Přihlášky

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Zamčeno
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka »

Peekay píše:Zahras si so mnou PtA? :D
Jaaj, tak na to se těším nejvíc :D zrovna sem se tě chtěl zeptat jestli budeš pořádat.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Goran píše: Peekay: nezoufej si, jarní Slezina bude zase na Moravě a od nás z Plzně taky někdo dorazí.
Ja si nezufam. Ja iba naznacujem, ze ma zmysel robit aj jesennu Slezinu niekde blizsie ako hentam totalne v pazi. A ver tomu, ze s tymto sentimentom rozhodne nie som jediny.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

PK, zkus pochopit, ze kdyz to ma nekdo daleko, tak to ma blizko nekdo jiny (tedy za predpokladu ze to nebude v Peru). Nebo udelejte Slezinu II na slovensku, treba nekdo prijede (ja jen pokud bude dost lidi na sparring, kvuli rpgckum se tak daleko nepotahnu).
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Sosacek píše:PK, zkus pochopit, ze kdyz to ma nekdo daleko, tak to ma blizko nekdo jiny
A ty skus pochopit, ze toto je pseudoargument - chyt mapu Ciech a Slovenska, napichaj spendliky podla potencialnych ludi a sprav tazisko. Podla mna zistis dost zaujimavu vec.

p.s. Mam taky dojem, ze na SKlezinu nebude problem zohnat ludi ;)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

Shodou nahod to vypada, ze od ctvrtka do nedele bude mit cas na celakovickou hru šméla, tomas, michal, marek a vyjimecne i jarda (dokonce si vsichni mohou vzit dovolenou). K tomu vsemu nejede erric. Takze dam na Ebona a rozhodnu se. Nejedu.

PK, sos: podle me bylo naprosto idealni to predchozi misto u brna!
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

A ty skus pochopit, ze toto je pseudoargument - chyt mapu Ciech a Slovenska, napichaj spendliky podla potencialnych ludi a sprav tazisko.
Geniální nápad. A pak vybereme peníze a postavíme si na tom těžišti padesátimístnou klubovnu. Jen doufám, že to nebude někde v rybníce nebo tak. $D
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

jj, omlouvam se organizatorum, meli jsme se s tim ozvat driv, ale pro priste - dalavu uz radsi nee, amosfera a chata vsechno super, ale ta lokace je proste daleko pro vsechny.
Priste bud to Brno, nebo neco napul cesty mezi Prahou, Brnem, Plzni a Bratislavou (nekde na Vysocine treba).
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Ale jo, pro příští podzimní Slezinu by se dalo o té Vysočině uvažovat. Jarní samozřejmě bude na Moravě.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Quentin: škoda, mohli jsme společně umřít v první místnosti..
Ještě je čas na rozmyšlenou!

Chodí sem ještě někdo z moderátorů? Můžete upravit seznam? Je to asi šest stránek změn..
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Peekay, Erric:
Jak jsem tu už psal, třeba z Budějic je taky daleko kamkoliv, dokonce i na místa u Brna (díky mizerným spojům). V minulosti jsem byl na mnoha srazech s dojezdovou vzdáleností pět až osm hodin, takže jsem rád, že alespoň v této společnosti to mám také někam blízko.
A to nemluvím o faktu, že vás z Blavy jede víc a tak je i několikahodinová cesta zábavnější.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Ebon: Dle rozkazu, sefe!
Edit: Jinak jak jsem psal Erricovi na ICQ, s tou dostupnosti tu chapu, i pro me to neni zrovna blizko. Ale zrovna k Dalave mam celkem sentimentalni vztah. Byla to proste prvni slezina a podle me i ta nejlepsi. A nebyt Katky a Dalavy, tak tehdy ta slezina vubec nebyla.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Taky mi pripada, ze ma spousta lidi pocit, ze od nich nekam je to dal nez odnekud k nim. Divny.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Sosacek: Bohuzel, na Dalavu je to blizko akorat z Budejic.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Já netrvám na tom, aby byla Slezina na Dálavě, ale kdo kdy (kromě Markuse) přišel s lepším návrhem? Kdysi tady padl nějaký kemp, něčí chata atd.

Najděte místo dostatečně velké pro 40 lidí, s centrální setkávací místností a minimálně pěti dalšíma místnostma na nerušené hraní, kde se zároveň můžete vklidu prospat, sousedům nepřekážíte, můžou tam být psi, dá se tam udělat oheň a není to drahé a zároveň to mají všichni blízko... Hodně štěstí :)

Především kvůli Slovákům jsou jarní Sleziny v Brně. A zeptejte se Plzeňáků, jak dlouho to tam trvá.

Pražákům to může být jedno, protože do Brna a na Dálavu to trvá zhruba stejně.
Naposledy upravil(a) Igraine dne 17. 9. 2008, 13:11, celkem upraveno 1 x.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Bajo, vymaž prosím ještě Drizzta a jeho slečnu.

A tyhle zvířátka napiš k majitelům:
Treven - Rejže, Sven
Gordon? ten je Sirienův?
Packa ?
Ilgir - Molly

Ať o tom máme přehled, sázky jsou na stole... $D
A je kocour v troubě!
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů