žaloba

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Zamčeno
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Teda, zajimlo by mne, kam se podela idea vzorovych moderatoru, ale dozadovat se Markuse at splni neco co slibil by bylo dost naivni, jak ho tak znam (ostatne prave tady je to videt), takze si jen muzeme rikat "to by se na <doplnte jmeno jineho fora> nestalo."
Markus se snaží jít za svojí vizí Fóra o které si myslí, že je dobrá.

Tvůj problém je, že "vzorový moderátor" = "moderátor poslušně se účastnící Sosáčkových intrik". Kvůli TOBÌ odtud odešlo PÌT lidí. Pét. A teď o tom i kvůli tobě přemýšlí šestý. Minimálně. Máš pravdu, protože TO by se na jiných Fórech nestalo, JINÝ admin na JINÉM Fóru by ti už dávno dal Ban, který Ti právem patří, jak tu už půl roku soustavně a stále tvrdím, a moderátoři by se s někým tak konfliktním jako ty vůbec ne** a z místa by půlku tvých příspěvků beze slova smazali.

Moralizovat mohou ti, kteří mají morální kredit, takže TY MLČ

********

líbí se mi, jak jste upjatí k Alnagovi. Kdykoliv tu někdo vystoupí proti lidem, se kterými se přel i Alnag, hned to je "tlumočí Alnaga", "říká to co Alnag", "je na Alnagově straně". Vzpomínám si, že po Alnagově odchodu mě tu někdo jen tak z hecu obvinil, že dokonce přeposílám Alnagovi věci z MOD a pak zpátky píšu, co mi nadiktuje.

Alnag NENÍ problém tohoto Fóra. Lidé na tomto Fóru spolu mají problémy, ale Alnag již mezi námi není. Upjatost k Alnagovi tu může mít jen dva důvody: Prvním je svědomí někteých uživatelů, o čemž pochybuji. Druhým je, že odmávnutím "to je Alnag" se snaží dotyční říct: "To je blbost nehodná pozornosti".

Takže pro vás mám novinku (Bifi, Markusi...): děláte chyby. Děláme je všichni a děláte je I VY. A lidé, kteří vás kritizují, vás na 98% kritizují pro tyto chyby, a ne protože jim to poradil Alnag. Vaše současné spory jsou aktuální a skutečné a s Alnagem nemají nic co dělat... Alnag je na d20, ne tady.
Bifi neřekl ,že je někdo kurva, řekl že když někdo bude podobným způsobem účelově diskutovat, začně si to o něm myslet. To jen pro pořádek, aby tu nevznikli nějaké neopodstatněné závěry.
Což vlastně znamená: Siriene, si kurva, protožes to udělal, ale nechci se hádat a tak to řikám diplomaticky.

Aby bylo jasno - o tomhle se hádat nehádám, uznávám, že obrat s tou husou nebyl čistý. Použil jsem ho částečně nadneseně, ale nebylo to pochopeno, riziko netové komunikace... Na tenhle názor i jeho vyjádření má Bifi plné právo.
Invi píše: Popravdě Bifi mi tady přijde jako skoro jediný kdo nepoužívá v diskuzi žádné špinavé triky
Dvouodstavcová anglická citace, která nese menší polootevřené poselství "lidé věnující jsou teorii jsou elita" a k tomu připsáno "pro zamyšlení", aby se od toho případně mohl snadno distancovat, bych mohl nabídnout jako protiargument, ale to je jedno...
Priserny chovani diskutujicich k ostatnim je taky vec, ktera odlisuje tohle forum od spousty jinych.
Zloděj křičí "chyťte zloděje? Tohle se mi jen zdá. Sosi - drž už hubu.
Umel bych urcit par jedincu, kteri by mohli na svem chovani zapracovat (a na jejichz chovani si mi lide stezuji i mimo forum)
Víš, co mi jeden člověk řekl? Bohužel to bylo soukromě, takže se k němu nebudu odvolávat, ale stejně to přecituji: "Potkal/a jsem hodně sobců i egoistů, ale Sosi je první člověk, kteý mi připadá jako skutečně zlý člověk. Všiml/a jsem si, jak mezi lidmi naschvál rozmíchává spory a pak se baví tím, jak se hádají."
Ale jde o jinou vec -- pokud si nemyslim ze je nejaka nadeje na zlepseni, nema smysl se o to pokouset, a ja uz jsem o nadeji v tomhle ohledu docela davno prisel.
kdyby měl M odvahu řešit spory pořádně, a ne se jen nervózně rozhlížet a snažit se vyhovět všem (=nasrat všechny) jako diplomat EU, tak by došlo ke zlepšení dávno. První by bylo před rokem, protože potom, co jsi předvedl v diskusi o arabském bojkotu dánska bys tu už nebyl.







Vyjádřím se jasně a řeknu, co si opravdu myslím, protože naznačování, a jak správně poznamenal Bifi, odsouvání a doutnání sporů mě už nebaví.

Ad 1 - Sosáček by odtud měl vypadnout s banem. Měl velice hmatatelný podíl na odchodu Arfiho, Sethi, Umiho, andtoma, Alnaga a teď, zdá se, už i na blížícím se odchodu Dalcora. Neustále vyvolává spory, hádky, na které se taktně zapomíná. Rád je připomenu - aféra kolem Dánska, kdy bezdůvodně nadával mě i Dalcorovi. Aféra s odtržením OG F, kdy nejprve obviňoval a štval proti Dalcorovi, pak proti Sylvaenovi, Thracusovi... a během té doby třikrát vystřídal strany

Ad 2 - SERE mě, jak sou tu lidi nechutně zakomplexovaný a vztahovačný. Dostanu se do nijak katastrofálního sporu s jedním člověkem nad konkrétním problémem... a hned se tu hádá půlka Fóra, která s tím něměla vůbec co dělat! (všiměte si, jak sem vlítnul i Sosi, který s tím už nemá ale vůbec nic společného).
Někde je spor dvou lidí, hned se tam nahrnou další a za chvíli to je spor neteoretiků a teoretiků... pořád totéž, pořád dokola, už od chvíle, kdy sem někdo přitáhnul to podělaný GNS, se kterym to tak slavně začalo (gratuluji všem zůčastněným, Markusem počínaje a Alnagem konče)

Ad 3 - ať si tu tvrdí M cokoliv, teorie tohle Fórum opravdu prolýná víc a víc. To mi... vadí, ale nemůžu říct, že to je špatně. M si musí rozhodnout sám, zda chce Fórum úzké skupinky "teoretiků", kteří věci rozumí hodně do hloubky a dokáží diskutovat nad neskutečně skrytými aspekty RPG... nebo zda tu chce mít širokou veřejnost lidí, kteří se baví o hře. Protože, ačkoliv je kolem toho spousta krásnejch slov a diplomacie... na tomhle Fóru JE víc teorie, než je normálnímu hráči zdrávo. A když sem ten přijde, teoretici se na něj sesypou. Uznávám, že třeba i s dobrým úmyslem. Jenže oni už nevidí, že to, co mu říkají, ho vůbec nezajímá. Je mu jedno, že aspekt desetistěnné kostky se váže na úroveň náhody ve hře, což souvisí s... a proto by měl... on chtěl sakra jen vědět, jak udělat magii o něco málo slabší!
řeč, kterou tu spousta lidí mluví, i když v ní třba nejsou cizí slovíčka, je úplně jiná řeč, než které jiní lidé, i RPGčkaři, rozumí.
Mělo by se jasně říct, co má z tohohle Fóra být. Já bych si přál Fórum, které tu bylo kdysi, Fórum o normálních aspektech hry, třeba s teorií v jedné sekci... to bylo moje fórum. Ale pokud chce M to druhé, pak mám asi smůlu.
A v tomhle máš smůlu i Ty, M. Žádná střední cesta tu není. Je jen na Tobě, jestli zase uděláš polovičaté řešení, jako tolikrát předtím, aby "byli spokojeni všichni" (čímž nedosáhneš ničeho), nebo jestli se jednou skutečně i rozhodneš.

Ti, co se pročetli až sem, mě buď považují za pitomce, nebo jsou naštvaní... zamyslete se než odpovíte. Ten příspěvek má spoustu emocí, ale je to tak nějak to, co mě napadalo. Myšlenky i emoce, dohromady.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Aha... tak jsem se právě dozvěděl, že Dalcor odešel.

Arfi, Sethi, Umi. Kvůli těm jsem přišel

Ebon, Horacio, andtom, Alnag. Dva odešli, dva jako by tu prakticky nebyli. To byli ti, kterých jsem si tu vážil...

...a teď Dalcor.

Kdo tu výměnou za to přibyl? Argonantus. V Rozličnym. To je mizerná výměna (sorry, Argo).

Fórum, které jsem znal, tu už není. Fórum, které by tu zjevně chtěli jiní, tu ale také není. Markus se opravdu bude muset rozhodnout, které z těch Fór tu chce mít. Mám představu toho, co si vybere, ale třeba se mýlím...

...Dalcor to shrnul docela dobře. Normální hráči si zde již nemají o čem povídat. Pár lidí tu mělo snahu něco zlepšit, vytvořit normální diskuse, ale buď nebyli lidi (ty možná tak tři lidi co se o to pokoušeli na diskusi sami nestačí) a nebo se přiřítil někdo s teorií, případně teorií bez cizích slovíček, nebo zaznělo ono nenáviděné "tenhle systém dělá to, a ten zas ono".

O elitaření některých teoretiků (Bifiho anglická citace obsahující menší elitaření, Pietovo otevřený přihlášení se k elitě před nováčkem...) ani nemluvě. Je to nechutný a je to tu zas - kdysi to bylo elitaření proti DrD, teď se to otočilo od jisté skupinky co sebe sama (bez důvodu) považuje za elitu proti ostatním návštěvníkům a nováčkům.

Jsem sám zvědavý, co teď bude dál...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Sirien píše:O elitaření některých teoretiků ((...), Pietovo otevřený přihlášení se k elitě před nováčkem...) ani nemluvě. Je to nechutný a je to tu zas - kdysi to bylo elitaření proti DrD, teď se to otočilo od jisté skupinky co sebe sama (bez důvodu) považuje za elitu proti ostatním návštěvníkům a nováčkům.
Vidíš támhletu věc, co vypadá, jako by z ní někdo něco vytrhnul? Tak to je kontext.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Ti, co se pročetli až sem, mě buď považují za pitomce, nebo jsou naštvaní... zamyslete se než odpovíte.
Jsem z toho všeho tak trochu... zklamaný.
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Jak vidno, jarní, květnové, testosteronové období má kromě ohlížení se za sukněmi vliv tradičně i na fórové vášně :wink:
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Vidíš támhletu věc, co vypadá, jako by z ní někdo něco vytrhnul? Tak to je kontext.
Vidíš tu citaci tady? Tak to je podle mě lež. A ano, CHCI tím říct, že právě teď lžeš, nikdo se tu nemusí hloupě ujišťovat. TADY si každý může udělat vlastní názor. S Aurorou jsem mluvil osobně. O RPG Fóru se vyjádřila jako o "tom fóru, kde sou ty elitáři", každý si může ověřit, že potom cos jí napsal sem už nikdy nic nenapsala.
Mimochodem, o tom, že jsi jí neříkal pravdu, protože na DI se dá dostat vcelku snadno, takže to Tvoje elitaření bylo neopodstatněný, je věc další.
K tomu se už vyjadřovat nebudu. Link na diskusi jsem poskytl, každý se může přesvědčit sám...
Jsem z toho všeho tak trochu... zklamaný.
To nejsi sám... já jsem z toho zklamaný už dlouho. Čím dál tím víc. A přesává mě to bavit. Lidé kteří tu pro mě měli hodnotu odešli, přišli ve většině ti, kterých si pranic nevážím. Ti, kteří přišli a oslovili mě (Viking) jsou mimo hlavní Fórum. Proč by tam také něco hledali? Pro normálního hráče tu už stejně nic není...

Vlasák: Nemyslím. Podívej se do starších sekcí, já tu nemluvím o ničem, co bych nezmínil už předtím...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Áááaa, další v kom bouchly saze. 8)

Siriene šetři si energii, protože toto je na dlouho, já sám jsem bojoval několik let...
Ale pak mi chuť došla, protože se nezměnilo vůbec nic.
I když ideály zůstali.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Vlasák: Uvidíme jak to všechno dopadne.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Sirien: což o to, ale dost často se ty věci okolo budoucností fóra a různých nařčení řeší právě na jaře :wink:
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Ahoj Vlasáku, rád vidím, že ještě občas něco napíšeš! :D

Jo, já těhle válek už zažil! To asi bude tím, že už tu jsem tolik let. I když teď je to jen stín původního Ebona..
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

pieta píše:Vidíš támhletu věc, co vypadá, jako by z ní někdo něco vytrhnul? Tak to je kontext.
Sirien píše:Vidíš tu citaci tady? Tak to je podle mě lež. A ano, CHCI tím říct, že právě teď lžeš, nikdo se tu nemusí hloupě ujišťovat. TADY si každý může udělat vlastní názor. S Aurorou jsem mluvil osobně. O RPG Fóru se vyjádřila jako o "tom fóru, kde sou ty elitáři", každý si může ověřit, že potom cos jí napsal sem už nikdy nic nenapsala.
Mimochodem, o tom, že jsi jí neříkal pravdu, protože na DI se dá dostat vcelku snadno, takže to Tvoje elitaření bylo neopodstatněný, je věc další.
K tomu se už vyjadřovat nebudu. Link na diskusi jsem poskytl, každý se může přesvědčit sám...
Jasně, na tom, že debatu o politice přijímání hráčů v konkrétním LARPu, který neorganizuju, cituješ jako doklad toho, že teoretici se tu vytahujou na nováčky, určitě nemůže být naprosto nic mimo kontext.

Stejně jako to, že ten původní výrok končí smajlíkem, je jenom značka toho, že jsem záludný elitář, který nejenže se vytahuje, ale navíc to hnusně maskuje za to, že nemluví vážně.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Tak a teď vážně: nemyslíte si, že jste off topic?
No dobře asi nejste. Prostě je tohle fóru zkažený až do poslední buňky a posledního kilobajtu a nejlepší bude hodit jej i s celým serverem do ohně. Potom si taky asi představujete upálení všech účastníků, že?
Rozumím. :>:o/
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

...and so the Day came that RPGForum erupted in unending flames. There were dead bodies everywhere, torn apart by huge Chaos Claws and blood spilled at every topic corner.

They marched, them Chaos Servants, and they slaughtered everyone and everything in the Process.

Then there was silence...

...waiting to be reborn, the Forum lay dormant...
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Jiron píše:Prostě je tohle fóru zkažený až do poslední buňky a posledního kilobajtu a nejlepší bude hodit jej i s celým serverem do ohně. Potom si taky asi představujete upálení všech účastníků, že?
Rozumím. :>:o/
No to je famózní očistná myšlenka! Mohl bych to ještě zakončit dovětkem:
"Tak bylo vykonáno a svět byl lepší." $D
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Zloděj křičí "chyťte zloděje? Tohle se mi jen zdá. Sosi - drž už hubu.
Myslel jsem i sebe. Na rpg.net jsem se nikdy s nikym nehadal, ani na forech whitewolfu. Tady to proste celkove vypada jinak.

Na zbytek reagovat nebudu, a o tom jestli jsem zruda odpovedna za vsechny nezdary rpgfora at si ostatni rozhodnou sami.

Jiron: a budeme se divat jak hori! $D
But nobody came.
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů