Kam az dojde agresivita

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vallun »

maYda - ad ochrana osobnosti - vřele doporučuji (a nejen Tobě) si přečíst excelentní články o Vergeldu na Jiném právu...A jejich hodnocení nemá nic společného se snahou se zalíbit autorovi...

maYda - u superhrubé mzdy to není nereálné...35 tisíc superhrubého je cca 19 tisíc čistého...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Tak to bych řekl, že mají víc než 19k. Záleží na tom, jak často řídí kloubový autobus. :wink:
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Příspěvek od Nekra »

Vallun píše: - základním prvkem bezpečnosti busu je vždycky řidič...
Řidič má základní vliv na jízdu nejen v buse, ale i v autě (motorce, tramvaji, letadle....)-s tím, že řidiči "větších" nebo "silnějších" vozidel ho mají větší.
Bohužel ani dobrý řidič v jednom dopravním prostředku není zaručená bezpečnost-třeba ve chvíli, kdy to do něj namastí jiný (a ožralý) řidič (zvlášť ve velké rychlosti).
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
maYda
Příspěvky: 2398
Registrován: 19. 4. 2007, 21:15

Příspěvek od maYda »

Zkusila jsem si dnes jízdu na trenažeru a bylo to strašný.
Je to něco úplně jiného než skutečné auto, vůbec jsem se neudržela "na silnici" a měla jsem co dělat, abych se rozjela.
Asi jde o to, že jste odkázáni jen na zrak a že to zdaleka nestačí.
Jsou tam sice pedály, ale u spojky necítíte, jak zabírá motor, necítíte tělem auto a jeho pohyb, volant jako byste ani nedrželi v ruce a neslyšítě motor.
Fakt jsem si připadala jako ochrnutá a že mně neposlouchají ani pedály a volant ani vlastní končetiny.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Jojo, já jsem na kompu taky furt lítal mimo silnici...
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Jo.

Dneska jsem jel na snehu a ledu. Docela pohudka. Clovek si pripada jak s posilovacem $D
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Příspěvek od Argonantus »

No, pokud jsi jel maximální rychlostí, tak bys neměl mít žádné problémy.
maYda
Příspěvky: 2398
Registrován: 19. 4. 2007, 21:15

Příspěvek od maYda »

Ilgire, já jsem nelítala mimo silnici, já jsem byla mimo pořád. a nejhorší byl ten rozjezd, protože se vůbec nepoznalo, kdy začíná zabírat spojka.
Mně to překvapilo, protože mně nějak nedošlo, jakou spoustu podnětů při řízení člověk vnímá jinak, než zrakem.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Jen tak pro zajímavost - stejně jako mi vadí pomalí řidiči mi vadí i pomalí chodci na chodníku. A tím nemyslím pána třikrát staršího než já, co jde o holi, ale dvě tři ženy, které zabírají celý chodník a nedají se obejít. Nebo v horším případě stojí.

Argonante, tvoje poznámka je dost ošklivá.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Jerson: To je tím, žes z Budějic. My Pražáci už ovládáme chodníkové manévry od deseti let. $D
Tafif
Příspěvky: 1029
Registrován: 9. 4. 2007, 17:46

Příspěvek od Tafif »

Trenažery jsou na nic, taky jsem si to jednou zkusil. Vůbec jsem třeba nedokázal projet světelnou křižovatku.

Jerson: A co teprve v obchodech...
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

ilgir píše:Jerson: To je tím, žes z Budějic. My Pražáci už ovládáme chodníkové manévry od deseti let. $D
V Budějicích na Lanově třídě bylo plno už před dvaceti lety, od té doby je to pořád stejné. Rozdíl je jen v tom, že v Praze - třeba v metru - jdou rychle prostě všichni.
maYda
Příspěvky: 2398
Registrován: 19. 4. 2007, 21:15

Příspěvek od maYda »

No, já jsem se k tomu trenažeru přichomejtla náhodou a když už, tak jsem chtěla vyzkoušet, jetsli to opravdu stejný jako v autě.
Tak teda musím říct, že jsme byla fakt překvapená, jaký je to rozdíl.
že bude trochu problém s tím, že tu neslyším chod motoru, to mi bylo jasný. Ale jak zřetelně je znát to, že to auto "necítíš" , mně opravdu překvapilo. Člověk na jeho pohyb reaguje víceméně podvědomě a moc to nevnímá, ale když to není, protože sedí na trenažeru a ten je pevně na místě, tak je to opravdu strašně omezující. to, že vidíš, že jedeš, ale necítíš to, mi připadalo strašně matoucí.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Rozdíl je jen v tom, že v Praze - třeba v metru - jdou rychle prostě všichni.
A pak je tam mizivá většina lidí, kteří jdou pomalu (důchodci s francouzskými holemi) a naopak kteří jdou rychleji než rychle (občas tam patřím, občas ne). Nojo, je to složité...
maYda
Příspěvky: 2398
Registrován: 19. 4. 2007, 21:15

Příspěvek od maYda »

Před časem jsem chodila z práce přes pražský hrad dolů na Klárov.
Tam je v turistické sezóně naopak ucpáno pomalu se ploužícími turisty a když spěcháte, protože musíte do školky pro dítě, tak na vás zírají poněkud vyjeveně.
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů