Vaše TOP 10 nejoblíbenějších seriálů

Archiv nezapomenutelných diskuzí z Rozličného pokecu, tedy těch nesouvisejících z RPG.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18505
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Hm, pravda, nedávno jsem slyšel krásné přirovnání "zlý jak kníže Ignor"... nevěděl jsem, odkud to jméno znám. Ale můj hlas to asi nedostane:)
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2558
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od smrq »

sice po dlouhe dobe, ale nakonec i ja:

* Red Dwarf (Červený trpaslík)
* Haló Haló
* LOST (mají sice rozkolísanou úroveň, ale některé díly jsou opravdu super)
* Heroes
* Městečko Twin Peaks (ale pouze první série a pak dva poslední díly - tedy to, co režíroval Lynch)
* Akta X (dnes jiz spise nostalgicka vzpominka, presto stale silna. verim, ze prvni serie by i dnes stale zabodovaly)
* Profesionálové (viděl jsem to stokrát, ale tento seriál s dobou vůbec nereziví)
* Ženatý se závazky (i po letech mě pořád rozesmívá)
* Černá zmije (nevím sice, zda by mě bavil i dnes, ale věřím mu)
* Bartrstvo neohrožených

asi bych nasel i dalsi, ale limit je limit.
Radim "Smrk" Trčálek
Dnes aktivně hrající Zapovězené země. Hotové a rozpracované dobrodružství:
Vražedné světlo Strach nad Kelpenem Kdo seje vítr
Překlady:
VtM 5V startovací sada, Vetřelec startovací sada, Rozbité příběhy-rychlý start
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18505
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

smrq píše:* Černá zmije (nevím sice, zda by mě bavil i dnes, ale věřím mu)
Ano Černá svině! taky přidat! přidat! přidat!
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Belbog
Příspěvky: 94
Registrován: 14. 8. 2007, 15:50
Bydliště: Praha

Příspěvek od Belbog »

Červený trpaslík, MPs Flying Circus, Futurama, Simpsonovi, Jistě pane ministře, Haló Haló, Black Books, IT Crowd, MASH, Byli jednou dva písaři
Koudelka

Příspěvek od Koudelka »

- Městečko Twin Peaks
- Krajní meze
- 30 případů majora Zemana

Víc nevim, na televizi moc nekoukám.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Zacal jsem koukat na X-Files. Drive jsem to uz samozrejme videl, ale zdaleka ne vse. Krom toho, spoustu veci jsem asi tehdy nemohl pochytit a ocenit. Kazdopadne ten serial je i v dnesni koknurnci proste hodne dobry.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Skuste sa pozriet na Supernatural - zatial som videl iba asi 5 dielov, takze neviem podat fundovany nazor... ale z toho, co som odpozeral, mi to pride ako dobry zdroj pre Hunterov :)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

rád bych, ale na kolejích na Jižáku to včera nikdo neměl :(
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Twin peaks! Twin Peaks!
Nic, toho si nevsimejte. Vcera jsme se koukali na prvni dva dily a presvedcil jsem se, ze je to opravdu mejlepsi serial vsech dob. Svou formou a obsahem vyrazne prevysuje vse ostatni. A to je bez diskuze. A basta. $P
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

X-Files, Bajo, X-Files,

je to najlepší seriál všetkých dôb a vysoko prevyšuje všetko ostatné!!!! :>;o)
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Bajo píše:Twin peaks! Twin Peaks!
Meh... problem Twin Peaksu je, ze nekonverguje. (coraz viac sa to zamotava, ale nikdy sa to nerozmoce)

Co sa cool factoru tyka, Veronica Mars!
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

No, je to Lynch. To znamena, ze rozmotat si to musis z velke casti sam. Nicmene udajne po 2-3. zknouknuti a zkouknuti zaverecneho filmu (Fire walk with me) by clovek k necemu dojit mel.
Kazdopadne prace s postavama a formalni uchopeni atmosfery i gradace deje je proste neoddiskutovatelne vie nez uzasna.

2 Joe: Ano, X-files jsou fakt dobre, asle s TP nesrovnatelne. Neni tam tolik bohatych postavy, neni tam plynule navazujici dej a rozvijejici se dej (kdyz ti nejaky dil v X-Files utece, vetsinou to nevadi a pribehovy vyvoj je velmi maly az minimalni) a hlavne, netocil to Lynch. :-)=
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

House MD a Řím. Vyjmu-li své specifické zájmy (SF atp.) tak tohle jsou ty nejlepší seriály které jsem zatím viděl...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Příspěvek od Argonantus »

Bajo:

těší mne, že jsi skončil názorem, se kterým jsem tu začal...(Twinn peaks! Báječný třešňový koláč, Diano!)

... což ti dává slibné šance i jinde....
Uživatelský avatar
Arek Maldazaar
Příspěvky: 35
Registrován: 21. 9. 2007, 19:04
Bydliště: plus mínus Brnus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arek Maldazaar »

Ac u nas spojen s jednou nevalne proslulou televizni stanici, v posledni dobe me pohltil Prison Break a vypada, ze i treti serie udrzi vysoko nasazenou latku
I don’t need to “get a life”. I’m a gamer. I have lots of lives.
Zamčeno

Zpět na „Legendární rozličné diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů