Profily autorů na webu

Archiv časopisu Drakkar.

Chcete na webu profily?

Ano
11
100%
Je mi to jedno
0
Žádná hlasování
Ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 11

Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Já mám tolik profilů - něco sepíšu
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2664
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Vitus »

Já jenom pořád marně přemýšlým, proč vlastně nemůžeme odkázat na naše profily tady na RPG Fóru -> vždať tam jsou i komentáře.

Hele - proč jsme nezvolili variantu odkázání sem na profily ? Kdo to ví ?
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Třeba proto, že spousta lidí si nebude číst profil na phb (nebo jak ta zkratka je) foru...
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Kdyby měl Drakkar podtitul "Časopis vydávaný komunitou RPG fóra", neměl bych nic proti tomu odkázat na zdejší profily. Ale my jsme i přesto, že nám RPG fórum poskytuje prostor pro diskuze, nezávislý časopis (indie :-)= ) a nejsem si jistý, jestli by na návštěvníky nějaké odkazování ven z webu působilo dobře. Nepřipadá mi to vhodné.

Tohle je moje vysvětlení.
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Joe: Nebude ti vadit, když tam doplním tvé datum narození (resp. rok a měsíc, jak máš uvedeno v profilu tady na fóru)?
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2664
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Vitus »

Provokatitvní dotaz - a co kdyby si tam jenom překlopil můj profil z fóra ? Protože já toho moc nového a objevného o sobě asi nezjistím :wink:
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Profil jsem si vytvořil - jak ale vložím příspěvek, netuším...

asi do "O vás", že?
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Dalcor píše:Profil jsem si vytvořil - jak ale vložím příspěvek, netuším...

asi do "O vás", že?
Do sekce Profily autorů (nebo jak se jmenuje) vlož článek Dalibor "Dalcor" Zeman.
Uživatelský avatar
Acidburn
Příspěvky: 219
Registrován: 20. 5. 2007, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Profil Acidburn

Příspěvek od Acidburn »

Svůj profil jsem právě poslal na tohle diskuzní fórum, konkrétně na diskuzi o Speciálu. Poslal jsem to tam možná (NE)vhodně, navíc nevím, jak přesně chete mít profily podrobné, není pro mne problém doplnit další údaje. Každopádně, abych tady nezaplavoval net svými profily, v případě nutnosti to přesuňte sem prosím :oops: díky a zatím.
Countdown to exterminate the human race...
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Zkusím něco v Jeově stylu, a taky to dám sem.

Pavel "Goran" Veselský

Jsem střelec s ascendentem ve vodnáři, takže se ve mě prolíná střelcovská otevřenost a ukecanost s vodnářskou touhou změnit svět, nebo aspoň jeho malou část. Jsem nenapravitelný optimista s velkým zápalem pro cokoli, co mě zajímá, ať už jde o projekty spojené s RPG (vedle Drakkaru hlavně Srdce Erinelu) nebo archeologií, kterou studuji.

Mým hlavním zájmem je RPG. To se výborně doplňuje se zájmem o historii a archeologii, což se odráží i na mých článcích v Drakkaru. Doufám, že i v budoucnu pro čtenáře tohoto časopisu objevím mnoho zajímavého a poučného!
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Zayl
Příspěvky: 69
Registrován: 9. 4. 2007, 09:32
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zayl »

Tak jsem se konecne dokopal a taky jsem napsal svůj profil.

Lukáš "Zayl" Dubský

Narodil jsem se v září 1986 v Pardubicích, kde dodnes bydlím. Po základní škole jsem tady osm let studoval na gymnáziu, kde jsem loni úspěšně odmaturoval. Nyní navštěvuji Fakultu sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, kde studuji dvouobor Mediální studia a žurnalistika+Politologie.

RPG se věnuji již někdy od roku 1997. Jako většina hráčů v ČR jsem i já začínal na Dračím doupěti. Po vydání DrD+ jsem se se starým dobrým "Dračákem" rozloučil a k jeho hraní se dostanu jen jednou ročně na Gameconu.

K Drakkaru jsem se dostal až po vydání prvního čísla, u něhož mě zaujal celkem pestrý obsah. Zároveň mě potěšil prostor, který je věnován i začínajícím autorům.
Ve jménu Rovnováhy
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

Filip "Gran" Randák

Narodil jsem se poslední den roku 1989 a netrvalo dlouho a spolykal jsem celou bráchovu knihovničku. Poté, co jsem tak učinil, mi vrazil do ruky příručky DrD v1.2 a řekl, ať si ty příběhy dělám sám.
A tak se skloubila moje hyperaktivita se zájmem o Fantasy (nyní již o mnohem větší škálu žánrů) a voala, stojí dnes před vámi Dark Master Gran, Váš Astrální bro s bandou svejch démonních fellas ;)
Tituluji se spisovatelem, bohužel má díla v Drakkaru neuvidíte - zato se ode mě těšte na všemožné úvahy, recenze a Astrál ví co ještě. Jen povídku si ode mě v Drakkaru nepřečtete - a ono jich stejně moc není.
Také jsem ten člověk, co stojí - nebo měl by stát - za pravopisem v článcích. Ovšem pozor, jestli někde uvidíte chybku, řekněte si, že tenhle článek určitě opravoval jiný korektor ;)

Ale co. Nebudeme vás už zdržovat s profilem tohohle blázna - jen běžte, my vás nepotřebujeme! Viď, Grane? Jisssstě.....
It's Alive!
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Nemůžu si pomoci ale teda webové rozhraní není moc user friendli po zkušenostech s Mambem...

Raději profil vložím sem.

Dalibor „Dalcor“ Zeman

A.K.A. Jeho Milost vévoda z Temnova Dalcor Mar-Blakgaard, pán na Černé skále, Rytíř meče dle cti, patriarcha Kiri-Jolithův.

Narodil jsem se L.P. 1978 a po několika různých dobrodružství jsem v druhé polovině devadesátých let dvacátého století zakotvil díky Hobitovi a Amberu u fantasy. Přes PC strategii Heroes of Might and Magic II u DrD, které mi vydrželo tak půl roku, než jsem ho s radostí, po hodinách a dnech úprav zahodil a pořídil Dragonlance v ADnD. Z mých známých nyní již nikdo Dragonlance neřekne jinak než Dalcorlance, tudíž láska k Dragonlance je to podle čeho mě bezpečně poznáte.
V Drakkaru se zatím věnuji jen letmému seznámení s mechanikami a s herním prostředím Cadwallonu. Časem bych svoji činnost rád rozšířil, ovšem musím to skloubit s prací, osobním životem a další „rpg positive“ činností především pak péčí o projekt Dragonlance na d20 v kostce.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2664
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Vitus »

Takže můj brief profil:

Vítězslav "Vitus" Pilmaier

Narozen o Vánocích 1973, ženatý, aktuálně dvě děti.

Jakožto zarytý čtenář toho trocha sci-fi, co u nás vycházala (a tak nějak nečtenář toho hodně sci-fi, co vycházela v Sojuzu) jsem se během druhé poloviny 80. let dostal k několika věcem, jež s fantasy již sousedily, či do ní dokonce čněly - jednak k Neffovu Jádru pudla a Strugackých tvorbě jako Piknik na úbočí cesty či Ani sami bohové a druhak pomocí dobrých video kontaktů k vesmíru Star Wars, filmotéce fantasy hltače (Willow, Rudá Sonja, Barbar Conan, Ewoks a asi stovka béček, jejichž jména si ani nepamatuji) a hromadě seriálů (Battlestar Galactice z konce 70. let, animovaný seriál Dungeon & Dragons, animovaní Ewoks a sám nevím co ještě).
To spolu s mojí láskou k filosofii a mytologii zcela jsně namířilo moje směřování od začátku 90. let - původně to byla hlavně kvalitní sci-fi (Duna Franka Herberta tu vyšla ještě před rokem 1990, ale Asimov a další klasici víceméně poté) včetně technofantasy Aldisse, Harrisona, LeGuinové a dalších.
Ale v podstatě ve stejnou dobu jsem objevil i "čistou" fantasy - hlavně díky neuvěřitelně rychlému prvnímu vydání Pána prstenů, rozmachu PC her a hlavně nástupem starého DrD, které mne dostalo do RPG jako takového (pouliční dětská RPG z konce 70. a začátku 80. let se nepočítají).
Staré DrD jsem hrál s konstatní skupinou v podstatě periodicky (když jsem zrovna nehrál někde s kapelou, loutkovým divadlem či neparticipoval v nějaké umělecké zhůvěřilosti) do roku 1996, kdy nakonec PJ nedostal naše postavy z hospody a skupinka se rozpadla. I když jsem již v té době znal ADND, nechtělo se mi jít do ničeho nového a tak jsem z nedostatku času (na studium nového systému) a z čiré loajality (DrD tady prostě bylo fakt první - alespoň oficiálně v prodeji) zůstal v DrD jako PJ pro příležitostné party, ale i to nakonec pomalu zhasnulo, až jsem se od roku 1997 věnoval pouze studiu - odebíral jsem Dech Draka a radoval se nad vzestupnou úrovní článků (osobně musím říct, že stále mi přijdou nejlepší články od Wulfa), sledoval jsem roztroušené a zkormoucené stránky místní a občas i zahraniční RPG scény (do roku 2001 to stálo na RPG webech za*** i v Americe - změna přišla až s masivní internetovou podporou D&D 3e a hlavně rozvojem d20 scény) a tiše pracoval na svém Achtwardu.
Radikální změna nastala v roce 2005, kdy jsem se "našel" v DrD+ a (neopatrně) jsem se pustil do diskusí na Lopuchu, pak následně na RPG Fóru a nakonec i na d20.cz - v rámci těchto změn jsem se seznámil s dalšími RPG systémy, o nichž jsem nevěděl a, což je hlavní, mne Dalcor vyhecoval k založení pravidelné herní skupinky.
A pak už to se mnou šlo jen z kopce - návštěvy v Plzni u RomiKa, příspěvky pro jeho stránky, spolupráce s Drakkarem a nakonec Gamecon 2007. Bože, co mne ještě potká ? :wink:
Naposledy upravil(a) Vitus dne 7. 8. 2007, 12:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Hele, jestli se bude předělávat web (na "klon"), tak dám všechny ty profily až tam, ok?
Zamčeno

Zpět na „Drakkar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host