Potrebujem radu.

Archiv Sammaelova projektu.
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Potrebujem radu.

Příspěvek od Sammael »

Ale nemoze ocakavat, ze kazdemu sa to bude pacit.
Tak to zdaleka nemoze ocakavat ziaden autor. Ako povedal jeden mudry clovek tu na fore. Taketo uvazovanie vedie predcasne k zahube.
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: Potrebujem radu.

Příspěvek od crowen »

Ono ide o to, ze nieco napisem a poviem, ze je to pre XYZ a ostatni nech do toho nekecaju, ked sa im nepaci. Alebo sa spytam, co sa komu paci a nieco z toho si vyberiem a pokracujem principom z predoslej vety. ALe ked sa budes snazit zapacit vela ludom, alebo svoj ciel menit kazdych 5 minut podla smeru vetra (citaj podla toho, co ti kto nove napsie do fora) tak sa daleko nedostanes a nevytvoris nic.

BTW ja som si jeden cas pisal blog s kratkymi nesurodymi napadmi pouzitelnymi v roznych hrach - http://rpginspirations.blogspot.com/
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Potrebujem radu.

Příspěvek od Sammael »

ALe ked sa budes snazit zapacit vela ludom, alebo svoj ciel menit kazdych 5 minut podla smeru vetra
Takto som to robil do teraz a uz to takto nemienim robit. Avsak to neznamena ze si zabednene nenecham poradit.
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Potrebujem radu.

Příspěvek od Alef0 »

Ono ide o to, ze nieco napisem a poviem, ze je to pre XYZ a ostatni nech do toho nekecaju, ked sa im nepaci.
Suhlasim to je presne o tom, ze akonahle si sam polozis nejaky ciel a drzis sa ho, tak je to dobra strategia. Ked vyvijam agrohoror z prostredia JRD na Morave, tak hlasy kritikov o tom, ze chcu mat v hre utoky, zranenia a armor class, asi nie su na mieste.

Uz velakrat bolo povedane, ze nema zmysel snazit sa vyhoviet vsetkym. A uz vobec nemat predstavu a tu menit podla hlasu publika v snahe vyhoviet kazdemu a potom zistit, ze hra presla vsetkymi zanrami. (Toto sa dialo v pradavnych casoch OaP)

Ta uvaha "Nepaci sa" je inak dobra. Je totiz prilis jednoduche odsudzovat stylom "je to hovadina" ci "autor je debil", pretoze na to netreba argumenty.
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: Potrebujem radu.

Příspěvek od crowen »

Ano, je to super uvaha, a vyluci to hlasky typu "ja mam vacsi ako ty" a "ukaz mi tvojho ked sa ti moj nepaci" pretoze sa nesuhlas podpori argumentami a navrhmi na zlepsenie, nie utokom na autora.
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Potrebujem radu.

Příspěvek od Sammael »

Coskoro tu bude anotacia + ukazky layoutu + comis. OaP ma definitivne stanovene ciele. A podobu.
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: Potrebujem radu.

Příspěvek od crowen »

Uz sa tesim, som zvedavy
Zamčeno

Zpět na „Oceľ a plameň“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů