Podzimní slezina RPG Fóra

Plánování podzimního srazu tohoto serveru. Přijeďte taky!
Zamčeno
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní slezina RPG Fóra

Příspěvek od jonka »

Hola hola. Takže z telefonátu s paní kontaktní osobou vyplynulo, že ubytko by bylo cca za 80-90kč/osobu. S tím že v září tam mají jeden volný termín kdybysme tam mohli - dozvím se dneska večer jakmile tam vyvěsí aktuální kalendář.
Druhá věc je, že paní říkala, že je teoreticky možné že bysme tam byli se malou skupinou (10 lidí) hrající maňáskové divadlo, kteří by pravděpodobně ale obývali jinou místnost (z fotek vypadalo, že prostoru pro hraní tam je víc než dost).

Takže otázka je, jestli jste s tím vším v pohodě..? (já jo) ...a mám pokračovat v progressu směrem na Domašov.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní slezina RPG Fóra

Příspěvek od jonka »

Tak mám špatnou zprávu, v Domašově je září už plné a z října zbývá jen víkend kolem 24tého. Problém je, že v říjnu už nedostanu volno abych to zařídil od čtvrtka, a jenom na víkend to asi nemá cenu (krom toho nevím jestli vůbec budu mít v říjnu o víkendech volno) takže jako zařizovatel sleziny v Domašově padám.

...takže Brno?

Pokud jde o termín hlasuju pro druhou polovinu září.
Asi bych doporučil Markusovi aby tuhle diskuzi prošel a z těch málo informací co tady je despoticky určil termín, páč moc lidí sem nepřispělo, takže se asi přizpůsobí. :-)= a btw by se to mohlo udělat rychle, jednak aby bylo ještě místo, druhak abych si stihl zabookovat dovolenou :wink:
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní slezina RPG Fóra

Příspěvek od Markus »

Zcela rozhodující otázka tedy je: radši dřív (v září), nebo radši později (v říjnu)? Odpovězte prosím v hojném počtu, já poté despoticky určím termín. A prosím, neříkejte věci jako "na přelomu září a října" :>;o)
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní slezina RPG Fóra

Příspěvek od Aljen »

uprednostim mesiac žiarín pred kosákinom
idealne druha polovica
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Podzimní slezina RPG Fóra

Příspěvek od Bifi »

September.

A choďte do **** s tými vašimi názvami mesiacov (a to platí aj pre Teba, Aljen :wink: ).
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní slezina RPG Fóra

Příspěvek od Peekay »

Ja bych radsej oktober.
Bifi píše: A choďte do **** s tými vašimi názvami mesiacov
+1

(to neviete pouzivat rovnake mena ako cely zvysok civilizovaneho sveta? $D )
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: Podzimní slezina RPG Fóra

Příspěvek od Majo »

$D

Mne je jedno, či september alebo október.
(September má trošku výhodu, že je vtedy teplejšie.)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Podzimní slezina RPG Fóra

Příspěvek od ilgir »

Hlasuji pro druhou polovinu září, tedy 18-20 nebo 25-27. Brno je fajn, z hlediska dopravy rozhodně nejpohodlnější. Nebránil bych se ale ani Jeseníkům, vždycky je dobré poznat nová místa.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Podzimní slezina RPG Fóra

Příspěvek od Antharon »

u mňa vedie jasne brno (do jesenikov by som asi tiez isiel) a ideálne víkend 18-20 (väčšine ľudí akurát začína škola a ešte by sme mohli stihnúť relatívne letné počasie...)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní slezina RPG Fóra

Příspěvek od Igraine »

Já bych asi i na slezinu jela. Klidně i do Brna, do Jeseníku už by se mi moc nechtělo. Spoje tam jsou na houby.
Dálava v září je plně obsazena. Možná (velké možná) se uvolní termín 18.-20.9.
1.-4.10. si zamluvila termín D20
První volný víkend je 30.10.-1.11. (kde já bych určitě nebyla, protože se kryje se Speciálem Festivalu fantasie)
Následující termíny jsou volné, ale je to listopad.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Odin
Příspěvky: 12
Registrován: 24. 10. 2007, 23:01

Re: Podzimní slezina RPG Fóra

Příspěvek od Odin »

Som za oktober a miesto ako take je viac menej jedno. Ale odrezanie od civilizacie mi vobec neprekaza :).
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní slezina RPG Fóra

Příspěvek od Peekay »

Update: 4.9. - 6.9. urcite nie!
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní slezina RPG Fóra

Příspěvek od Markus »

Pozor, pozor (akutní, chci zítra rezervovat chatu)

Nabízím pěknou chatu v přírodě na Vysočině. Krásně uprostřed České republiky kousek od Humpolce (mapa), tj. na páteřní železniční trati. Dostupnost ideální. Fotky nejsou, ale osobně jsem tam byl a je to tam pěkné. V podobném duchu jako Strážná, akorát že kapacita 40 lidí na postelích.

Jediný volný termín: 10. až 14. září (septembera :P )


Další možnost je pak domašov, na který tu upozorňoval Jonka. (mapa) (stránky); tam byl volný víkend 22. až 25. října (oktober) .


Naše dobrá známá Strážná, kam jezdíme na jarní sleziny, má volno některé víkendy v září a některé víkendy v říjnu :) (správce byl na táboře, takže mi to neřekl) - ale každopádně je tam dost volných míst. Problém se strážnou - když pominu, že bychom nevystřídali lokaci - je, že je relativně malá a že bychom se tam za špatného počasí, kdy se nedá chodit ven, mohli ušlapat. Ale znáte to tam sami, takže posouzení nechám na vás.

Moje otázka je:
Kterou z těchto tří možností zvolit? První dvě mají specifikované i datum, třetí umožňuje trochu volnosti (budete-li pro ní hlasovat, napište i datum, které byste chtěli jet). Pište prosím co nejrychleji. Zítra nebo asi spíš pozítří to zarezervuji podle těch lidí, kteří stihnou napsat.

POZNÁMKA: Příště řešit Slezinu dřív než 2 měsíce předem. :-?
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní slezina RPG Fóra

Příspěvek od Erric »

Markus: To se zeni kamarad - takze tenhle termin bohuzel vynecham. (Leda by si to ta jeho rozmyslela :>;o) )
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní slezina RPG Fóra

Příspěvek od Markus »

Erric: který z těch termínů máš na mysli? :P
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2009“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů