Renesancia - systémová časť

Archiv Sammaelova projektu.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Příspěvek od Lemmy »

DEMO si pro zajímavost určitě stáhnu..

Obr jako obrázky? Pokud ano, tak bude skutečně nejlepší, když pošleš vlastní tvorbu.

Renesance je pěkný název, ale nevím, zda se k tvé hře příliš hodí.
Vystihl bych spíš něco, co má v sobě válku, temnotu nebo démony... něco jako Pandemonium, ale výstižnějšího.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Sammael píše:Ozaj k tomu nazvu renesancia
Je mozne nazvat svet vznikajuci v plameni a ocely vojny, takzvany novy svet ktory nepozna nic len vojnu a intrigy RENESANCNY?
takze nazov renesancia? alebo nieco ine?
Čo takto "Oceľ a plameň"?
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sammael »

Ocel a plamen to znie velkolepo. Hmm meditate on this i will. :>;o)

Btw Lemmy ak ta zaujima nieco z mojej tvorbz daj do googlu skipp25 a vybehne ti moj profil na azete kde mam verejne pristupne albumz s pracami.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Příspěvek od Lemmy »

Taky jsem chtěl navrhnout ať tam dáš "Oheň", ale unikalo mi to druhé slovo k tomu. Ocel a plamen je hodně dobrý. U někoho může evokovat klasickou sword and sorcery, ale to myslím vůbec nevadí.

Sammael: Nemůžeš sem hodit přímo odkaz na tvojí adresu. Když si to vygooglim nabízí se mi mimo jiné nějaký pokec nebo cože. Když už je to jedno veřejně přístupné :wink:
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sammael »

TAKZE OCEL A PLAMEN. Inak prve co ma napadlo je sword and sorcery a to je na tom pecka ze to kazdeho podvedomo napadne.

No ten prvy odkaz na pokec to je ono, azet kde mam profil ma aj pokec taze hned prvy odkaz si otvor.
OCEL&PLAMEN

Takze pozeram ze sa nam zacina rozsirovat vyvojarsky tym, takze ktokolvek kto by sa chcel zucastnovat diskusnych pokecov cez ICQ vramci vyvoja nech mi posle icq cislo na maila
skipp25@azet.sk
Zamčeno

Zpět na „Oceľ a plameň“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti