Přihlášky

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Johohó.
Zamčeno
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka »

Peekay píše:Zahras si so mnou PtA? :D
Jaaj, tak na to se těším nejvíc :D zrovna sem se tě chtěl zeptat jestli budeš pořádat.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Goran píše: Peekay: nezoufej si, jarní Slezina bude zase na Moravě a od nás z Plzně taky někdo dorazí.
Ja si nezufam. Ja iba naznacujem, ze ma zmysel robit aj jesennu Slezinu niekde blizsie ako hentam totalne v pazi. A ver tomu, ze s tymto sentimentom rozhodne nie som jediny.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

PK, zkus pochopit, ze kdyz to ma nekdo daleko, tak to ma blizko nekdo jiny (tedy za predpokladu ze to nebude v Peru). Nebo udelejte Slezinu II na slovensku, treba nekdo prijede (ja jen pokud bude dost lidi na sparring, kvuli rpgckum se tak daleko nepotahnu).
But nobody came.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Sosacek píše:PK, zkus pochopit, ze kdyz to ma nekdo daleko, tak to ma blizko nekdo jiny
A ty skus pochopit, ze toto je pseudoargument - chyt mapu Ciech a Slovenska, napichaj spendliky podla potencialnych ludi a sprav tazisko. Podla mna zistis dost zaujimavu vec.

p.s. Mam taky dojem, ze na SKlezinu nebude problem zohnat ludi ;)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

Shodou nahod to vypada, ze od ctvrtka do nedele bude mit cas na celakovickou hru šméla, tomas, michal, marek a vyjimecne i jarda (dokonce si vsichni mohou vzit dovolenou). K tomu vsemu nejede erric. Takze dam na Ebona a rozhodnu se. Nejedu.

PK, sos: podle me bylo naprosto idealni to predchozi misto u brna!
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

A ty skus pochopit, ze toto je pseudoargument - chyt mapu Ciech a Slovenska, napichaj spendliky podla potencialnych ludi a sprav tazisko.
Geniální nápad. A pak vybereme peníze a postavíme si na tom těžišti padesátimístnou klubovnu. Jen doufám, že to nebude někde v rybníce nebo tak. $D
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

jj, omlouvam se organizatorum, meli jsme se s tim ozvat driv, ale pro priste - dalavu uz radsi nee, amosfera a chata vsechno super, ale ta lokace je proste daleko pro vsechny.
Priste bud to Brno, nebo neco napul cesty mezi Prahou, Brnem, Plzni a Bratislavou (nekde na Vysocine treba).
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Ale jo, pro příští podzimní Slezinu by se dalo o té Vysočině uvažovat. Jarní samozřejmě bude na Moravě.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Quentin: škoda, mohli jsme společně umřít v první místnosti..
Ještě je čas na rozmyšlenou!

Chodí sem ještě někdo z moderátorů? Můžete upravit seznam? Je to asi šest stránek změn..
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Peekay, Erric:
Jak jsem tu už psal, třeba z Budějic je taky daleko kamkoliv, dokonce i na místa u Brna (díky mizerným spojům). V minulosti jsem byl na mnoha srazech s dojezdovou vzdáleností pět až osm hodin, takže jsem rád, že alespoň v této společnosti to mám také někam blízko.
A to nemluvím o faktu, že vás z Blavy jede víc a tak je i několikahodinová cesta zábavnější.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Ebon: Dle rozkazu, sefe!
Edit: Jinak jak jsem psal Erricovi na ICQ, s tou dostupnosti tu chapu, i pro me to neni zrovna blizko. Ale zrovna k Dalave mam celkem sentimentalni vztah. Byla to proste prvni slezina a podle me i ta nejlepsi. A nebyt Katky a Dalavy, tak tehdy ta slezina vubec nebyla.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Taky mi pripada, ze ma spousta lidi pocit, ze od nich nekam je to dal nez odnekud k nim. Divny.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Sosacek: Bohuzel, na Dalavu je to blizko akorat z Budejic.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Já netrvám na tom, aby byla Slezina na Dálavě, ale kdo kdy (kromě Markuse) přišel s lepším návrhem? Kdysi tady padl nějaký kemp, něčí chata atd.

Najděte místo dostatečně velké pro 40 lidí, s centrální setkávací místností a minimálně pěti dalšíma místnostma na nerušené hraní, kde se zároveň můžete vklidu prospat, sousedům nepřekážíte, můžou tam být psi, dá se tam udělat oheň a není to drahé a zároveň to mají všichni blízko... Hodně štěstí :)

Především kvůli Slovákům jsou jarní Sleziny v Brně. A zeptejte se Plzeňáků, jak dlouho to tam trvá.

Pražákům to může být jedno, protože do Brna a na Dálavu to trvá zhruba stejně.
Naposledy upravil(a) Igraine dne 17. 9. 2008, 13:11, celkem upraveno 1 x.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Bajo, vymaž prosím ještě Drizzta a jeho slečnu.

A tyhle zvířátka napiš k majitelům:
Treven - Rejže, Sven
Gordon? ten je Sirienův?
Packa ?
Ilgir - Molly

Ať o tom máme přehled, sázky jsou na stole... $D
A je kocour v troubě!
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2008“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti