Nakladatelství Mytago

Diskuze k českým a slovenským hrám, které nemají samostatnou sekci.
Odpovědět
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Nakladatelství Mytago

Příspěvek od OnGe »

Pokud se nepletu, tak to tu puvodne vyslo jako Utok ze tmy, takze i kdyz to mozna neni uplne koser, prejmenovavat to by nebylo dobre. Take by to mohl byt Let ze tmy, coz by na obsah take docela sedelo :)
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Wolfus
Příspěvky: 1088
Registrován: 14. 8. 2009, 11:45

Re: Nakladatelství Mytago

Příspěvek od Wolfus »

Ale my "lonewolfisti" to uz mame zauzite ako Utok ze tmy, takze rozhodne nemenit :)
DrD (II), Pribehy Imperia
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Nakladatelství Mytago

Příspěvek od PetrH »

docela koketuji s myslenkou, ze nove vydani odvrhnu :) jako pokud zacneme nove prekladat tak nevim, zda me to bude zajimat:D spise uvazuji, zda je to nostalgie ci cosi divneho?
Rauksul
Příspěvky: 300
Registrován: 11. 8. 2009, 15:53

Re: Nakladatelství Mytago

Příspěvek od Rauksul »

skew píše:Cha, to jsem tu jedinej, kdo odehrával všechno poctivě ? Noobs! :>;o) $D
(všechno Fantasy Flightoviny od S. Jacksona, případně S.J. + I.Livingstone)

Antharon
V jednom gamebooku jsem se s tím nesetkal, ale něco podobného bylo v serii od Negart Group, kde se ty příběhy odehrávali v jednom světě. A sice se úplně neprotínali, ale šlo pozorovat určité narážky, případně dopady ostatních dobrodružství na ten svět. Vím, že v některých počátečních dvou člověk dva vzájemné konkurenty, a že ve čtvrtém hráč dobyl jedno království a proměnil ho v říši nemrtvých, do které se pak vydal v pátém díle zabít nějakého důležitého démona.
Ale vždyť jeden z Negart G. gamebooků (mimochodem jejich systém j epodle mne opravvdu dobrý, jednoduchý a to nejlepší- že je často i nějak obahocen - nábořenstí, souboje armád... :-) Tak fungoval. Človek hrál střídavě buď za druida, nebo válečníka.
A ta provázanost byla opravdu skvělá...

Jinak LW jsem odehrával poctivě;-) Negarty taky, ale FF mě občas štvaly (pokud člověk na začátku blbě nahodil...), takže sjem to řešil tak, že jsem začínal s nějakými lepšími hodnotami (tuším 10) a odehrával to :-)

EDIT: A Norika jsem taky odehrál dle pravidel. poprvný. a podruhý.

dotaz do pléna : Taky jste po tom, co jste je (poprvný, podruhý...) přečetli odkaz po odkazu? :-D
Družina Mrtvoly Na Mrtině
[zde býval obrázek testera DrDII :o)]
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Nakladatelství Mytago

Příspěvek od PetrH »

kazdy gb lone wolfa jsme kdykoliv cetl poctive a kaltske jeskyne jsme sle asi 7x nez jsme je dokoncil :) ted treba kdyz jezdim mhd si vezmu dily LW a ctu jej a snazim se najit mnoho variant a hledat cesty vsemozne :)
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6871
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Nakladatelství Mytago

Příspěvek od Antharon »

(to by si si mal spravit graf prechodu pribehom a rozlozit ho na vsetky cesty ;-) )
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Nakladatelství Mytago

Příspěvek od PetrH »

vim, ze nekde na netu existuje seznam odkazu jak jit a co najt atd:) ale to me moc nebre, rad si ctu, treba prvni dil jsme cetl za posledni pul rok asi 8x :OD
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6871
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Nakladatelství Mytago

Příspěvek od Antharon »

btw, keď som to tu tak čítal, spomenul som si na to, že som ako malý mal pár gamebookov, našiel som ich dokonca na poličke :D tri z nich sú hrozne zlá cool literatúra pre max. štrnásťročné deti (prvá stránka o tom ako ťa uniesli ninjovia a porovne). To štvrté je z inej edície a to je v pohode, je to nejaké scifi o pilotoch vesmírnych lodí, ako malý som to čítal znova a znova (a vždy som zomrel, čo ma motivovalo...)

