[Flame] Pohrdáníhodné

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Proč se lidi nemaj rádi?
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jiron: Můj problém je v tom, že se do mě Sosáček systematicky naváží už HODNĚ dlouhodobě. Svýho času sem se ještě namáhal to řešit přes Markuse. Ten dokázal že byl mezi mnou a S oboustraný klid asi... měsíc a půl, co se pamatuju. Později si do mě S zase hlodnul, nic sem nedělal, M to srovnal. Takhle to šlo postupně dál asi další měsíc a půl, možná dva, ale pak na to už i M přestal mít náladu, což se mu nedivim, takže jsme se zase sjeli... tohle je tak... asi rok zpátky. Zkus si vydržet někoho ignorovat tak dlouho - jo, měsíc to de. I dva. A víš, věřím, že bych to nejspíš dal i čtyři... jenže šest? osm? Rok? Rok a půl...???

Ale to je asi zbytečné vsvětlovat, popravdě se vám vůbec nedivim, že toho máte plný zuby, ale zase se nemůžete divit mě, že už mě to fakt sere...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Sirien: Se ti nedivím...

Si myslím, že sme todle téma vyčerpali... mám ho zamknout a přesunout do archivu/smazat...? Mám celkem chuť tak učinit...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti