Make America GREAT again!!!

O lidech, o vztazích, o politice, o názorech, o opicích a o ufonech.

Moderátor: Faskal

Odpovědět
ilgir
pěšák

Re: Make America GREAT again!!!

Příspěvek od ilgir » 11. 11. 2020, 12:37

Jerson píše:
11. 11. 2020, 10:50
Sosacek píše:
11. 11. 2020, 10:40
Tumpovci nebudou spokojeni dokud nebudou vsichni cernosi a homosexualove ve vyhlazovacich taborech a vsechny zeny doma u plotny ... a asi ani pak ne, najdou si dalsi cil, treba zidy.
K tomuto se jen zeptám - fakt to tak je?
Jasně že to tak je. Stejně jako všichni muslimové chtějí vyhladit ateisty a Piráti chtějí vyhladit bílou rasu. To jsou fakta, protože se to píše na internetu... ee, tedy, nejdřív jsem se chtěl Sosiho zeptat, kdo jsou to ti Trumpovci? A mohla bych je vidět?
Nepoužívat nebo vrátit!
DrD II: Hry Mocných

Pieta
sofistikovaný troll
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta » 11. 11. 2020, 12:48

ilgir píše:
11. 11. 2020, 12:37
Jasně že to tak je. Stejně jako všichni muslimové chtějí vyhladit ateisty a Piráti chtějí vyhladit bílou rasu. To jsou fakta, protože se to píše na internetu... ee, tedy, nejdřív jsem se chtěl Sosiho zeptat, kdo jsou to ti Trumpovci? A mohla bych je vidět?
Řekl bych, že když se dozvíš, že tvoje země hromadně bere lidem děti, sterilizuje lidi bez jejich souhlasu nebo vědomí, nebo třeba trestá lidi, co nechávají v poušti zásoby pro ty, co tam zabloudí a často na to umírají, tak na to můžeš reagovat cca třema způsobama.
* Zděšeně, naštvaně nebo znechuceně.
* Tváříš se, že se nic takovýho neděje.
* Zdůvodníš si, že to je úplně v pořádku, nebo tomu rovnou fandíš.
Trumpovci budou nějaká směs přístupů dva a tři a jejich existence mi přijde za poslední roky dost nepřehlédnutelná.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.

midewiwin

Příspěvek od midewiwin » 11. 11. 2020, 13:25

Eleshar_Vermillion píše:
11. 11. 2020, 11:45
Argonantus píše:
11. 11. 2020, 09:04
80% Američanů věří, že Biden vyhrál volby.
Pokud průzkum nekecá, je to vlastně dost dobrá zpráva.
Mrak se rozpouští a žádná občanská válka nebude.
A 70 % republikánů tomu naopak nevěří.
Podle toho průzkumu, o kterém psal Argo, ve vítězství Bidena věří 60% republikánů, respektive Trumpových voličů. Většina lidí je přesvědčená, že volby byly v pořádku.
Čas neexistuje.

ilgir
pěšák

Příspěvek od ilgir » 11. 11. 2020, 13:33

Pieta píše:
11. 11. 2020, 12:48
Řekl bych, že když se dozvíš, že tvoje země hromadně bere lidem děti, sterilizuje lidi bez jejich souhlasu nebo vědomí, nebo třeba trestá lidi, co nechávají v poušti zásoby pro ty, co tam zabloudí a často na to umírají, tak na to můžeš reagovat cca třema způsobama.
* Zděšeně, naštvaně nebo znechuceně.
* Tváříš se, že se nic takovýho neděje.
* Zdůvodníš si, že to je úplně v pořádku, nebo tomu rovnou fandíš.
Trumpovci budou nějaká směs přístupů dva a tři a jejich existence mi přijde za poslední roky dost nepřehlédnutelná.
Eee... nebyla tu před chvílí řeč o vyhlazovacích táborech a ženách u plotny? A pořád by mě zajímalo, co si Sosi (a ty taky) představuje pod slovem Trumpovci. Je to volební tým Donalda Trumpa? Nebo všichni, kdo mají červenou čepičku? Nebo všichni, kdo teď volili Donalda Trumpa proti Bidenovi? Nebo všichni, kdo ho podporují v diskuzi na Novinkách?
Nepoužívat nebo vrátit!

Pieta
sofistikovaný troll
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta » 11. 11. 2020, 15:12

ilgir píše:
11. 11. 2020, 13:33
Eee... nebyla tu před chvílí řeč o vyhlazovacích táborech a ženách u plotny?
Já píšu jen věci, které se aktuálně, prokazatelně a dost zjevně dějou, Sosi o tom, co by bylo třeba, aby Trumpovci byli spokojení. Takže každý o něčem trochu jiném, samozřejmě.
A myslím si, že ta cesta od "kastrujeme" k "vyhlazujeme" a "chceme předepisovat lidem, co smějí dělat, na základě pohlaví" k "chceme předepisovat lidem, co smějí dělat, na základě pohlaví" není zas tak dlouhá.
ilgir píše:
11. 11. 2020, 13:33
A pořád by mě zajímalo, co si Sosi (a ty taky) představuje pod slovem Trumpovci. Je to volební tým Donalda Trumpa? Nebo všichni, kdo mají červenou čepičku? Nebo všichni, kdo teď volili Donalda Trumpa proti Bidenovi? Nebo všichni, kdo ho podporují v diskuzi na Novinkách?
Tak Sosi to samozřejmě bere trochu hopem, to by nebyl Sosi, kdyby to tak nebral.

Ale bavíme se tu o spolku, který v posledních několika letech vyhlásil takové věci, jako "měli bychom postavit strašlivě drahou zeď, protože ti mexičani, co sem chodí, jsou dealeři drog, kriminálníci a sexuální násilníci", "chtělo by to zákon, který by trans lidem přikázal, na který záchodek musí chodit" nebo "protesty proti policejnímu násilí to chce potlačit policejním, nebo ještě lépe vojenským násilím" a nějaká část davu tomu nadšeně tleská.

Eleshar_Vermillion
černá eminence

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 11. 11. 2020, 15:13

Pieta píše:
11. 11. 2020, 12:08
Murdoch, samozřejmě, ale třeba taky Sinclair Broadcast, rodina Kochů, atd. Určitě to není jen jedno jméno.
Jo, Sinclaire je taky děsný. Myslel jsem, že spadá pod Fox, ale podle všeho je tam jen nějaká společná afiliace. Murdocha jsem ale zmínil proto, že má mnohem širší přesah než jen televise, v Británii vlastní např. Sun, což je podobná žumpa jako Daily Heil nebo Daily Express.
DIE FOR THE DOW!
\\[T]// PRAISE THE SUN! \\[T]//

Quentin
Noob of The Round Table
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin » 11. 11. 2020, 15:15

random semi-OT úvaha
THE KEY TO TRUMP’S APPEAL
https://www.youtube.com/watch?v=j3xBUNIkA_c
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay” -Chris McDowall, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001

Pieta
sofistikovaný troll
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta » 11. 11. 2020, 15:27

Eleshar_Vermillion píše:
11. 11. 2020, 15:13
Jo, Sinclaire je taky děsný. Myslel jsem, že spadá pod Fox, ale podle všeho je tam jen nějaká společná afiliace. Murdocha jsem ale zmínil proto, že má mnohem širší přesah než jen televise, v Británii vlastní např. Sun, což je podobná žumpa jako Daily Heil nebo Daily Express.
Že je Murdoch zlo, o tom žádná.

Kochovci zase sponzorují kupu institucí, která těm výše jmenovaným dodává ready-to-eat politickou ideologii, a třeba Koch otec patřil mezi zakladatele John Birch Society, kteří dostali konspirační teorie do republikánského mainstreamu...

ilgir
pěšák

Příspěvek od ilgir » 11. 11. 2020, 16:28

Pieta: Hele, v pohodě. Já jsem jenom chtěl zjistit, co se myslí tím Trumpovci. Voliči Trumpa to asi nebudou, protože mezi nimi jsou jak černoši, tak homosexuálové, tak ženy s kariérou.
Nepoužívat nebo vrátit!

Sosacek

Příspěvek od Sosacek » 11. 11. 2020, 16:42

Uplne vsichni volici Trumpa mozna nemaji za cil, vsechny ty veci, ktere jsme jmenovali, ale rozhodne jim nevadi dost na to, aby ho nevolili. Mozna aktivne nechteji koncentracni tabory, ale jako takovy problem aby to radsi hodili demokratovi s nimi zjevne nemaji.
Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect.
- Frank Wilhoit: The Travesty of Liberalism

Pieta
sofistikovaný troll
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta » 11. 11. 2020, 16:45

ilgir píše:
11. 11. 2020, 16:28
Pieta: Hele, v pohodě. Já jsem jenom chtěl zjistit, co se myslí tím Trumpovci. Voliči Trumpa to asi nebudou, protože mezi nimi jsou jak černoši, tak homosexuálové, tak ženy s kariérou.
Mezi lidma bojujícíma proti tomu, aby ženy měly kariéru, jsou ženy s kariérou. O řadě velmi anti-homosexuálních republikánů se časem provalilo, že mají vztahy i s mužema. V rodině nelegálního imigranta hodili hlasy Trumpovi, a pak se divili, když jim otce od rodiny vyhostili. Atd, atd.

Nebudu se tvářit, že tomu rozumím, ale děje se to.

ilgir
pěšák

Příspěvek od ilgir » 11. 11. 2020, 16:51

Trump nechce vyhlazovací tábory pro černochy a homosexuály. Aspoň to tak vypadá, protože to nikdy neřekl, ani nenaznačil. Takže nechápu tu logiku. Vím, že Trump nechce vyhlazovací tábory. Já taky nechci vyhlazovací tábory. Tak to hodím Bidenovi...?

Ale možná je od vyhoštění imigranta k vyhlazovacímu táboru jen velmi krátká cesta. Nebo možná Sosi jen plácl hyperbolovanou ptákovinu a netřeba to dál rozebírat.
Nepoužívat nebo vrátit!

Sosacek

Příspěvek od Sosacek » 11. 11. 2020, 16:56

Od nucene sterilizace ve vezenich pro imigranty je k vyhlazovacim taborum hodne kratka cesta - tak kratka ze Spojene narody oboji klasifikuji jako genocidu.
Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect.
- Frank Wilhoit: The Travesty of Liberalism

Argonantus
.

Příspěvek od Argonantus » 11. 11. 2020, 17:13

Podle toho průzkumu, o kterém psal Argo, ve vítězství Bidena věří 60% republikánů, respektive Trumpových voličů. Většina lidí je přesvědčená, že volby byly v pořádku.
když jsem kdysi na vojně poukazoval na podobnou procentní podivnost v uváděném složení nafty, důstojník pravil:
"no, voni ty kanystry nejsou nikdy úplně plný"

ilgir
pěšák

Příspěvek od ilgir » 11. 11. 2020, 17:34

Sosi: Tak určitě. Tak krátká, jako od vraždy novorozence v poporodní depresi k tomuhle: https://en.wikipedia.org/wiki/Murder_of ... Anne_Bates
Obojí je klasifikováno jako vražda.
Nepoužívat nebo vrátit!

Odpovědět

Zpět na „Realita a pseudorealita“