Slezinový flame

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Btw., 23 000 m^2 lesa je sice cool čísílko, ale reálně to je SAKRA malá oblast - sto na dvěstě třicet metrů, pokud počítám dobře.

Na airsoft by to možná ušlo, ale i tak je to sakra malý a řekl bych že se to prostředí dost rychle ohraje. Na procházky to fakt neni ani omylem.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Pochybujem, ze jediny les v okoli je ten areal. Ved sa pozri do mapy.

Ale, ako vravi mudrost starych materi, "kto chce psa bit, palicu si najde"... tym padom tuto vetvu asi nema zmysel dalej rozoberat.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Quicci
Příspěvky: 26
Registrován: 24. 8. 2006, 12:33

Příspěvek od Quicci »

Sirien: bol si tam na vikend, videl si to, zhodnotil si to. (...a precital si si zakladne informacie na webe.)
gratulujem :-)

- - - - -

v poriadku, ak su zakladne poziadavky nastavene takto, nemam moznost ponuknut alternativu, pretoze som zamladi namiesto zbierania skautskych bobrikov hral Dracko. a pochybujem ze sa na Dalave opet objavim inak ako v LETE v TEPLE a v SUCHU.
Násilie je posledným riešením hlupákov.
Múdri po ňom siahnu oveľa skôr.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

je rozdiel medzi skautskym zrubom a cistou izbou. na cunder uprednostnim jedno, na slezinu druhe.
Malá poznámka: Pokud "cunder" znamená "čundr", pak by mě zajímalo, k čemu ti je skautský srub? To ho s sebou táhneš na zádech?

Na Slezinu preferuji skautský srub, čistý pokoj nemám ani doma, tak nevím, proč bych si ho měl dopřávat o prázdninách. :lol:
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Quicci: Ujištuju tě že sem esenciální dítě města, dlouhé roky jsem Prahu opouštěl jen na dovolenou, obvykle k moři (3* hotel minimum) nebo do Alp (3* rodinný penzion minimum), skauting sem vživotě nepraktikoval a doteď mě na něm vůbec nic neláká (za nejlepší možnost jak překonat vzdálenost přesahující 30 minut procházky považuju až na vyjímky auto nebo MHD)

Ale určité akce mají prostě určitou náladu a když jim jí vezmeš, tak je tim zkazíš.

Ale omlouvám se, pokud Ti přišlo, že sem nějakej drsnej zálesák, protože vydržim pár dnů ve spacáku na chatě se zázemim jako má Dálava, tak sem Tě omylem mystifikoval, i když chápu že i to je pro určitý typ lidí velice drsný výkon na hranici fyzických možností lidského těla
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Quicci
Příspěvky: 26
Registrován: 24. 8. 2006, 12:33

Příspěvek od Quicci »

Sirien: ano, pre isty typ ludi to moze byt vykon, a zase ini rozlisuju medzi turistikou, kempovanim, a rpg slezinou.

(a prosim nerob skryte narazky na to co nepoznas, to je aj pod tvoju uroven... vdaka.)

za poslednych 5 rokov som zazil 2-3 tucty slezin, conov, a inych zhromazdeni fantasy-, rpg- a dosko-pozitivneho osadenstva: ale nikto netrval na spartanskych podmienkach typu Dalava ked prislo na kvalitu ubytka.
na hubarcenie, airsoft, hry v prirode sa ta lokalita hodi skvelo, a rad sa tam objavim ked sa tam bude konat nieco podobne. ale RPG je (aspon pre mna) zalezitost pohodlia v teple a pri stole.
Násilie je posledným riešením hlupákov.
Múdri po ňom siahnu oveľa skôr.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

A ta druhá půlka je větší... 8)

Já osobně bych se kvůli RPG netáhnul dál, než pár stanic MHD. Ale potkat se se zajímavými lidmi v pěkném prostředí, to je jiná...
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Bajo: Sorry, jesi su enom zbytečně paranoidní, ale není zase dělení na "ty správný, co tam jednou kvůli lidem" a "ty divný geeky, co se táhnou přes třištvrtě republiky aby si zahráli". Mě to už občas připadá jako, že zvolíme zastrčené místo, jak psal Ebon dobrodružné místo, aby každej, kdo tam jede kvůli lidem to prvně dokázal tím, že "něco obětuje" kvůli tomu aby se tam dopravil a aby se ti "ti divní geekové, co by tam stejně jenom hráli" odfiltrovali...

