT: Pravda, že když se na jaře mohli hudebníci stáhnout na terasu, bylo to ještě lepší.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Peekay »

Pieta píše:Fotka boží!
Erricov napad. Aby som ho citoval: "Dobré nápady mně živí" $D
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od ilgir »

Co se týká hudby, je to jednoduché: Příště bereme nástroje jen v případě, že je počasí dovolí přesunout ven.
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2009“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti