Dračí poloostrov

Soukromá sekce pro družinku okolo Symbolu...
Ragallach
Příspěvky: 362
Registrován: 20. 10. 2008, 10:20

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Ragallach »

ja mam elfa kejklire/lovce
Ressova skupina
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Tacit - shrnutí:
Vítej.

Z pirátské verze postavu neuděláš (pokud se nepletu, jsou tam jen 3 vzorové postavy, které mají jen některá povolání), takže bude lepší udělat postavu až na místě.
Ale určitě ji pročti, je tam dobré shrnutí potřebných pravidel.

Hrajeme ve složení: Crenshaw (nevím, jestli znáš), Ragallach (Noldo), Swd (Barbarossa), Já (vypravěč), Džedáj (nevím, jestli znáš - možný další vypravěč).
Primárně hrajeme (nyní pozastavenou) hru u jiného vypravěče, který je teď mimo, takže tato hra je náhradní. V lednu bychom se měli domluvit jak dál (měli bychom dát původní hru dohromady, kdyžtak se zkus pak připojit i tam, uvidíme zda PJ vzhledem k počtu hráčů zmákne ještě jednoho hráče... je to taky DrD2).

Pravidelně hrajeme v úterý od 6 u mě, pokud se nedohodneme jinak.

Bojové úkoly:
Promyslet co budeš.
Přečíst: Info o prostředí na začátku místnosti a o tom, kde bude hra začínat + info o organizaci a krystalu.

Dnes (pokud máš čas) dorazit na 6 ke mě.
Předpokládám, že budeme spíš dávat dohromady postavy a pozadí příběhu, než hrát (jelikož mám deadline vždy maximálně na 9), ale možná se dostaneme i k nějakému úvodu.

Jinak platí to, že kdo si donese jídlo, jídlo má. $D
Občas je při hře pivo, pokud se někdo svolí k tomu, že přinese (jen pro info - nemám, pokud někdo vezme, mě nosit nemusíte).
Uživatelský avatar
Crenshaw
Příspěvky: 33
Registrován: 5. 6. 2011, 21:54

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Crenshaw »

já mám elfku povoláním retard, ale dle pravidel bojovník*

jo a krystal klidně ponesu, když mi ho svěříte, obzvláště, když bude Swd chtít... jinak je to na Ragovi nebo Tacitovi...
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Crenshaw píše:já mám elfku povoláním retard
$lol$ elfa retard(R), created by Crenshaw

Krystal a další věci necháme na dohodě na místě.

EDIT:
Tacit: Džedáj bude mít nejspíš "kouzelníka", chtěl to za něj zkusit (s magií to v DrD2 funguje tak, že je hodně low-level, na začátku to prakticky žádná magie není, spíš se jedná o různá požehnání, kletby atd... o které se může pokusit každý, stejně jako každý může zkusit bojovat zblízka, stopovat atd... jen někdo je na to vyloženě cvičená a má bonusy).
Pokud se se mnou bude střídat ve vyprávění, já budu mít asi bojovníka (protože ze začátku ho nikdo jiný neměl mít, tak jsem ho vzal), možná v kombinaci s lovcem.

V podstatě máme všechny povolání (nejsi vázanej tím, co kdo je), ale jediný použitelný bojovník nablízko je zatím Crenshawova elfka, která není ve své podstatě bojovníkem, takže by se někdo, kdo to umí částečně bojovat na blízko navíc neztratil (funguje to tu v podstatě na multiclassy).

Takže dáme pak dohromady.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Předběžně hra zase příští úterý od 6 u mě bez Raga.
Pokud odpadne ještě někdo, hru přesuneme (a můžeme jí nahradit třeba deskovkama).

Džedáj: Jen pro info jsme postavy do organizace nezapojily. Vzhledem k tomu, že se déle znají pouze dvě z postav, jako jednodušší možnost bylo celkem jednohlasně zvoleno hrát bez toho.

Souhr postav pro info:
Crenshaw - elfka "bojovnice"
Swd - trpaslík mastičkář / kejklíř
Ragallach - elf kejklíř / lovec
Tacit - člověk zaříkávač

(Pokud se budeme střídat ve vyprávění, vezmu si člověka bojovníka / lovce).

Začali jsme na cestě karavanou do Valasu, kde se postavy seznámily, nyní se nachází v sídelním městě Valas, kde již mají dohodnutý odvoz karavanou do Ciravy, odkud mají v plánu pokračovat do Mysu (bůhví proč :))
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Budou trika DrD2 šumáci, tak to můžeme být kovaní geekové (a nejen Tacit, co má triko MtG) :D
viewtopic.php?f=262&t=8793&p=331770#p331770
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Tacit: dodej prosím popis postavy (+ případné změny, jestli budou) - stačí, když to budeš mít na příští hru.
Džedáj: to samé v bledě růžovém :)

Pokud budete chtít mapu, dejte mi prosím vědět, jakou oblast, já ji podle toho udělám detailně (záleží na oblasti).
Ohledně vzdálenosti mezi Valasem a Mysem jsem možná přestřelil, ještě promyslím ... pokud by člověk ušel denně 48 kilometrů (což je 12 hodin svižnější chůze dnešního člověka - zbytek počítám spánek, jídlo, odpočinek a jiné zastávky), vyšlo by to za ty 3,5 - 4 měsíce (tolik bych odhadoval pěšky, karavana je rychlejší) na 5040 - 5760 kilometrů, což je docela pálka.
Království má být ale hodně rozsáhlé, takže ještě uvidíme (představoval bych si to tak, že jeden úsek království - myšleno Jih/Sever/Východ/Západ bude velký minimálně jako Česká republika.

Takže to nechám na Vás.
Vyhovovala by Vám spíš velká rozsáhlost nebo chcete menší (že bychom tu vzdálenost zkrouhli třeba na polovinu)?
Uživatelský avatar
swd
Příspěvky: 32
Registrován: 9. 8. 2010, 19:46

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od swd »

Velikost bych nechal tu která byla dana (spíše menší než větší ,ale né abychom byly za 10 dní an druhé straně království)

jinak "zivotopis" mam hotov ...nicméně zvhledem k mé nové práci budu s váma děvčátka až od 19:40 (do 19 arbajtuju každy vsedni den) <- vím je to blbé ,ale je to tak.

a zítra bohužel nemůžu vůbec.... proto se omoouvám a nechte za mně hrát Batu nebo Dominika(Cranshw)
Král zemřel, Ať žije král.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

swd píše:Velikost bych nechal tu která byla dana (spíše menší než větší ,ale né abychom byly za 10 dní an druhé straně království)
Ok, počítám s větší velikostí, pokud většina nenavrhne jinak.
swd píše: nicméně zvhledem k mé nové práci budu s váma děvčátka až od 19:40 (do 19 arbajtuju každy vsedni den) <- vím je to blbé ,ale je to tak.
Arbajt macht fraj :P :)

Pokud nebude vadit ostatním, mě to je v celku jedno. Deadline pro mě zůstává ale stále v 9 hodin. Bylo by tedy nejlepší, aby ses s někým domluvil, zda by za čas, který tam nebudeš hrál za Tebe (případně přenechal vypravěčovi). Co je trochu blbé je to, že tak přijdeš o půlku hry.
swd píše: a zítra bohužel nemůžu vůbec.... proto se omoouvám a nechte za mně hrát Batu nebo Dominika(Cranshw)
Ragallach a Swd je mimo.
Džedáj je těžce nejistý (jelikož měl minulý týden rýmu a na fóru od té doby žádné zprávy nejsou).

Crenshaw, Tacit, Džedáj:
Pokud se zde objeví Džedáj a potvrdí nám účast s tím, že by vzal nějakou deskovku, můžeme to namísto hry zahrát. V případě že ne a máte nějakou dobrou deskovku vy, klidně se stavte, můžeme ji dát ve třech pokud by Džedáj nemohl.
Další možnost je přesun hry na další týden.
Navrhněte.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Lemmy píše: Crenshaw, Tacit, Džedáj:
Pokud se zde objeví Džedáj a potvrdí nám účast s tím, že by vzal nějakou deskovku, můžeme to namísto hry zahrát. V případě že ne a máte nějakou dobrou deskovku vy, klidně se stavte, můžeme ji dát ve třech pokud by Džedáj nemohl.
Další možnost je přesun hry na další týden.
Navrhněte.
A jestli do 15 hodin nepotvrdí účast aspoň dva z vás, počítejte prosím s tím, že hra je zrušená (ať někdo případně nejezdí nebo nechodí zbytečně, pokud nebudou mít zájem ostatní).

Jinak hra příští úterý 6.12. standardně od 18 hod.
Uživatelský avatar
Crenshaw
Příspěvky: 33
Registrován: 5. 6. 2011, 21:54

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Crenshaw »

Účast potvzuji, vhodnou deskovku ale nemám. Jestli se do tří nikdo neozve, tak počítám se zrušením dnešního hraní.

Jinak taky souhlasím, že království, kde se nacházíme mohlo by být o něco menší... jak si představuju mapu tak z jednoho konce na druhý jsou to čtyři měsíce cesty pěšmo... to je jak USA ne?... A nedej Bože, jestli budem mít nějaký úkol v císařství, jež pokud je rovnocené království, bude pravděpodobně i obdobně velké... :)
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Crenshaw píše: Jinak taky souhlasím, že království, kde se nacházíme mohlo by být o něco menší...
Ok, takže jeden hlas pro menší království, jeden pro velký (já se hlasování zdržuju).
Crenshaw píše: A nedej Bože, jestli budem mít nějaký úkol v císařství, jež pokud je rovnocené království, bude pravděpodobně i obdobně velké... :)
Císařství může být při válce docela hrozba, jelikož je určitě větší, než Království (to je celkem známý fakt).
Uživatelský avatar
Crenshaw
Příspěvky: 33
Registrován: 5. 6. 2011, 21:54

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Crenshaw »

Oki , tak tedy 6.12.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Jen dodatek ke hře.
Ode dneška berte termín jako závazný (příší projistotu opakování matky moudrosti 6.12.).
Pokud se někdo neúčastní, dejte prosím vědět co nejdříve, aby se nám nestalo, že někdo, kdo se náhodou bohužel nemůže dostat na net během dne, kdy se hraje ke mě zbytečně nechodil, jako se to stalo Tacitovi :D

Pokud bude chybět jeden člověk, hra platí.
Pokud bude chybět víc lidí, hrají se deskovky (jednoduše mě už vrtá, že jsme během jednoho měsíce schopni sejít se na hru jen jednou) - kdo přijde, přijde, kdo nepřijde, nepřijde, kdo nepřijde a nedá vědět zpět je vlastizrádce :)

A jelikož Tacit přišel na hru, předpokládám, že postavu má $lol$ - pošli prosím po PM historii a popis.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Vím, že budu působit za absolutního troubu (už jen vzhledem k práci, kterou jste si dali s postavami a já se světem), ale měl bych takový návrh:

Swd je pracovně těžce vytížený a bude chodit na hry pravidelně pozdě.
Džedáj se včera omluvil - hry pravidelně v úterý zatím stíhat nebude (s Resem pak snad už ano - pokud ne, bude to velmi zajímavá situace $D).

Uvažoval jsem nad možností, jak tuhle situaci vyřešit.
Buď můžete hrát ve třech. Nechci ale Swd odsouvat a navíc se nám celkem rychle blíží konec roku, kdy se uvidí, jak to bude s primární hrou u Rese.
Co byste říkali na to, kdybychom tedy v úterý místo hry dávali pravidelně deskovky?
Pokud by se sešli náhodou všichni, tím lépe... pokud ne, taky bychom si zahráli. Nevadilo by taky, že někdo přijde pozdě. Každý by mohl vzít oblíbenou hru... a tak.
:)

Pokud byste nebyli proti, na úterý tu máme Rošády, Hobita, ale můžeme dát i něco jiného.
Zamčeno

Zpět na „Čajovnická družina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti