Současné vyhlídky komunismu

Archiv nezapomenutelných diskuzí z Rozličného pokecu, tedy těch nesouvisejících z RPG.
Zamčeno
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Současné vyhlídky komunismu

Příspěvek od Sosacek »

Tafif píše:Blahopřeji, Vallune. Přesně kvůli takovým kydům, jsem se do tohodle tématu nechtěl zapojovat a teď kvůli tomu končím. Těžce desinterpretovat i poměrně jasné výroky, protože se ti to tak hodí, mýchat do toho nějaké vlastní závěry a úplně minout myšlenky toho Marxe, popírat sám sebe (třeba s tím vývojem, to je pořád dokola), vše ve jménu hlásání vlastní pravdy a ideologie, o to nemám nejmenší zájem, není to diskuze.
Uveris tomu, ze jsem tuhle diskusi zalozi prave proto aby temhle lidem nastavila zrcadlo?

Je videt ze to moc nefunguje. Lecit fanatiky neni snadny, no.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Současné vyhlídky komunismu

Příspěvek od Argonantus »

Ah so.
teď mi teprve došlo, o co jde Sosáčkovi.

No, zrcadlo nepotřebuju; svoje názory už docela znám. Díky.
Já jsem naivně doufal, že se dozvím o názorech někoho jiného.
maYda
Příspěvky: 2398
Registrován: 19. 4. 2007, 21:15

Re: Současné vyhlídky komunismu

Příspěvek od maYda »

Lev Trocký věštil, že v komunismu se:
„člověk stane nesrovnatelně silnějším, moudřejším, hezčím. Jeho tělo bude harmoničtější, pohyby rytmičtější, hlas melodičtější.... Lidský průměr bude pozvednut na úroveň Aristotela, Goetha a Marxe. A nad těmito výšinami budou čnít nové vrcholy."

Tak o takové vyhlídky jsem se my, bezvěrci,připravili....
Třeba bych v tom komunismu konečně zhubla o nějaké to kilo.
Zamčeno

Zpět na „Legendární rozličné diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti