Make America GREAT again!!!

O lidech, o vztazích, o politice, o názorech, o opicích a o ufonech.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32332
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Make America GREAT again!!!

Příspěvek od Vallun »

Eleshar_Vermillion píše: 6. 1. 2021, 23:29 Zajímalo by mě, jak by dopadl protest BLM, kdyby se pokusili vlámat do parlamentu a stříleli tam po senátorech.
to mne taky napadlo...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18573
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Make America GREAT again!!!

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Četl jsem teorii, že policajti jsou k vzbouřencům mírní proto, že jim je blbé zmlátit si noční směnu.

Jinak zdá se, že americká média se už pochlapila. CNN už mluví o "desperate coup attempt" a označilo vzbouřence za teroristy.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5471
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Make America GREAT again!!!

Příspěvek od Naoki »

Moje FB far-right bublina zase mluví o tom, že to nejsou Trumpovi přiznivci ale Antifa přiznivci kteří se převlékli za trumpovce aby jim udělali blbý image
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2695
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Make America GREAT again!!!

Příspěvek od Log 1=0 »

Konspirační teoretici by se měli střílet.
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32332
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Make America GREAT BRITAIN again!!!

Příspěvek od Vallun »

Existuje penzum lidí, jejichž jediným názorem je touha dělat bordel...

Jinak 4 mrtví prý...smutné...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4819
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Make America GREAT BRITAIN again!!!

Příspěvek od midewiwin »

Vallun píše: 7. 1. 2021, 09:38 Existuje penzum lidí, jejichž jediným názorem je touha dělat bordel...
Z nich si část bohužel nechává klidně namluvit, že smí tu svou touhu odůvodnit ušlechtilým motivem. Jako třeba zajistit spravedlnost regulérně zvolenému Trumpovi.
Čas neexistuje.
Uživatelský avatar
midewiwin
Příspěvky: 4819
Registrován: 18. 12. 2006, 09:56

Re: Make America GREAT again!!!

Příspěvek od midewiwin »

Naoki píše: 7. 1. 2021, 01:22 Moje FB far-right bublina zase mluví o tom, že to nejsou Trumpovi přiznivci ale Antifa přiznivci kteří se převlékli za trumpovce aby jim udělali blbý image
To toho jim hážou vidle investigativci, kteří na těch selfíčkách z Kapitolu bezpečně identifikují tváře.
Jako třeba šéfa neonacistů z TWP Mathewa Heimbacha.
Obrázek
Čas neexistuje.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Make America GREAT again!!!

Příspěvek od OnGe »

Lidi jsou nervózní z pandemie a počet radikálů v USA je v současnosti zřejmě vyšší, než v Afghanistánu. Nějak mě nepřekvapuje, že jsou protesty zase násilné. Mě na tom překvapuje, že je mrtvých tak málo. Je to takové... neamerické.

Co mi na celé záležitosti přijde nejpodstatnější je, že tohle je Trumpův pohřeb. Prezidentem nebude nejen v následujícím období, ale už nikdy. Třeba i pár hlavounům docvakne, že radikalizace má svá rizika a že to nejsou voliči o které by měli usilovat. A je dost jedno, ze které strany ti radikálové nastupují na scénu.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Make America GREAT again!!!

Příspěvek od OnGe »

Obrázek
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Sosacek
Příspěvky: 25784
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Make America GREAT again!!!

Příspěvek od Sosacek »

Ten jedinej nepujde sedet protoze ty barvicky pokazi facial recognition.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32332
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Make America GREAT again!!!

Příspěvek od Vallun »

Kfyby se tim nechlubil na svém Twitteru....:D
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15072
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Make America GREAT again!!!

Příspěvek od Pieta »

OnGe píše: 7. 1. 2021, 10:31Lidi jsou nervózní z pandemie a počet radikálů v USA je v současnosti zřejmě vyšší, než v Afghanistánu. Nějak mě nepřekvapuje, že jsou protesty zase násilné. Mě na tom překvapuje, že je mrtvých tak málo. Je to takové... neamerické.
Jsou bílí, takže přežili. Velmi americké.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18573
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Make America GREAT again!!!

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

midewiwin píše: 7. 1. 2021, 10:06To toho jim hážou vidle investigativci, kteří na těch selfíčkách z Kapitolu bezpečně identifikují tváře.
Jako třeba šéfa neonacistů z TWP Mathewa Heimbacha.
Nepotřebuješ žádné investigativce. Byli tam prý i republikánští poslanci státních parlamentů a normálně se u toho filmovali a dávali to na Twitter. :eyecrazy:
Jako nevím, co jsem si myslel v zemi, kde se policajti nechají filmovat, jak pomalu vraždí černocha, ale furt je to pro mě dost nesrozumitelné jednání...
OnGe píše: 7. 1. 2021, 10:31Co mi na celé záležitosti přijde nejpodstatnější je, že tohle je Trumpův pohřeb. Prezidentem nebude nejen v následujícím období, ale už nikdy.
Je fajn, že se znovu mluví o impeachmentu. Ale taky by bylo fajn, kdyby z Trumpa neudělali obětního beránka. Jako bude super, pokud půjde na zbytek života do vězení, ale nemělo by se zapomínat, že to byl republikánský president a republikánský kandidát a že republikáni ho do posledního momentu v jeho pučistických snahách podporovali.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Make America GREAT again!!!

Příspěvek od OnGe »

Pieta píše: 7. 1. 2021, 14:30 Jsou bílí, takže přežili. Velmi americké.
V americe žádný černoši nejsou, všechny už přeci pozabíjeli a snědli.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15072
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Make America GREAT again!!!

Příspěvek od Pieta »

OnGe píše: 7. 1. 2021, 15:10V americe žádný černoši nejsou, všechny už přeci pozabíjeli a snědli.
Velmi americké.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Odpovědět

Zpět na „Realita a pseudorealita“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů