Haló, normální hráči, jste tu?

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Dalcore, tys právě upravil svůj úvodní příspěvek, že? :>;o) Smím se, zcela rejpavě zeptat, co jsi v něm změnil?

Stalo se slušností dodatečné úpravy viditelně označovat, nikoliv je tam doplnit potichoučku a pak se tvářit, jako že tam byly odjakživa.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

pouze dopsal, pozorný čtenář si toho všimne.
Na začátek jsem přidal následující příspěvek.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Omlouvám se. Jsem nepozorný čtenář. :oops:
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Markusi pokud si myslíš že je vše s fórem v pořádku, pak je nejspíš v pořádku a já se omlouvám. Bohužel nemám nástroje ke sledování fóra. Osobně si myslím že fórum v pořádku není. Za tím si budu stát.

Argo - jde o hru Werewolf the Forsaken.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Dalcor: Nahota u vlkodlaků? To zní zajímavě, taky jsem na d tím už trochu přemýšlel...

Markus: Nauč se psát kratší příspěvky. času máš dost. Kdo to po tobě (a po třech sedmičkách, třech pivech a třech panácích) má pít... číst. $P :wink:
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Příspěvek od Argonantus »

Conlai:

Nejdůležitější je naučit se občas NENAPSAT příspěvek. Mně to dělá stále potíže, a vidím, že Markusovi taky.
Zato u tebe jsem to vždycky obdivoval.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Argo: 1) tam nechodím
2) se ptám na RPG foru protože WtF je RPG
3) když budu chtít něco vědět něco WtF obrátím se na WtF forum WW.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
noldo
Příspěvky: 100
Registrován: 2. 10. 2006, 19:57
Bydliště: Praha 5 - Smíchov

Příspěvek od noldo »

Nechce se mi číst 14 stránek diskuze, jen napíšu svůj skromý názor k úvodnímu příspěvku.

Trochu mi to připomělo spory ohledně "uměleckých" filmů, které se sice líbí kritikům, ale jinak je skoro nikdo nechápe. Jsou takové filmy lepší než ty, které se líbí masám? Je komerce špatná?

DnD hrají obrovské spousty lidí a baví se u toho. Hlavní je hra a většina lidí nechce zkoušet stovky systémů. A úlety jako Amber nebo Unknown Armies asi nikdy nemůžou být nějak víc oblíbené, je to prostě hodně ... divné, abstraktní. U PC her se tomu myslím říká hratelnost. O tu jde, ne? Aby se lidi bavili.

Co se týká toho, kdo sem píše, je asi normální, že spokojení, konzervativní hráči nemají potřebu nějak vášnivě diskutovat. Vždycky se budou mnohem víc ozývat ti, kteří rádi zkouší, rádi o tom přemýšlí, jsou vášniví zastánc něčeho a potřebují to zvěstovat světu.
Uživatelský avatar
Ignatius Grey
Příspěvky: 124
Registrován: 20. 4. 2005, 10:04
Bydliště: SR-Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ignatius Grey »

TU som, tu som....Hram DnD a vobec sa za to nehanbim. Tento prispevok vyjadril vsetky moj dlho skryvane myslienky. Uz dlho som nenasiel clanok, ktorom by sa dalo len tak neviazane si pohovorit o fantasy bez terminov a vsetkeho toho odborneho bla, bla, bla... Nejde o to ze by som tomu nerozumel ale sem-tam mam uz toho dost a rad by som si pohovoril aj na lahke temy...
Cleric
Uživatelský avatar
Dante
Příspěvky: 29
Registrován: 26. 9. 2006, 03:19
Bydliště: Praha - Holešovice
Kontaktovat uživatele:

....kdo ten prispevek napsal?

Příspěvek od Dante »

Tadz by to jako podpis pod prvni prispevek chtelo stovky rozvasnenych diskuzi na Lopuchu k DrD+, prispevky v nich do vseho rypajici a vse resici vic nez zdravo. Aneb kdyz clovek zacina u sebe, mel by to provest v tichosti a neverejne. Pokud nezacina u sebe, mel by :)
ENPÄ TIIJÄ KARVOASI
MIKÄ KARVA LIENETKÄÄ
OO VAIKKA YHEKSIKARVA
MUSTAKARVA, HARMIAKARVA
TAHI VASKENKARVA

PIRUN RIIVATTU PURIJA, ET VERY MIUN VERELLÄ, ET LIHO MIUN
Uživatelský avatar
Dante
Příspěvky: 29
Registrován: 26. 9. 2006, 03:19
Bydliště: Praha - Holešovice
Kontaktovat uživatele:

a k terminum

Příspěvek od Dante »

Jinak co se tyce odbornosti a nesrozumitelnosti textu nekterych...holt nekomu se nepodari dostudovat se k vedeckemu titulu, mit znalosti, vedomosti a moct s jinejma lidma hovorit opodstatnene cizim jazykem terminu a tak si svoje komplexy resi radoby odbornosti v jinych skutecne nevedeckych oblastech, kterym vklada vedeckou image a dava to vsem najevo na vsech moznych internetovych forech - dikuzemi na zurnal.portalech pocinaje a EMO-blogy-co-stejne-nikdo-necte-,-ale-ja-se-tam-aspon-verbalne-vyseru konce.


Terminy jsou vhodne a predevsim nezbytne na odborne urovni v nejakem vedeckem okruhu, tam kde si na odbornost, vedeckost hraje je to prinejmensim trapne
ENPÄ TIIJÄ KARVOASI
MIKÄ KARVA LIENETKÄÄ
OO VAIKKA YHEKSIKARVA
MUSTAKARVA, HARMIAKARVA
TAHI VASKENKARVA

PIRUN RIIVATTU PURIJA, ET VERY MIUN VERELLÄ, ET LIHO MIUN
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Příspěvek od Argonantus »

Dante:

?
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: a k terminum

Příspěvek od Pieta »

Dante píše:Jinak co se tyce odbornosti a nesrozumitelnosti textu nekterych...holt nekomu se nepodari dostudovat se k vedeckemu titulu, mit znalosti, vedomosti a moct s jinejma lidma hovorit opodstatnene cizim jazykem terminu a tak si svoje komplexy resi radoby odbornosti v jinych skutecne nevedeckych oblastech, kterym vklada vedeckou image a dava to vsem najevo na vsech moznych internetovych forech - dikuzemi na zurnal.portalech pocinaje a EMO-blogy-co-stejne-nikdo-necte-,-ale-ja-se-tam-aspon-verbalne-vyseru konce.


Terminy jsou vhodne a predevsim nezbytne na odborne urovni v nejakem vedeckem okruhu, tam kde si na odbornost, vedeckost hraje je to prinejmensim trapne
Tady se jeden musí zeptat - jak moc věděcký je ten tvůj příspěvek, že se v něm musely objevit termíny jako "komplexy", "image" nebo "termíny"?
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

2Pieta: Minimálně, protože vše zmíněné jsou zažité pojmy, nic odborného.
Iron Within
Iron Without
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Příspěvek od Argonantus »

Mě spíš zajímalo, co chtěl autor vlastně sdělit, a k čemu konkrétně se vyjadřuje. Jestli to je kritika pisatelů, některých glos, teorie RPG, jiných non RPG témat .... o co vlastně go.
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů