Díl šestý: Novinky, Asterion

Dračí studna je podcast, neboli webové rádio, připravované Almadem, tvůrcem RPG Planet.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Tak jsem se k tomu konečně dostal. A nevím, co mám říct 8)

Novinky byly fajn a dozvěděl jsem se něco nového - třeba d20 scénu nesleduju, WoD taky ne, takže díky za info.

Nicméně přiznávám, že tři díly s Gilgaladem na mě byly moc a moc mě to nezaujalo. To není kritika, protože Gildalad byl fajn... to je tím, že zrovna Asterion není můj šálek kávy. Takže se těším na další díly!

Gildaladovi vzkazuji, že i tahání sirek je systém a že bez systému se hrát nedá, protože i nepsaná pravidla jsou pravidla :>;o) $D
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonka »

Studna pohodka jako vzdy ,)

ad DnD a WotC, teorie se zrusenim Open License a 4. edici je jedna vec (me moc vznik 4. edice nesedi, nasel jsem jeden odkaz na neco takoveho, ale byl to april, tak nevim..) druha teorie (moje) je ze by se eventualne mohlo Hasbro/Wotc rozhodnout TSR oddeleni respektive WotC prodat. Zni to sice divoce, ale ty kroky by tomu mohly odpovidat (nebudes prodavat vec, ktera ma licence ruzne poroztahovane..). Nevim teda ktera varianta by mohla byt horsi.. ,)

Co se tyce Asterionu, nemusel by byt spatny napad expandovat na polský trh, prijde mi blizsi nez nemecky a mam dojem ze k sobe mame bliz nez s nemci, krom toho by se dalo spolupracovat treba se Sapkowskim, ktery je oblibeny v polsku i u nas.. Kazdopadne by to znamenalo vydat se s Asterionem jinym smerem, "cizáky" by asi bylo potreba oslovit v souvislosti s jejich mytologií.
Zamčeno

Zpět na „Dračí studna“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů