chcem hrať/chcem byť rozprávač

Plánování podzimního srazu tohoto serveru. Přijeďte taky!
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6887
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

chcem hrať/chcem byť rozprávač

Příspěvek od Antharon »

(téma určená na vaše najtajnejšie túžby a želania)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Corvus
Příspěvky: 1812
Registrován: 3. 5. 2005, 13:53
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Re: chcem hrať/chcem byť rozprávač

Příspěvek od Corvus »

taka tu uz je.
There's nothing in the universe cold steel won't cut.

On eternal hold: d20 Warheart
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6887
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: chcem hrať/chcem byť rozprávač

Příspěvek od Antharon »

corvus: kde?
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Corvus
Příspěvky: 1812
Registrován: 3. 5. 2005, 13:53
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Re: chcem hrať/chcem byť rozprávač

Příspěvek od Corvus »

my bad. nevsimol som si ze je to slezinove tema.
There's nothing in the universe cold steel won't cut.

On eternal hold: d20 Warheart
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: chcem hrať/chcem byť rozprávač

Příspěvek od Majo »

Corvus: Antharon trochu neštasne uviedol tému, takže nie je prekvapenie, že si sa pomýlil.

Čo by som chcel hrať? Zatiaľ neviem. Ale na chvíľku sa mi v hlave vynorilo Tomb of Horror.

Čo by som mastroval? Chcel by som skúsiť niečo odmastrovať, asi jednu hru, ak by bol záujem, tak dve.
Uvažujem nad týmito vecmi:
1) hra Anima Prime (http://www.animaprimerpg.com), Setting by bol mix filmu Nekonečný príbeh a PC hry Final Fantasy. Trochu by boli upravené pravidlá. Na to by som potreboval 2 až 3 hráčov.

2) hra Lady Blackbird (http://www.onesevendesign.com/ladyblackbird) Setting tejto hry je steampunk. Tato hra je pre mňa trochu neznáma. Na ňu by trebalo asi 3 hráčov.

Ak by mal niekto o niektorú z nich záujem, nech mi dá vedieť. Potrebujem sa dohodnúť predom.
Uživatelský avatar
lev
Příspěvky: 150
Registrován: 30. 12. 2006, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: chcem hrať/chcem byť rozprávač

Příspěvek od lev »

Možno by stálo za to ísť do ďalšieho Universalisu. Potreboval by som si prečítať ešte raz knižku pred hrou, pretože je to totálne odlišný typ hry od všetkého ostatného čo som hral.

Ako GM by som potenciálne rozmýšlal o Wraith: the Oblivion. Otázne je, či by som dovtedy stíhal nejak rozumne hru pripraviť.
Naposledy upravil(a) lev dne 25. 8. 2009, 14:34, celkem upraveno 1 x.
Hrám: The Shadow of Yesterday, Vampire: the Masquerade, Příběhy Impéria
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: chcem hrať/chcem byť rozprávač

Příspěvek od Peekay »

Na Universalis by som sa veru nechal nahovorit! (a dokonca si aj pravidla pamatam :D)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: chcem hrať/chcem byť rozprávač

Příspěvek od Markus »

Já chci hrát jako hráč a konečně nějakou vážnější hru. Loni jsem buď sám vedl, nebo hrál odlehčenější hry (Paranoia), a už bych si to rád chtěl vynahradit.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: chcem hrať/chcem byť rozprávač

Příspěvek od Bajo »

Mozna premyslim o necem okultnim ;-) , ale zatim nic nebudu slibovat. Jo a zahral bych si Strepy jako hrac $P
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: chcem hrať/chcem byť rozprávač

Příspěvek od Bart »

já bych se rád konečně rozhopal k tomu taky jednou něco odvypravěčovat, stydim se, že jezdim na slezinu už tak dlouho a pořád jako příživník...
minulej tejden jsem při jedný bezesný noci vytvořil první skicu meta-systému, kterej mi už dlouho leží v hlavě, kterej má umožnit hru lidí, který se navzájem vůbec neznaj, nevědi, co chtěj hrát osatní a nikdo si nic nepřipravil. Jestli to do sleziny dostane nějakej náznak rozumnýho tvaru, tak bych to chtěl ozkoušet.
A jestli ne, tak budu muset vzít něco jinýho, holt.. ze všeho nejvíc mě láká udělat nějakou společensko-politickou satiru, páč mám pocit, že je to žánr, kterej se skoro vůbec nehraje a nezaslouženě. (neexistuje na to nějakej přímo dělanej systém? jestli ne, tak to asi odehraju v něčem minimalistickym, ale byl bych zvědavej..)

a jako hráče mě určitě láká zopakovat si universalis, buď s pravidlama tak, jak jsou napsaný v knížce (opravdu) a nebo naopak nějakou upravenou verzi, která by to posunula k větší hratelnosti... a něbo nějakej jinej systém na podobnym principu

a rád bych si zahrál s bifim, páč se mi celý ty léta vyhybá
a rád bych si zahrál burning wheel nebo empire )klidně v nějaký tutorialový verzi), ze stejnýho důvodu
a rád bych si zahrál se všema ostatníma všechno ostatní, páč už dva roky hraju skoro jenom na slezinách

a rád bych si zahrál na akordeon, jen kdybych to uměl

;P
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: chcem hrať/chcem byť rozprávač

Příspěvek od Aljen »

Uff
toho co by som chcel je tolko!

Ak mi Carry nevyjde tu v BA skusil by som ho na slezine (zrejme mastrovat, kedze ho asi nikto okrem mna necital :P)
Univerzalis ... tentokrat podla pravidiel by som tiez dal.
A rad by som skusil nejaake hry zo sleziny. Specialne ecthelionsky Blanc
A Call of Cthulhu s Bifim (poraadny cosmic horror je vzacny a narocny)
A mozno nieco tak chore ako je Stuper powers alebo Soap alebo Committee (to nie je chore, ale tiez sa mi to vala v polici) alebo ...

A Crepy ... uz som ich davno nehral. Vraj je to celkom hratelne, ked clovek nechce od systemu vela (predsalen to je malo realisticky system. Ziadne koeficienty 5/4 za ptakohlava pch)

edited:
A ak sa niekomu podari vyrobit pre mna hororovu hru, budem len rad (nie pod hororom ci zombie survivalom nemam na mysli DnD 4e a hordu minionov s hadzanim si na save proti strachu... bleee. Zato taky Dread ;) )
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: chcem hrať/chcem byť rozprávač

Příspěvek od Peekay »

Markus píše:Já chci hrát jako hráč a konečně nějakou vážnější hru.
Aljen píše:Zato taky Dread ;) )
Dread mozem spravit, budem na to ale potrebovat 6 hracov, prihlasenych dopredu, schopnych zodpovedne vyplnit dotaznik popredu a naozaj sa na tu hru aj dostavit (a neuprednostnit ju pred airsoftom, napriklad).

Okrem toho chcem spravit este jednu hru, viac nie. Co presne to bude este neviem, zalezi od udalosti prveho septembroveho vikendu :P
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: chcem hrať/chcem byť rozprávač

Příspěvek od Bajo »

Chci Dread! Piste si me :)
Uživatelský avatar
Bariss
Příspěvky: 364
Registrován: 24. 11. 2007, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: chcem hrať/chcem byť rozprávač

Příspěvek od Bariss »

taky se hlasim na dread :)
Nesnáším lidi, co jen trollej, protože nedokážou říct nic inteligentního k věci.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: chcem hrať/chcem byť rozprávač

Příspěvek od Markus »

Peekay píše:...a naozaj sa na tu hru aj dostavit (a neuprednostnit ju pred airsoftom, napriklad).
V hlavě mi hlodá nějaký červík a říká, že jsem to možná byl já.

Byl jsem to já? :)
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2009“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti