[IC] Vernaj

Hra z prostředí Amberu (R. Zelazny) prostřednictvím příspěvků přímo tady na fóru.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Rosalie
Příspěvky: 67
Registrován: 13. 2. 2008, 17:15
Bydliště: Amber

Příspěvek od Rosalie »

Rosalie si povzdechla. Zvedla koutky úst v náznaku úsměvu a zavrtěla hlavou. "Už téměř nemám sílu smát se vašemu optimismu..."

Pak vytáhla z truhly cestovní oděv a šla se převléknout za rákosovou stěnu.
"Řekněte, už jste byl uvnitř amberského hradu?" prohlásila konverzačním tónem.
Uživatelský avatar
Rafi
Příspěvky: 45
Registrován: 13. 2. 2008, 21:40
Bydliště: Hostinec u Jednorožce, Amber

Příspěvek od Rafi »

"Ne, ještě jsem neměl tu čest.
Je snad právě tohle cíl naší cesty?"
Štíhlý mladík s nečesanými vlasy a věčným úsměvem na rtech
Uživatelský avatar
Rosalie
Příspěvky: 67
Registrován: 13. 2. 2008, 17:15
Bydliště: Amber

Příspěvek od Rosalie »

"m hmm," zamumlala Rosalie, zrovna něco držela v zubech.
"Je to místo, kde se dá získat spousta informací," pokračovala po chvíli.
"Ne, že by se o ně mí příbuzní rádi dělili, ale mám jich také pár na výměnu..."
Uživatelský avatar
Rosalie
Příspěvky: 67
Registrován: 13. 2. 2008, 17:15
Bydliště: Amber

Příspěvek od Rosalie »

Rosalie vyšla s poza rákosové stěny. Na sobě měla vysoké světle hnědé kožené boty, tmavě hnědé kalhoty a tmavě zelenou blůzu a u pasu se jí houpal meč. Přešla k psacímu stolku, vytáhla z přihrádky paír a začala psát krátký dopis.

Pane komoří, omluvte mne, prosím u Jejích Veličenstev, atentát na mou osobu mne poněkud rozrušil, potřebuji se dát někde v ústraní dohromady. Vzkažte, prosím, princezně Natálii, že jsem v pořádku a že se určitě brzy uvidíme.

R
Uživatelský avatar
Amber_GM
Příspěvky: 132
Registrován: 13. 2. 2008, 17:09

Příspěvek od Amber_GM »

Rafi stál u dveří a sledoval Rosalii. "Je to tedy pěkná dívka, jen co je pravda..."
Uživatelský avatar
Rafi
Příspěvky: 45
Registrován: 13. 2. 2008, 21:40
Bydliště: Hostinec u Jednorožce, Amber

Příspěvek od Rafi »

Zatímco se mu tyto a jiné myšlenky honily hlavou, trpělivě čekal a porovnával Rosaliinu novou vizáž s předchozí ozdobou parketu.

Působí najednou úplně jinak. Mnohem méně bezbranně, skoro až nebezpečně. Šaty sice dělají člověka, ale i tak ... žeby to předtím hrála? Nebo teď? Konec konců, je to princezna z Amberu.

Nahlas však jen dodal. "Cestou nás opět ponesou vaše kouzla, nebo se budeme muset spolehnout na ... obvyklejší prostředky?"
Štíhlý mladík s nečesanými vlasy a věčným úsměvem na rtech
Uživatelský avatar
Rosalie
Příspěvky: 67
Registrován: 13. 2. 2008, 17:15
Bydliště: Amber

Příspěvek od Rosalie »

"Oh, ale na mých kouzlech přeci není nic neobvyklého," zarazila se Rosalie, "je to jen pár triků, co mě naučila maminka." Vykouzlila na tváři nevinný úsměv a přišla k Rafimu blíž.
"Nicméně, pravda, v Amberu budeme, než byste stačil říct 'nešahejte na mě, slečno, tímhle způsobem, jsem šťastně ženatý' ", řekla, a její prsty přejely zlehka po Rafiho tváři. V druhé ruce zvedla na úroveň svých očí kartu a komnatu naplnil její křišťálový smích.
A pak už zbyl jen ten smích a jemný parfém s vůní růže.
Zamčeno

Zpět na „Amber Play-by-post kampaň“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti