[2009] Pravidla ochutnávárny

Archiv z tajných sekcí porotců pro přípravu RPG kuchyně. Všechny ročníky jsou v této jedné sekci.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15029
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla ochutnávárny

Příspěvek od Pieta »

Peekay píše:Mam hodnotit hru, ktoru napisala moja zena?
Ona už je tvojí ženou?
Kelton píše:Z hlediska korektnosti by bylo nejlepší, kdyby každý porotce hodnotil všechny hry. Tedy kritérium by bylo, že nehodnotí, kdo nepošle hodnocení všech.
Vidím to podobně, úplnost hodnocení mi přišla taky důležitá, samozřejmě až na vlastní hru.
Kelton píše:Hmm ... nebo bychom mohli zavést kategorii "Miss sympatie", nebo "Lidový kuchař" - určeno zcela objektivním, nepředpojatým a korektním způsobem - otevřeným hlasováním :]
Ale tohle je možná ještě lepší varianta.

Rozdělit to na cenu poroty a cenu z kuchyně. V tom případě by to ovšem chtělo, aby zase hodnotili všichni kuchaři, nebo aspoň jasná většina. Pokud jich tedy dost bude mít chuť to všechno číst. Možná by to ani nemuselo být tak rozdělené, jako porotní hlasování, ale prosté vyber nejlepší, nebo vyber první tři...
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla ochutnávárny

Příspěvek od Invictus »

V zásadě nemám problém s tím co tady padlo. Jen mě napadá, nevznikly ty témata pro samotné hry a jejich uveřejnění trochu brzo? Minule to snad bylo až po soutěži. Jakože takhle trochu ta porota ztrácí smysl (a obávám se taky zkreslení hodnocení čtením komentářů a diskuzí v tématech her, nedejbože nějakého hypu), protože si to každý zhodnotí sám. O to více pak dává smysl ten lidový kuchař.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla ochutnávárny

Příspěvek od Invictus »

Jo a ještě mě napadlo, jestli ještě nevyhlásit nějakou cenu za nejlepší grafickou úpravu, protože některé hry jsou skutečně vizuálně originální.
Iron Within
Iron Without
Kelton
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 10. 2007, 19:06
Bydliště: Praha

Re: Pravidla ochutnávárny

Příspěvek od Kelton »

Invictus: Po soutěži snad už je, a čekat do sleziny je podle mě pakárna - vím jak jsem byl zvědavej já, a nemá smysl ostatní lidi zbytečně napínat. Co se témat týče, to už jen logicky navazuje.

Myslím že je na každém porotci, jak se nechá / nenechá ovlivnit hypem a ostatními. Já osobně ty thready nebudu číst dokud nebude odhodnotíno, někdo třeba věří že dobře filtruje informace. A doufám, že nikdo z porotců necítí pořebu hlasovat ve shodě s veřejným míněním - nebo proti němu.
"You are already playing WTF," Coriander, quite seriously, explained.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15029
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla ochutnávárny

Příspěvek od Pieta »

Já do herních témat nechodím, stejně jako jsem nechodil vloni, a myslím, že porotci by až do svého vynesení všech soudů kolem moc putovat neměli. I vloni ale taková témata byla, a dřív, než bylo skóre sečtené.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15029
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidla ochutnávárny

Příspěvek od Pieta »

Kelton píše:A doufám, že nikdo z porotců necítí pořebu hlasovat ve shodě s veřejným míněním - nebo proti němu.
Hlásím jeden úspěšný will save se slušným postihem...
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Zamčeno

Zpět na „Zákulisí RPG Kuchyně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti