Herní bloky

Sekce pro plánování a organizování Sleziny RPG Fóra, která se bude konat už letos v září. Hip hip hurá!
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Pockej, ja myslel ze chces jako jet 160 km/h a vrazit do neceho, nebo tak.

EDIT: doufam ze tuhle debatu nekdo promaz, typuju ze Markus nebude vdecnej za tkaovej megaultraofftopic :>:o/
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Obrázek
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

2qualdezar: Ale to já si tam taky jedu popovídat. Ale chápej po třech dnech neustálého povídání si, už může být člověk docela ochraptělý. :P

2ilgir a sirien: To zas bude něco. Pobijem se.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Vyjádřil bych svůj nesouhlas. Rád bych stihnul Dárek ale přijedu nejdřív v pátek večer.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viking »

Holt se ke slovu dostanou náhradníci. Smůla no :-)
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Vzhledem k tomu že přijedu s ním, tak asi ne.

EDIT: ale asi ne.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Moc vtipné. Nějak si nevybavuju že by někdo řikal že maj bejt jeho hry až od nějakého času, protože přijede pozdějc.

A je vtipné, jak lidi průběžně přicházej s tim, že by to chtěli jinak. Mám jednoduchou radu - chcete to jinak? Fajn, přepište si to aby vám to vyovovalo a přitom nikdo jinej nepřišel zkrátka, protože tu neni nikdo o nic důležitější než někdo jinej a nevidim důvod, proč by se kvůli jednomu člověku kterýmu se to nelíbí mělo všechno překopávat. VŽDYCKY tu totiž bude někdo, na koho to nějak nevyjde.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Sosacek píše:Vzhledem k tomu že přijedu s ním, tak asi ne.

EDIT: ale asi ne.
Sirien: Hele ale Dárek bez vypravěče by asi neprošel. Navíc jsem se nechal zmystifikovat takže asi přijedu dřív. A nech si laskavě tahle kázání. Většina z nás si stihla stihnout na demokracii a není třeba zdůrazňovat že každý má svůj hlas. Víš já nepotřebuju říkat, že čekám ohlasy ostatních. To že jsem nesouhlasil s plánem by se dalo totiž přeložit jako "Mě to nesedí, vadilo by někomu to přesunout?" ale to je trochu dlouhý a já jsem zvyklý, že to lidi chápou. Ale tahle diskuse je bezpředmětná vzhledem k tomu že to na 90% stihnu tak jak to je. A i s vypravěčem.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

To, co je zatím označeno jako "Goranova hra" prosím označte jako Narrenturm na Orlím štítě, systém není (bezsystémovka). Rád bych odmástroval ještě jednu hru, a to playtest Chuti magie. Ten hoďte třeba na páteční noční blok, pokud v té době nebudou Psí vojáci.
Detaily k Chuti magie (nově vytvářené RPG) jsou zde, uvítám připomínky k systému i testery.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Důležitá otázka: Sathel, kdy budeš na místě, odkdy bude chata odemčená?
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

kdybys četl všechny thready ;)

Pokud se někde cestou nevysekáme, nechytnee nějakou děsnou kolonu nebo se Sathel příliš nezdrží v Budějkách, budeme tam tak kolem čtvrtý. Nicméně kdokoliv může přijet dřív a počkat - prostě jen nebude mít klíče ;)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Potvrzuji, očekáváný příjezd na Dálavu s klíči je kolem čtvrté odpolední.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů