A co Sirien???

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Mrcek
Příspěvky: 228
Registrován: 3. 8. 2007, 14:08
Bydliště: Asi Brno...
Kontaktovat uživatele:

A co Sirien???

Příspěvek od Mrcek »

Kdypak mu končí ten ban? Jeho legendární příspěvky ve starších diskuzích mě nenechaly chladným, proto netrpělivě očekávám, zda-li se ten rošťák objeví... :wink:

EDIT: citace z jeho profilu
Poslední návštěva: 21 led 2009 01:08
Máme se na co těšit?
Můžeme si vymyslet šokující vizi světa, ve kterém holkám narostou v kundičkách jedovaté zuby a vymyslíme si vizi světa obráceného naruby a vizi světa, ve kterém se zviditelní hnědá hmota vesmíru a vizi světa… doplňte sami.
Ondřej Neff
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Sirien???

Příspěvek od jonka »

no, byly to hezké tři měsíce ...

$D
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Majo »

Sirien dostal ban 21.říjne, to je oktober. Takze je to naozaj 90dni.
Ak by dosiel, bolo by to len dobre, podla mna.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Sosacek »

Nerikal Markus ze to je do konce roku?

Mozna to byl jen predvolebni slib.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Mrcek
Příspěvky: 228
Registrován: 3. 8. 2007, 14:08
Bydliště: Asi Brno...
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Mrcek »

No já mám pocit, že právě dneska skončil, což dokazuje i jeho poslední návštěva na fóru.
Můžeme si vymyslet šokující vizi světa, ve kterém holkám narostou v kundičkách jedovaté zuby a vymyslíme si vizi světa obráceného naruby a vizi světa, ve kterém se zviditelní hnědá hmota vesmíru a vizi světa… doplňte sami.
Ondřej Neff
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Sosacek »

tukan píše:A naše malá soutěž... KONČÍ!!!
A jaké jsou výsledky?

kdo před po
skew 0,31 0,9
jonka 1,08 1,05
boubaque 2,48 2,36
Peekay 2,04 1,94
Bifi 2,46 2,14
Aljen 0,45 1,38
lev 0,08 0,18
bajo 4,52 3,84



hm... povšimněme si zejména značného poklesu příspěvků u Bifiho, který byl nejčastěji jmenovanou obětí mé zlovůle a také poklesu u Peekayho, který dlouhodobě řval jak odrazuju lidi od psaní a jak by on sám nejradši napsal celé romány, ale nepíše je protože tam jsem já.

Nárůst počtu příspěvků je vlastně pouze u skewa a leva, kteří se aktivně začali zapojovat teprve nedávno takže na RPG F se vlastně teprve rozjíždějí...

ehm. Jsem si naprosto jistý že všichni tihle lidé během mého banu určitě nepsali protože věděli že ten ban je jen dočasný a báli se že na ně budu po svém návratu reagovat.
Raději by mi měl Markus preventivně udělit ban na neurčito, pak snad začne Bifi konečně přispívat ;)
fritzs píše:Sirien: Prosím, prosím, řekni mi, že to nemyslíš vážně, že sis nedal tu práci spočítat množství příspěvků u jednotlivých uživatelů a že tzvojer hlody pod tím jsou jenom nemístný vtip.

Prosím, moje víra v lidi visí na tobě!
Jerson píše:To já bych zase věřil, že si Sirien tu práci dal. Protože dokázat někomu mlžení, paranoiu a případně lhaní na suchých číslech je poměrně dobrý pocit.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Mrcek
Příspěvky: 228
Registrován: 3. 8. 2007, 14:08
Bydliště: Asi Brno...
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Mrcek »

Co když nějakou podobnou analýzu smolí už od té jedné ráno, kdy sem nakoukl? To se máme na co těšit...
Můžeme si vymyslet šokující vizi světa, ve kterém holkám narostou v kundičkách jedovaté zuby a vymyslíme si vizi světa obráceného naruby a vizi světa, ve kterém se zviditelní hnědá hmota vesmíru a vizi světa… doplňte sami.
Ondřej Neff
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Sirien???

Příspěvek od boubaque »

Rychlým nahlédnutím do moderátorského panelu můžu potvrdit, že Sirienův ban už skončil.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Sirien???

Příspěvek od jonka »

Kód: Vybrat vše

Rychlým nahlédnutím do moderátorského panelu můžu potvrdit, že Sirienův ban už skončil.
My kteří jsme poctivě ujídali každý den čokoládičku z kalendáře jsme to už věděli předtím.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Sosacek »

Priznam se, ze kalendar s motivem tukana me fakt pobavil 8)
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Erric »

Muze mi nekdo vysvetlit jak tohle spocital? Nejsou nahodou ta cisla jen procentualni pocet prispevku prumerne na foru ze?
Uživatelský avatar
Mrcek
Příspěvky: 228
Registrován: 3. 8. 2007, 14:08
Bydliště: Asi Brno...
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Mrcek »

Erricu, já sio myslím, že to je chartakteristika: Příspěvků za den, co máš v profilu.
Můžeme si vymyslet šokující vizi světa, ve kterém holkám narostou v kundičkách jedovaté zuby a vymyslíme si vizi světa obráceného naruby a vizi světa, ve kterém se zviditelní hnědá hmota vesmíru a vizi světa… doplňte sami.
Ondřej Neff
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Peekay »

tukan píše:hm... povšimněme si zejména značného poklesu příspěvků u Bifiho, který byl nejčastěji jmenovanou obětí mé zlovůle a také poklesu u Peekayho, který dlouhodobě řval jak odrazuju lidi od psaní a jak by on sám nejradši napsal celé romány, ale nepíše je protože tam jsem já.

Nárůst počtu příspěvků je vlastně pouze u skewa a leva, kteří se aktivně začali zapojovat teprve nedávno takže na RPG F se vlastně teprve rozjíždějí...
Vzhladom na to, ze predtym spocivala polovica mojich postov v nekonstruktivnom dotahovani sa so Sirienom (a teraz nie), myslim, ze celkovo som prispieval viac/konstruktivnejsie.

Argument s Levom je tiez dost bogus - z osobnej znamosti viem, ze tu lurkuje dost davno a neprispieval presne pre tieto veci. Takze sa neda celkom dobre tvrdit, ze sa "iba rozbieha".

A je tiez celkom zaujimave, ako bol potichu odignorovany Aljenov narast z 0.45 na 1.38, ale Bifiho pokles z 2.46 na 2.14 (co je evidentne o celeho pol prispevku menej ako zmena u Aljena) bol oznaceny za "zasadny".

Ale vlastne, naco sa namaham. Kto tu bol posledne 3 mesiace a bol tu aj predtym, vidi rozdiely. Viac to hadam ani komentovat netreba.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Sosacek »

Peekay píše:Ale vlastne, naco sa namaham. Kto tu bol posledne 3 mesiace a bol tu aj predtym, vidi rozdiely. Viac to hadam ani komentovat netreba.
Tak proc to delas?

Kazdopadne, ja jsem to sem postnul hlavne proto, ze me pobavila reakce Jersona. Jestli se chces pohadat s temi kdo to napsali, musis o server jinam.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Majo »

Ja si tiez myslim, ze tu za posledne obdobie prispievalo viac ludi ako pred tym. Ale nech povedia moderatory, ty by to mali vediet.
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti