[IC] - Randomův stín s autem

Hra z prostředí Amberu (R. Zelazny) prostřednictvím příspěvků přímo tady na fóru.
Uživatelský avatar
Amber_GM
Příspěvky: 132
Registrován: 13. 2. 2008, 17:09

Příspěvek od Amber_GM »

Bertram se zvedl od Randomova lůžka a přešel do jídelny.

"Lord Random mi řekl, že mám očekávat dvě osoby. Neřekl koho, jenom že to bude dívka a mladý muž." Bertram mírně pokrčil rameny.

"Nijak mě do svého plánu nezasvětil, což jak jistě uznáte, nedělá asi žádný z amberských lordů. A já se naučil neptat se na podrobnosti. Bývají celkem často horší, než bych chtěl znát."

Bertram přesel ke kuchyňské lince a naložil si masa se salátam a vzal pár kousků chleba. Také si nalil meruňkový džus a usadil se za stůl.

Corwin poslouchal a přitom jedl svou večeři.

"Odilone, vypadá to tak, že můj pobyt zde bude kratší, než jsem doufal. Nechci být paranoidní, ale zdálo se mi, že mě na cestě sem sledovalo auto. Odbočilo dřív, než jsem si to vlastně uvědomil, ale pak jsem zpětně přemítal a asi se na mě na hodnou chvíli pověsilo."
Odilon
Příspěvky: 43
Registrován: 13. 2. 2008, 15:59
Bydliště: Amber

Příspěvek od Odilon »

"Hm... Takže čekal na nás oba, to mi moc nepomůže. Ale pokud nejdou po všech Ambeřanech, pak asi šli po Isabele ... anebo opravdu po Randomovi," zamyslel se Odilon. Rychle však zvedl hlavu a podíval se opět na Corwina.

"Odjíždíš? To mi ovšem trochu mění plány. Doufal jsem, že budeš moci Randoma nějaký čas pohlídat. Nevím, jestli ho můžeme nechat bez dozoru, každopádně asi bych zvážil možnost odvézt ho někam, kde čas plyne rychleji. Čím dřív bude v pořádku tím lépe pro něj i pro nás."

"Chtěl jsem totiž zkusit najít Dworkina, myslím, že Random měl na mysli jeho, když mluvil o tom dopisu." Na chvíli se odmlčel. "Nevíš, jak se k němu dostat?"
Mladý muž s bradkou a knírkem, dlouhé tmavé vlasy svázány do ohonu. (Účet pro ADRPG PbP)
Uživatelský avatar
Amber_GM
Příspěvky: 132
Registrován: 13. 2. 2008, 17:09

Příspěvek od Amber_GM »

"Teď si to všechno sumíruju v hlavě. Za prvé, Random tady zůstat nemůže. I když je tady Fred a ochrana tohoto domu je... dostatečná, nemohu se spolehnout, že sem někdo nevyšle kavalerii. Zejména když už tu kavalerii jednou poslal." Corwin zapíjel večeři dlouhými doušky vína.

"Za druhé, Randoma odvezeme k Vialle. Mluvil jsem s ní a připraví mu dostatečné a hlavně utajené pohodlí. A za třetí, pak půjdeme, jak říkáš, za Dworkinem. Doufám, že Random mínil jeho. A taky doufám, že nebude v tak špatné náladě, jak občas bývá a že nám bude chtít pomoct. Proto navrhuji se dobře prospat. Já se jdu věnovat tady mým věcem, ty se sbal... pokud máš co. Ráno po svačině vyrazíme."
Uživatelský avatar
Amber_GM
Příspěvky: 132
Registrován: 13. 2. 2008, 17:09

Příspěvek od Amber_GM »

Corwin se po večeři zvedl a uklidil své nádobí ze stolu. Bertram odešel taky a sebral sebou nádobu s vodou a hadr, aby mohl otřít Randoma.

Odilon zůstal v jídelně sám se svými myšlenkami...
Odilon
Příspěvky: 43
Registrován: 13. 2. 2008, 15:59
Bydliště: Amber

Příspěvek od Odilon »

Odilon ještě chvíli seděl a přemýšlel. Byla to spíš věčnost než chvíle...

Poté se zvedl, uklidil, co ještě po něm zbylo na stole, a pomalu se vydal do ložnice. Snad se mu podaří aspoň na pár hodin usnout.
Mladý muž s bradkou a knírkem, dlouhé tmavé vlasy svázány do ohonu. (Účet pro ADRPG PbP)
Uživatelský avatar
Amber_GM
Příspěvky: 132
Registrován: 13. 2. 2008, 17:09

Příspěvek od Amber_GM »

V dálce viděl nejasný stín. Nehybný, neslyšný, nestálý. Měnil pomalu tvar a vzdouval se tady a zase tam. Bylo těžké rozeznat vzdálenost k němu. Zdálo se, že je celkem blízko a přece tak nekonečně daleko. Měl pocit, jako by sám stála na místě a přitom se vzdaloval neskutečnou rychlostí, ovšem okolí bylo prosto jakéhokoli referenčního bodu, proto byl jediným ukazatelem ten nepŕíjemný pocit v břiše. Otočil hlavu nazpátek a s hrůzou si uvědomil, že se k něčemu blíží (nebo se to blíží k němu?) a nestihne se vyhnout. A pak nar....

Odilon se s trhnutím probudil. Když se rozhlédl po pokoji, chvíli přemýšlel kde se nachází. Pak si hřbetem ruky přejel po čele a zjistil, že je zborcen potem. Ovšem jen na čele, nikde jinde, což bylo mírně zvláštní.

Zvenčí zaslechl nějaký šustot a sykot. Otočil hlavu k oknu a zbadal v něm jakési žlutočervené odlesky nebo blyštění...
Zamčeno

Zpět na „Amber Play-by-post kampaň“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host