Sorry, ale pak mě to nepřinde jako celkem otevřená slezina RPGFóra, na kerou může v podstatě každé, ale setkání soukromého klubu nás kluků a holek, co spolu mluvíme.

Ale možná su fčil jenom zbytečně paranoidní blb, rpostě to na mě ale do jisté míry tak působí, nic víc, nic míň :roll: ...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Fritzs: :eyecrazy: WTF?
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Bajo píše:Quicci: Problem je, ze tak pulka lidi tam jede kvuli RPG a druha pulka lidi tam kvuli RPG nejede.

No jo, ale kdyz tam nebudou lidi jezdivat kvuli RPG, uz to bude jen "slezina".
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Možná jsem jenom ten škodlivý element, ale nebylo původním záměrem sleziny tam jet kvůli těm hrám?
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Quicci: Pravda že ošklivé narážky dělám, jak mám ostatně ve zvyku, ale jsou zaměřeny jinam než ukazuješ ;)

A btw - Slezina neni con. Tohle se řešilo už v době kdy Slezina vznikala a bylo to poměrně ostře odmítnuto, pokud se pamatuju

A Slezina je od samýho začátku i o něčem dost jinym, než jen o RPG. když si chceš jen zahrát RPG, tak se dohodni s pár lidma a zajeďte si na stejnej con, myslim že jich okolo je napříč časem i prostorem docela nemálo.

Erric: Jasně, Gamecon. To bude mít se Slezinou společnýho asi jako Festival fantazie - nula nula nic. Jako ne že by se tam nedalo jet a setkat se tam, ale charakter tý akce je naprosto odlišnej.
No jo, ale kdyz tam nebudou lidi jezdivat kvuli RPG, uz to bude jen "slezina".
Asi jako RPG Fórum, kde se většina diskusí odehrává v Rozličnym pokecu?

Hrál jsem na Slezině jednu hru a jednu takovou dost frenzy oddechovku jsem vedl asi dvě nebo tři hodiny když se nám nechtělo spát. ALE - potkal sem se s jinejma lidma co se o RPG zajímaj a pokecal sem s nima o nějakejch věcech o RPG který sem chtěl s někym pořešit, tu jednu a půl řekněme hry jsem si tam zahrál a jednu hru jsem chvíli sledoval protože mě zaujala a mylslím že mi vcelku rozšířila obzory.

Ano - většinu času jsem se RPG nevěnoval, kecal jsem s lidma, hrál airsoft a Munchkina. A co? Myslíš jako že se na srazech Lineage skupin hraje Lineage a baví se jen o Lineage? Stejně je to Lineage sraz. Podobně s jinejma tematickejma srazama.

Fritzs: Nehrabe Ti tak trochu?
Možná by ses mohl přidat k BIS nebo CIA nebo tak, to sou takový organizace který oceněj správně neomezenou dávku paranoie aby jim zaručeně neutekla žádná byť jen teoreticky možná konspirace...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Sirien píše:Jasně, Gamecon. To bude mít se Slezinou společnýho asi jako Festival fantazie - nula nula nic.
Nikomu to nevnucuju, ale rekneme ze Gamecon ma s RPG slezinou spolecne minimalne to, ze se tam setkavaji lidi co je bavi hrat RPG a deskovky...
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

To co napisal Fritz mi nepripada az take paranojidne. Nemyslim si ze sa to deje umyselne, ale tak trochu sa to deje.

Prijimam, ze alternetiva, ktoru nasiel Quicci, nesplna atribut "chceme tam byt sami". Asi by bolo lepsie najst inu alternativu. Nieco take ako pisal jonka: To iste ako Dalava, ale lepsie pristupne.