úplne som sa na tých lone wolfov naladil :)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Nakladatelství Mytago

Příspěvek od PetrH »

tak vem utok ze tmy a zacni cist, do rana jsi v minimalne v dzungli hruzi a zitra na krizove vyprave :)
Rauksul
Příspěvky: 300
Registrován: 11. 8. 2009, 15:53

Re: Nakladatelství Mytago

Příspěvek od Rauksul »

(
Antharon píše:(to by si si mal spravit graf prechodu pribehom a rozlozit ho na vsetky cesty ;-) )
dělal jsem. lae no pro lone wolfa, ale pro FF gamebooky - pro takovou tu malou minisérii 4 knížek. Napříš kdovíjakou pahorkatinou, Kharé Město zla, 7 mystických hadů a Koruna moci se to jmenovalo...
Některý FF byly dobrý, třeba Strašlivý netvor(?)... a taky to myslím nevydali do konce...
)
Družina Mrtvoly Na Mrtině
[zde býval obrázek testera DrDII :o)]
Uživatelský avatar
Wolfus
Příspěvky: 1088
Registrován: 14. 8. 2009, 11:45

Re: Nakladatelství Mytago

Příspěvek od Wolfus »

Rauskul:
To boli neskutocne tazke gamebooky. Pokial si nesiel jedinou konkretnou cestou (v Korune to bola jedina cesta cez 800 pasazi), tak sa to nedalo dohrat. Pre mna frustrujuca zalezitost :)

PetrH:
Musia sa robit nove preklady, lebo nove knihy su re-edicie a texty sa lisia.

Inac musim sa pochvalit, ze pred rokom som v Oxforde navstivil jeden antikvariat a odniesol som si odtial Lone Wolfov 1-20, pricom Flight from the Dark je uplne prve vydanie :) Plus mi pribalili par casti Grey Star a Freeway Warrior ;)
DrD (II), Pribehy Imperia
Rauksul
Příspěvky: 300
Registrován: 11. 8. 2009, 15:53

Re: Nakladatelství Mytago

Příspěvek od Rauksul »

Wolfus píše:Rauskul:
To boli neskutocne tazke gamebooky. Pokial si nesiel jedinou konkretnou cestou (v Korune to bola jedina cesta cez 800 pasazi), tak sa to nedalo dohrat. Pre mna frustrujuca zalezitost :)
ale měly hezký system magie;-) Ale Koruna mě deptala... šlo tam časově skákat z konce na záčátek... ale sedm mystických hadů bylo perfektních. Jsem zvědav jestli Mytago dovydá zbytek FF a já si doplním sbírku...
Družina Mrtvoly Na Mrtině
[zde býval obrázek testera DrDII :o)]
Uživatelský avatar
Wolfus
Příspěvky: 1088
Registrován: 14. 8. 2009, 11:45

Re: Nakladatelství Mytago

Příspěvek od Wolfus »

FF mi nejak nesadlo, preto mi staci v PDF :) Ma strasne jednoduche opisy a tak... co ja viem? Lone Wolf je taky epickejsi.
DrD (II), Pribehy Imperia
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Nakladatelství Mytago

Příspěvek od Markus »

Může mi prosím někdo říct něco bližšího o tom Lone Wolfovi, co se chystá? Postřehl jsem pár zkazků, mluví se o tom tady v diskuzi, Skaven se o tom zmínil v Drakkaru, ale nějak jsem přehlédl nějaké oznámení nebo celkové shrnutí.

Co to vlastně obnáší a jak se to liší od lonewolfích gamebooků, které jsem měl tak rád, když mi bylo patnáct let? :roll: :oops:
Rauksul
Příspěvky: 300
Registrován: 11. 8. 2009, 15:53

Re: Nakladatelství Mytago

Příspěvek od Rauksul »

\end{itemize}
např.:
skaven píše:
Rauksul píše:Neví někdo co má znamenat že je to rozšířeno? (titulní obrázky, mapy?).
Třebas první díl je rozšířený o 200 odkazů a má velké množství nových ilustrací a barevnou mapu. Druhý díl obsahuje bonusové dobrodružství...
popřípadě ediční plán Mytaga na 2011
Družina Mrtvoly Na Mrtině
[zde býval obrázek testera DrDII :o)]
Odpovědět

Zpět na „České a slovenské hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů