Markusovo vystupování

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Markusovo vystupování

Příspěvek od Markus »

Protože jsem začal rejpat do Alnaga za to, jak se chová, a protože se objevily i nějaké výtky proti mně, bude ode mně jedině fér, když založím diskuzi o mém chování.

Takže tady je.
Dalcor píše:Já už ti to řekl - jsi vztahovačnej se snahou o autokracii a potalčování svobody. A ta arogance je ti také vlastní, v tom jste tedy s Alangem naprsoto stejní!
Můžu říct, že nechci působit jako autokrat. Možná to někdy dělám, ale nejsem si toho vědom. Za veškeré své excesy se omlouvám.

V tomto tématu vás poprosím, abyste mi psali konkrétní výtky. Házejte sem příklady chování, které se vám nelíbí, nebo které vás uráží. Nechci se tak chovat a doufám, že mi pomůžete uvědomit si, co dělám špatně. Děkuji.

Slíbil jsem Alnagovi a slibuju to tímto všem, že pokud mi ukážete, čím vás urážím nebo čím se vás dotýkám, dám si pozor, abych to nedělal.
Naposledy upravil(a) Markus dne 25. 4. 2006, 15:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Dalcor píše:Tak třeba vztahovačnost se projevila dneska a včera.

Několik diskuzí týkající se moderátorské práce a pod. Práce se slovníky. Apod. Přesně si nevzpomenu. TO po mě nechtěj, já jsem naštvanej většinou krátkodobě, o hodinu později už nevím proč, ale celkově občas takto vystupuješ. Ale raději založ Thread co se nám nelíbí na...

Můžeme si tam krásně nadávat, kritizovat a pod
Dalcore, vím, že se občas rafneme. Ale dokud nebudu vědět konkrétní věci, nemůžu to zlepšit. Od toho potřebuju vás ostatní, abyste mě na to upozornili. Proto prosím, uveď mé excesy "týkající se moderátorské práce" konkrétně. Opravdu by mě to zajímalo. Děkuju.

Co se té vztahovačnosti týče: Kde se projevila dneska a včera?
Celá moje hádka s Alnagem vznikla z toho, že Alnag mě (i jiné lido) záměrně shazoval a zesměšňoval. Cítil jsem se dotčeně, proto jsem reagoval. To není vztahovačnost.

Za vztahovačnost by se dalo označit, že jsem reagoval na Alnagův článek, ve kterém neurážel mě (alespoň ne přímo), ale Rona Edwardse. Ano, vadí mi, když někdo uráží jiné lidi. A stavím se proti tomu. Je to vztahovačnost?

(A opravdu jsem nereagoval rozhořčeně proto, že by Alnag měl jiný názor než já. Reagoval jsem tak proto, jakým způsobem ten názor podal. Nevadí mi cizí názory, vadí mi však cizí urážky, znevažování a shazování).
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Boha jeho, na tohle fakt nemám!

Nebudeme slovíčkařit nebudu na tebe tahat špínu. Až to uděláš příště upozorním tě na to. Nemám čas heldat ani projiždět 3000 svých příspěvků hledajíc kde všuude Markus udělal chybu.

Každej máme své chyby, ne?

BTW Alnagova Esej nezesměšňovala nikoho. To je ta vztahovačnost. Jsi přesvědčený (protože nejsi nestraný) že je to špatné. Zkus se odporstit od tvého narativisticko-elitářského pohledu a podíávat se na to naprosto nestranným okem (Jako Quasit) a uvidiš. Je to jiný než tvůj pohled na věc a podle tvé reakce to vypadá že na tvůj názor nesmí nikdo šahat a proti němu vystupovat. Navíc ten názor podáváš jako že je jediný (neuvádíš jiné případné definice), což je určitým způsobem samostané rozhodování o tom co si máme myslet a že je to jediný správný způsob myšlení o RPG. Ačkoliv věřím tomu že to tak nemyslíš, jen to tak vypadá.

A mimochodem - mám pocit že Alnag ten článek napsal z mnoha důvodů tímto způsobem, přesně mířenou provokací. Podle mě to odAlnaga byl záměra plně se projevila tvoje netolerance jiných.

Mimochodem kdyby jsi mi někdy řekl je mi z tebe zle následuje okamžitá reakce a to rána! Měl by jsi se stydět!
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Dalcor: Fajn, do ničeho tě nenutím. Ale k tomu, abych se mohl změnit, musím vědět, co mám změnit. A od toho je toto téma. Nemusíš dohledávat nic zpětně, když nehceš. Příště, až se ti něco znelíbí, tak to sem pošli.
Dalcor píše:BTW Alnagova Esej nezesměšňovala nikoho.
Alnagova esej zesměšňovala kdekoho, a to docela silně a okatě! Alnag sám to přiznal.
Ale o Alnagově chování ve vedlejším tématu.
Dalcor píše:Alnag ten článek napsal z mnoha důvodů tímto způsobem, přesně mířenou provokací. Podle mě to odAlnaga byl záměra plně se projevila tvoje netolerance jiných.
Pokud je příznakem netolerance to, že se nechci nechat urážet a že se mi nelíbí, když někdo uráží někoho jiného, pak ano, jsem netolerantní. A jsem na to hrdý.
Uživatelský avatar
Fibrizo
Příspěvky: 492
Registrován: 18. 12. 2004, 23:03
Bydliště: Sairaag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fibrizo »

markusi markusi, seš nějak na kusy...
We are the the dragons, your magical and other valuables will be added to our hoard and you will be eaten .... or incinerated.
Resistance id Futile.
Uživatelský avatar
Vannax
Příspěvky: 656
Registrován: 17. 10. 2001, 00:00
Bydliště: česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vannax »

Na fóru je ke dnešnímu dni registrováno 294 uživatelů. Navrhuji pro každého zde založit takovouhle zpovědnici jaká je tu pro Markuse a Alnaga. Situace se tím naprosto vyjasní - v ostatních tématech se do sebe můžou všichni navážet a tady se to bude řešit..... :roll:

No, nezlobte se na mně, ale tohle je trochu dětinský, ne? Fórum je od toho fórum, že si tady může každej psát co mu libo. Před pár rokama se tady dohodlo, (obrazně) že kdo napíše "hovno", ten dostane vynadáno a že už to psát nesmí....
Teď - doba pokročila - už bude ilegální projevovat dokonce i svoje nebo cizí názory? :s_ouch:
K čemu teda bude fórum sloužit?
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Viz můj příspěvek v Alnagově chování.

Narhuji zrušit.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Tak já nevim.

Nejdřív mi někdo začně naznačovat, že mu vadí moje chování, a když potom založím téma od toho, abyste mi to mohli vytknout, tak mi ti "iniciátoři" nic konkrétního neřeknou, a zbylí lidé mi vytknou, že to téma vůbec zakládám.

Opravdu mi jde o to, abych svým chováním neurážel ostatní. Toto téma mělo sloužit k tomu, abych si ujasnil, co dělám špatně.

Když ne pomocí tématu, tak jak to podle vás mám udělat?
Uživatelský avatar
Vannax
Příspěvky: 656
Registrován: 17. 10. 2001, 00:00
Bydliště: česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vannax »

Návrh řešení krizové situace:
1. Zrušit cenzuru off-topiků, ale cenzurovat off-topiky, které jsou fakt na h....:lol:
2. Sám off-topiky vyvolávat, aby se rozjely diskuze, ale jen k přínosným tématům :lol:
3. Omezit svoje příspěvky do reader-friendly rozsahu.:lol:
4. Když bude psát Alnag, zhluboka se nadechnout, počítat do 100, pak se jít prospat a po probuzení bude jasné, že namá smysl se nasírat kvůli každýmu příspěvku na fóru. :) :lol:
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

1. ??? S offtopikama zacházíme většinou tak, že se oddělují do vlastních témat
2. Jo, občas se i tohle podaří :roll:
3. No jo, vidíš. To bych mohl. Nebo spíš měl. Jenomže když ono je někdy strašně těžké vtěsnat všechny myšlenky do stručného textu :roll: Ale registruju.
4. Snažím se, snažím. Tentokrát mě to sthrlo s sebou. Asi to byla chyba.

Díky :wink:
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host