Erric píše:BTW: Jedna z moznosti pro letni slezinu (jednu z tech tri planovanych slezin;o) ktera rozhodne nebude splnovat podminku mimo mesto a deleko od lidi) by byl Gamecon 2009.
Na Gamecon urcite pojdem, ale Tvojej myslienke nerozumiem dokladne. Ale to by asi bolo lepsie rozoberat v inej teme.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Ah, a btw - NE, původním záměrem NEBYLO jet na Slezinu kvůli hrám.
Markus, 23. Feb 2006 píše:Pořád si myslím, že udělat si "con" sami sobě by bylo nejlepší. Lidi z fóra jako organizátoři, lidi z fóra jako návštěvníci - každý by přivedl pár kamarádů a bylo by. Od nás pro nás. Podle vlastních představ.
(zvýrazněno mnou)
Alnag, Dalcor, 23. Feb 2006 píše:Alnag:A proto se ptám... co je cílem. Já se chci hlavně sejít. Na hráče DrD z vysoka (cenzurováno). Takže co udělat nějakou fakt velkou sešlost... můžeme na to založit nové téma...

Dalcor:Já chci obojí.

Můžeme udělat jednu velkou sešlost an které by se hrálo, když dáme dohromady více jak 40-50 lidí, myslím si že by nám rytíř vyšel dříve
Markus, 23. Feb 2006 píše:Program: Co si uděláme, to si uděláme

Může být spousta přednášek (zaručeno odborné publikum) a samozřejmě HRANÍ!!!!
Alnag, ??. Feb 2006 píše:Co: cokoliv o co bude zájem, hraní, pokec, přednášky (pro zasvěcené), workshopy...

Proč: Protože bandy hráčů DrD už mne straší i v nočních můrách, protože internet je fajn, ale bylo by hezké něco podniknout společně...
Markus, 22. Aug 2006, v diskusi o názvu akce píše:Odmítám Con... tohle není žádný Con, tohle je prostě soukromá párty X desítek lidí

...

Fórkon je fajn... nebýt toho, že je tam to "kon". Tohle prostě není Con. Con je určitý typ akce, a my jsme prostě něco úplně jiného.
Invictus, 22. Aug 2006 píše:Týká se "RPG fóra", lidí co na něm jsou (to primárně), a půjde o to aby se tam všechny ty vzájemně anonymní ksichty setkaly.







Takže ano - s hraním se samozřejmě počítalo, ale rozhodně to nemělo být jen o hraní.

A mimochodem - na první Slezinu se uvažovalo s mnohem horšíma možnostma ubytování a místa a když Sathel přišla s Dálavou tak to bylo přijato jako mnohem lepší varianta než ty ostatní, které byly považovány taky za přijatelné (mluvilo se i o spaní pod stanama a takú takže mi FAKT přijde že tu někdo začíná bejt kapku moc zhejčkanej (že to řeknu já jako celoživotní Pražák bych fakt nečekal)



Btw..., tohle mě zaujalo:
Alnag:Si myslím, že si nemusíte připravovat všichni přednášku nebo mástrování (i když kolik ready DMů tam opravdu bude?) ale alespoň nějaké neotřelé téma k diskusi či workshopu by bylo velmi vhodné...

Invictus:A co je vlastně myšleno tím slavným vorkšopem? Mě se teda vybaví jen ta skupinka lidí dělající panáčky z bavlny.

Dalcor:No to jako se řekne: A nynís ebudeme bavit o konci flejmů na RPG Fóru.

A Alnag řekne, Cože Dalcore, chceš tím něco říct, tam žádné flejmy nejsou. A Markus řekne Já jako diktátor vím že tu flejmy jsou, a měly by se nechávat puštěné a Tuk-Enek řekně, ale mě Dalcor na Old Elf Inn poslal PéeMku ve které řekl že ho bolí prsty ze skrolování jak musí přeskakovat ty flejmy a že Markus s tím nic nedělá, Dalcorovi spadne brada a Markus řekne Dalcore ty si na mě stěžuješ jinde, vždyť žádné problémy nemáme, co si to dovoluješ, že ti Drizzt ukradne auto? A Dalcor řekne Jděte do prdele. A máme tu workshop jak dělat Flejmy
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti