Dračí poloostrov

Soukromá sekce pro družinku okolo Symbolu...
Ragallach
Příspěvky: 362
Registrován: 20. 10. 2008, 10:20

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Ragallach »

Co u Džedáje znamená, že nebude pravidelně stíhat hry? Do konce roku zbývají maximálně 3 hry, spíš jen 2, ten poslední týden budou určitě (aspoň já) dohánět nákupy :) Kolikrát by se očekávalo, že by z toho nepřišel?
U swd se musíme smířit s tím, že odsunutý bude a to ať se bude hrát u jakýhokoliv pj, pokud se nešoupne začátek hry ( a musel by se pak posunout i konec :) )
Nevidím nějaký důvod, proč to v prosinci hrotit. Dal bych v úterý normálně sraz. Když přijde i Džedáj, dáme drd, když ne dáme deskovku.
Kdyby se nekonalo vůbec nic, napiště sms. Nevím jestli se zítra a pozítří dostanu k internetu.
Ressova skupina
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Ragallach píše:Co u Džedáje znamená, že nebude pravidelně stíhat hry? Do konce roku zbývají maximálně 3 hry, spíš jen 2, ten poslední týden budou určitě (aspoň já) dohánět nákupy :) Kolikrát by se očekávalo, že by z toho nepřišel?
To je dotaz přímo na Džedáje.
Ragallach píše: U swd se musíme smířit s tím, že odsunutý bude a to ať se bude hrát u jakýhokoliv pj, pokud se nešoupne začátek hry ( a musel by se pak posunout i konec :) )
Posunout konec hry z mojí strany určitě nelze.
Ragallach píše: Nevidím nějaký důvod, proč to v prosinci hrotit. Dal bych v úterý normálně sraz. Když přijde i Džedáj, dáme drd, když ne dáme deskovku.
Kdyby se nekonalo vůbec nic, napiště sms. Nevím jestli se zítra a pozítří dostanu k internetu.
Právě nevím, zda má smysl dávat hru, kdyby náhodou dorazil Džedáj - stejně by se musel zapojovat a pokud by někdo chyběl další hru, opět by se stornovalo. Deskovky mi přijdou jako jednodušší varianta.
Ale v poho, můžeme dohodnout na místě.

V úterý mám stopro čas a pokud všichni nenapíšou, že na to prdí, termín platí $D
Tacit
Příspěvky: 93
Registrován: 23. 10. 2008, 08:57

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Tacit »

Takže to chápu správně, že dnes dáme nějakou deskovku ?
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Tacit: já bych byl spíš pro deskovku (důvod jsem napsal níže), ale uvidíme na dohodě na místě...

Nikdo nenaspal, takže předpokládám, že dorazí úplně všichni (vsadím se, že ne $lol$)
Uživatelský avatar
Crenshaw
Příspěvky: 33
Registrován: 5. 6. 2011, 21:54

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Crenshaw »

No já nepíšu, protože s dneškem počítám. Pravidla výše zmíněných deskovek sice neznám, ale rád se přiučím ikdyž ani proti pokračování v hraní i při neúplném počtu lidí nejsem.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Jasné, uvidíme na místě.

V podstatě i hra by v případě většího zájmu o ni šla:
Jasná je účast Váš tří (Crenshaw, Ragallach, Tacit), což krásně vychází na to, kdo se právě nachází ve stokách.
Swd dorazí pozdě, pokud dorazí (což by vycházelo na to, že s Vámi ten třetí večer práce, kdy se toto stalo není).
Dřezáj se tam nenachá (pokud dorazí, mohli bychom nějak zapojít - pokud ne, nic by se nestalo).

Pokud dorazí Swd, můžeme s ním domluvit, co s jeho postavou (mohl by být zatím NPC a pokud by se účastnil, vzal by si ji).

Uvidíme - deskovky by pro mě byli lepší, ale asi klidně i zahraju, když to je tak rozdělaný.
Uživatelský avatar
swd
Příspěvky: 32
Registrován: 9. 8. 2010, 19:46

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od swd »

Ja rozhodne nedorazim ...schvatila me horecka a tudiz jsem doma (a léčim se) next week !
Král zemřel, Ať žije král.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

swd píše:Ja rozhodne nedorazim ...schvatila me horecka a tudiz jsem doma (a léčim se) next week !
To seš masér první týden v práci :P

Já nastoupil do jobu s dvojitou zlomeninou a ve zkušebce jsem horečku přecházel.
Ale je fakt, že z toho mám zdravotní problémy doteď $lol$

EDIT: Pro info dopředu - 27.12. tu nebudu, jsem mimo Prahu.
Takže s dneškem nám potencionálně zbývají úterky 13. a 20.
Ragallach
Příspěvky: 362
Registrován: 20. 10. 2008, 10:20

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Ragallach »

Pro info, 27.12. bych si na hru stejně čas nenašel :)
Ressova skupina
Ragallach
Příspěvky: 362
Registrován: 20. 10. 2008, 10:20

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Ragallach »

Tak na 13.12. se mi objevil možný náhradní (hospodský) plán. Tudíž:
pokud bude do 15:00 12.12. (pro ty co neumějí číst v kalendáři pondělí) potvrzený drd, dorazim.
pokud ne, čekejte mě v úterý jen pokud selže náhradní plán.
Ressova skupina
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Ragallach mě trochu předběhnul s otázkou.

Příští úterý - měl bych tento návrh možností:
1) Zahraje se rozjeté DrD2. Je zde ale problém v komplikaci s Crenshawovou postavou a to, že 20. Crenshaw možná nebude mít čas, takže je otázka, jestli dohrávat, když se v lednu obnoví hra u Rese, viz níže (navíc pokud většina z nás, kromě Ragallacha zná pravidla špatně nebo neúplně).

2) Zahraje se deskovka (mám v záloze Rošády, případně můžeme zase Hobita nebo někdo může něco přinést)

3) Zahraje se speciální vánoční "DrDoldschool" dungeon - tedy jednorázkovka starého střihu v nějakých primitivních pravidlech (Symbol či nějaká pravidla gamebookovského střihu, které bych nahodil) - prostě klasická jeskyně nebo něco na ten způsob. Pokud by bavilo a Crenshaw by měl náhodou čas i 20., mohli bysme sjet další uzavřené pokračování.

4) Vyprdneme se na to.

Osobně bych volil možnost 3), poté 2) a pak 4) ... možnost 1) mě moc neláká $D

EDIT:
Dodatek - zpráva od Rese: v lednu by měl mít čas a hru by chtěl určitě obnovit. Zatím se neví, jak to bude přesně kdy, ale od šesté by měl stíhat (Tacit - nový hráč nebude problém). A přeje hezké Vánoce všem.
Uživatelský avatar
swd
Příspěvky: 32
Registrován: 9. 8. 2010, 19:46

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od swd »

NO 13.2 muzu ale nejdrive od 20:00 (drive to z kobylis nestihnu)
-----
Sice bych rad zahral DrD ,ale vesmes je my to jedno
Král zemřel, Ať žije král.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

swd píše:NO 13.2 muzu ale nejdrive od 20:00 (drive to z kobylis nestihnu)
No, jelikož je pro mě deadline standardně v 9 hodin, moc to asi nevidím (pokud se bude hrát, určitě ale dorazit můžeš)... $lol$

swd píše: Sice bych rad zahral DrD ,ale vesmes je my to jedno
Co zbytek?
Jako Ragallach počítám s infem do pondělí 15 hod, jinak ruším (pro info příští RPG hra potom až v lednu u Rese, 20. jsou teoreticky možné ty deskovky nebo one-shot RPG).
Uživatelský avatar
Crenshaw
Příspěvky: 33
Registrován: 5. 6. 2011, 21:54

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Crenshaw »

Zítra i za týden můžu.
ad1) Moje postava to jedno dvě hraní bez Bandase nějak vydrží, hraní nezavrhuju, ale jsou i méně komplikovaná řešení
ad2) Deskovka minule byla fajn, klidně bych si to zopakoval
ad3) V klasických dungách končily mé postavy ošklivými smrtěmi, ale rád zavzpomínám
ad4) žíly mi to nerve
----------------------------------

shrnuto a podtrženo, u žádné z variant nejsem proti, kdybych měl volit pořadí tak asi 3)1)2)4) ,ale bez kdovíjakých rozestupů
HOWK
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Takže zatím v podstatě preferovaná možnost:

Oldschool dungeon s primitivními pravidly / Pokračování v DrD2 (na dvě hry, pokud všichni budou moct i 20).
Tudíž se stavte, dohodneme se na místě co to bude (v případě dugnu dáme postavy dohromady za 5 minut, vymyslím na to nějaká primitivní pravidla).

Hra zítra od 5, ať si zahrajeme víc při zachování stejného deadlinu.

Zpět na „Čajovnická družina“