[Organizace] Bloky

Sekce pro plánování a organizování Sleziny RPG Fóra, která se bude konat už letos v září. Hip hip hurá!
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Jerson, ja nemám prípadne problém sa z nejakej hry uvoľniť, aj tak sú to one-shoty, takže PH je v podstate jedno, kto tam bude sediet ( $D )

Jirona si ujsť nenechám a Burning Wheel Sosa tak isto, takže alternatívou by bolo prenechanie miesta pri MlwM, ak máš(te) záujem. Toť moje preferencie v klesajúcom poradí. (nie vzhľadom k ľuďom pána-jána, k hrám 8) )
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Huf, je v tom nějaký chaos.

Mě to vyhovovalo tak, jak se to dělalo doposud - a sice, že si každý GM sám řekl, ve kterém bloku pojede svou hru... a tomu se hold museli účastníci přizpůsobit. Třeba teď zírám, že jsem najednou byl vyškrtnut ze Sosáčkova dárku :-? Ehm...
(EDIT: Ale chápu, že to jinak nešlo. Můj problém, něco s tím udělám.)

Jerson: To máš těžký. Třeba já si na svých hrách rezervuji místa, která se naplní až na místě, a na první Slezinu jsem jel s hrami, na které jsem odmítal verbovat hráče předem. Ale těžko můžu někomu přikázat, aby dělali to samé, že.

Mimochodem, bezprizorních lidí tam bude dost a myslím, že se nějaká ta hra zorganizuje i na místě.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

No, mnou jsi vyskrtnut nebyl $cry$
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

ad1: podíváte-li se na přidaný seznam "nudících se" lidí, zjistíte, že je poměrně široký. Jsem si skoro jistý, že i oni na místě nějaké hry vytvoří.

ad2: Je pravda, že jsem měl chuť už na začátku navrhnout, aby si každý nechal ve své hře jedno až dvě místa volné pro zájemce na místě, ale zaprvé to je každého věc, a nikomu se mi nechce nic přikazovat, komandovat nebo vlezle radit, zadruhé myslím že i tak je té organizace docela dost - takové limitně vhodné množství, víc by už asi bylo spíš naškodu

ad3 - Markus: Mýlíš se, JE tady varianta, jak by ses na Dárek dostal, probírali jsme jí se Sosáčkem na minulé stránce. Můžeme přehodit Tvoje MlwM I na sobotní dopoledne, kde by to vyšlo pro všechny ok. Problém spočívá v tom, že pak budeš hrát dvě MlwM v řadě za sebou. Jestli chceš, není v tom problém, volba je na Tobě.

ad4 - Sosáček: Markuse nikdo odnikud NEVYŠKRTNUL. První rozřazení se mi podařilo tak, že každý hrál co chtěl, teprve po přesunu na Markusovu žádost už to tak easy nebylo a tohle byla varianta s minimálními ztrátami (pominu-li variantu o které se teď diskutuje, ale ve které jsou dvě MlwM v řadě za sebou)

Jestli máš dojem, že jsem seděl dvě hodiny u poíčítače a přehazoval sem si ve Wordu hry z bloku do bloku, jenom abych někoho odněkud vyškrtnul, nebo abych Ti sabotoval hru, což se mi podařilo tak dokonale že sem v tom absolutně selhal a nikdo odnikud nevypad, a následně sem využil příležitosti kterou mi nabídl M tou žádostí o přesun a seděl sem u Wordu další hodinu a půl, abych to hezky proházel tak, abych svou předchozí chybu napravil, tak si můžeš ***.

Nijak nepopírám skutečnos, že mě tahle hnusně zákeřná varianta při tom rozepisování opravdu napadla a škodolibě sem si s ní v hlavě pohrával, ale myslím že je docela jasně vidět, že sem se jí nakonec ubránil.

Kromě toho Ti nikdo nebrání, abys tomu těch pár hodin věnoval sám a udělal to líp, pokud chceš. Vzhledem k tomu že už jsem dost práce udělal já bys to asi měl i snazší, a já budu dokonce tak hodnej že jestli chceš tak si kliknu na EDIT a přepošlu Ti zdroják toho příspěvku, aby ses nemusel namáhat s tagama

Jinak pokud se namáhat nechceš, tak bych ocenil, kdyby sis (extra ty) podobné kousavosti a skryté hnusné narážky na mojí adresu propříště odpustil, moc děkuju předem
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Nádech...

Výdech...

Uklidníme se, áno?
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Bodejď by ho to nenadzvedlo. Z dobré vůle se pustí do téhle nehezké práce a - vděku se nedočká...
U mě máš plus, Siriene. :wink:
(I když o to asi nestojíš...)
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

$D

paranoia, ne?

navic jsem se dozvedeli zajimavou vec o ilgirovi, a .... markus stejne neodvedel, hmpf, takze tahle cast selhala. nevadi.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

:roll:
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Obrázek

Any troubles on the disco ?
[Smooth cockney intonation a trochu si šlape na jazyk]
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Tak jsem toto téma uzamknul, protože jsem založil nové a přehlednější. Mockrát díky Sirienovi za jeho práci s počátečním sestavením harmonogramu!

Sosáčku, na Dárek přijdu.
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti