A co Sirien???

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Markus »

Vallun píše:3) Jestli existuje podstatný názorový rozdíl mezi Klikou Sirien, Sosáček a další vs. moderátoři jsme se dozvěděl, až zde, ale vzhledem k odkazovanému to považuji za prokázané. Na druhou stranu si nemyslím,že by byl primární motivací pro banování, i když asi nevědomý vliv lze spíše potvrdit, než popřít.
Díky za shrnutí.

K tomuto dodám, že existuje například velká názorová propast mezi mnou a Argonantem, co se vedení Fóra týče, a taku mu nedávám ban.

Zatím :>;o) :-)=
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32272
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Vallun »

Markus - ale jo, já rozhodně netvrdím,že názorové střety byly hlavní či dokonce jedinou příčinou banu. Sám jedno miniforum spravuji a vím, jak nevděčný chléb to je... Jen si myslím,že Argo má pravdu v tom, že kvůli onomu střetu byli moderátoři na dotyčné "upozorněni"... Prostě si více všímali jejich příspěvků a tedy i jejich případného přestoupení řádu. Což je lidské a nevím o tom, že by někdo věděl, jak se tomu vyhnout. Navíc oni ta pravidla opravdu překročili... A teoreticky si lze představit situaci, že kdybys pak tresty neudělil, budeš označen za zbabělce a pokrytce, žes raději neudělil ban, než bys čelil nařčení z podjatosti...Nelehká to práce pastýřova...

Ale neboj, i přes to, jak je těžká, tak myslím,že forum pracuje, žije velmi dobře:) I když škoda, že zde není větší názorová pestrost, debaty s Alnagem měly své kouzlo...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Invictus »

Vallun:
Což je lidské a nevím o tom, že by někdo věděl, jak se tomu vyhnout.
Sledovat to, všímat si toho a nedělat to.
Ale chápu, že to nezvládne každý.
Navíc oni ta pravidla opravdu překročili...
K tomu jen dodám, že o překročení mlhavě formulovaných pravidel, lze rozhodovat taktéž jen mlhavě.
A teoreticky si lze představit situaci, že kdybys pak tresty neudělil, budeš označen za zbabělce a pokrytce, žes raději neudělil ban, než bys čelil nařčení z podjatosti
To už mi přijde realističtější.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32272
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Vallun »

Invictus:
- jistě, můžeš a dokonce máš (je správné) o to usilovat, ale neznám systémové opatření, které by nabízelo něco jako "spolehlivé vyloučení" takových vlivů... Ale například takové zpětná vazba od někoho důvěryhodného taky pomáhá:)
- Myslím,že něco jako slušnost je docela použitelné pravidlo a mlhavé mi taky úplně nepřijde:)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Argonantus »

Markus píše: K tomuto dodám, že existuje například velká názorová propast mezi mnou a Argonantem, co se vedení Fóra týče, a taku mu nedávám ban.
To bezesporu. Jeden rozdíl je třeba v tom, že já jsem de facto okolojdoucí. Tudíž moje názory jsou pro osud RPGF celkem nepodstatné. Případné narůstání této názorové propasti lze řešit jedině mým banem, nikoli obráceně.
A doufám, že budu mít případně dost rozumu, abych si ban v takové situaci udělil sám.
maYda
Příspěvky: 2398
Registrován: 19. 4. 2007, 21:15

Re: A co Sirien???

Příspěvek od maYda »

Argo, všude, kde jsme se potkali, jsi byl "okolojdoucí".
Co třeba ten nejasný pojem trošku přesněji definovat?
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Argonantus »

Taky jsem všude po čase skončil.

Nic jsem nezaložil, nic jsem neřídil, a nikde se to beze mne nezbláznilo.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Markus »

Argonantus píše:Tudíž moje názory jsou pro osud RPGF celkem nepodstatné. Případné narůstání této názorové propasti lze řešit jedině mým banem, nikoli obráceně.
Nikolivěk.
Taky by to mohlo dopadnout tak, že ty by ses naštval / došla by ti se mnou trpělivost / přestalo by tě to tu bavit, a prostě bys odešel.

Což by sice bylo nemilé, ale je to úplně něco jiného, než kdybych ti dal ban, a je to naprosto přirozený vývoj kolektivu (resp. komunity).
To se snažím celou dobu opakovat.
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Argonantus »

Markus píše: Taky by to mohlo dopadnout tak, že ty by ses naštval / došla by ti se mnou trpělivost / přestalo by tě to tu bavit, a prostě bys odešel.
V tomto bodě nenacházím nižádného rozporu mezi námi. Vidím to lautr stejně; možná jinými slovy (dát si ban sám).
maYda
Příspěvky: 2398
Registrován: 19. 4. 2007, 21:15

Re: A co Sirien???

Příspěvek od maYda »

No,mám dojem,že když ses to před časem vypařil beze slova asi na šest týdnů, tak z toho vzniklo samostatné téma " kam se poděl Argonantus".

Ale myslím,že tak nosné téma, jako co Sirien a Sosáček, to nebylo. Docela jsem zírala, že za těch pár dní, co jsem se sem nepodívala, jste na tohle téma probrali patnáct stránek. :lol:
To by asi nezvládly ani kluby fanynek a ctitelek obou pánů
maYda
Příspěvky: 2398
Registrován: 19. 4. 2007, 21:15

Re: A co Sirien???

Příspěvek od maYda »

Jo a jetsli se nepletu, tak z Pevnosti jsi ani tak neodešel, spíš se nějak porozpadlo to fórum, ne?
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Argonantus »

To je pravda. Tam nás s Midewiwin, Fandou, Candar, Tafifem a některými dalšími vyhnala až Bramboralypsa.
Nejděsivější metoda banu, jakou si lze představit.

Ale tady začínáme spamovat, neb téma se týká Siriena.
I Sosáček je o.t. vetřelec.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Peekay »

Markus píše:Náš server je ukryt v tajné skrýši Praze, takže můžete sice podpálit celé Brno, dokonce i celou Bratislavu, ale RPG Fórum bude fungovat dál :s_grin:
Brno si kludne vypalte, ale od Bratislavy ruky prec!
Pieta píše: Aspoň se pak Brňáci a Bracislavania nastěhujou do Prahy a bude herní orgáč.
...alebo sa prestahujte vsetci do Bratislavy - tu uz herne orgace mame 3x do tyzdna $D
Argonantus píše:Ale tady začínáme spamovat, neb téma se týká Siriena.
I Sosáček je o.t. vetřelec.
Navrhujem relevantne prispevky oddelit do samostatnej temy s nazvom "A co Sosacek???" Tam potom budeme moct pokracovat dalsie dva tyzdne a 15 stran :-)=
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
maYda
Příspěvky: 2398
Registrován: 19. 4. 2007, 21:15

Re: A co Sirien???

Příspěvek od maYda »

Ale tady začínáme spamovat, neb téma se týká Siriena.
To jsem netušila, že je chlapec tak přitažlivej :lol:
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Sirien???

Příspěvek od Jerson »

maYda píše:To jsem netušila, že je chlapec tak přitažlivej :lol:
To říkali i o nějakém týpkovi, co ho kdysi dávno přitloukli na kříž.

Sirien bude mít to mučednictví fakt zadarmo.
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti