Fate Rozcestí - výroba

Fate je moderní hra s málo pravidly, orientovaná na rozvíjení dramatu a příběhu.
Zamčeno
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fate Rozcestí [CZ]

Příspěvek od boubaque »

Sparkle píše:Hledá se hodný tvor, který by vysázel dobrodružství co půjde na webu v pdf verzi, bude to mít cca 8 stránek, pošlu text a obrázky, úplně mi stačí nějaká banální sazba aby to bylo dvusloupcové, já jsem bohužel na tohle úplný lemro :(
Snad bych si mohl chvíli času najít, ale mám pár otázek:
Kdy to pošleš a dokdy to potřebuješ?
Proč dvousloupcově? (resp. předpokládám, že chceš A4 na výšku do dvou sloupců... proč?)
Budeš pak chtít ve stejném formátu i další dokumenty?

(K poslední otázce: dokázal bych snad vytvořit šablonu ve wordu, která by se dala použít víckrát.)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4138
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Fate Rozcestí [CZ]

Příspěvek od Sparkle »

No já měla za to, že jednosloupcové A4 se nepříjemně čte, dokonce mám pocit že jsem to četla právě tu na rpgf, že ten řádek je pak moc dlouhý a čtenář ztrácí zájem, takže se to dává do dvou sloupců... nebo ne?
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4138
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Fate Rozcestí [CZ]

Příspěvek od Sparkle »

Btw, knížka dorazila! Až na drobnosti, které jsou poučením pro příště (vnitřní okraj tabulky náhody je už příliš blízko sváru, je až příliš nápadné že některé obrázky byly zvětšované a jiné ne, tloušťku obálky jsme mohli dát přece jen o trochu větší) mi přijde že se to povedlo. ;)
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fate Rozcestí [CZ]

Příspěvek od Quentin »

Obrázek
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4138
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Fate Rozcestí [CZ]

Příspěvek od Sparkle »

Chtěli jsme natočit unboxing, ale oni to přivezli jen ve fóliích tzn unboxlé, a kontrolovala jsem to za řevu dvou malých dětí který se tvářily že rozmlátěj celý Mephit, protože se maminka věnuje nějaký knížce a ne jim. Večer, když se tam dostanu, ty komínky nafotím :)
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Fate Rozcestí [CZ]

Příspěvek od Alef0 »

Hej, a že gratulujem! :clap:
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Fate Rozcestí [CZ]

Příspěvek od OnGe »

Sparkle píše:Chtěli jsme natočit unboxing, ale oni to přivezli jen ve fóliích tzn unboxlé, a kontrolovala jsem to za řevu dvou malých dětí který se tvářily že rozmlátěj celý Mephit, protože se maminka věnuje nějaký knížce a ne jim.
To by bylo 100k na youtubu jak víno :D

Tak a teď to teprv začne :)
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Fate Rozcestí [CZ]

Příspěvek od sirien »

sparkle píše:ontrolovala jsem to za řevu dvou malých dětí který se tvářily že rozmlátěj celý Mephit, protože se maminka věnuje nějaký knížce
Pche, caparti chtěj maminku když jsou v herně přetékající kostkama a figurkama a RPGčkama... úpadek ta dnešní mládež, fakt

(leda že by tam byli aby s maminkou hráli RPGčko a maminka rozbalovala místo toho aby GMovala, to by se pak schvalovalo samozřejmě, maminka nemá při game timu co rozbalovat...)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Fate Rozcestí [CZ]

Příspěvek od Jerson »

Jsem na to zvědav. A Sparkle, máš mé uznání a hluboký obdiv :clap:
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4138
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Fate Rozcestí [CZ]

Příspěvek od Sparkle »

Tak jo,

myslím že můžu oficiálně vyhlásit celý tento projekt za úspěšně zvládnutý :)

A chci tímto poslat MASIVNÍ poděkování všem!! Těm, kdo se na tvorbě aktivně podíleli, i těm, kdo aspoň povzbuzovali vlídným slovem. Díky díky všem, bez vás by se to nepovedlo!!

Především musím jmenovitě poděkovat:

Alefovi za sazbu, Ecthelionům za obálku, technické rady a mentální podporu :), Lyrel za nádherný vnitřní ilustrace, Raven a Bubákovi za korektury, Mephitu za poskytutí peněz na vytištění, mému muži za nervy a trpělivost, rodičům za hlídání dětí, Bouchimu za nabídku distribuovat to, orgům Deskofobie Live za masivní pomoc při propagaci, pánům z Evil Hat za creative commons licenci a celému RPG fóru za všecko!!

A spoustě dalších lidí mimo RPG fórum, někteří z vás se najdete v knížce v sekci Poděkování, a těm ostatním patří velké díky taky. Považuju tu knížku ne za svoje dílo, ale za kolektivní práci české komunity, a tak se ji budu snažit prezentovat.

Foto:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4138
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Fate Rozcestí [CZ]

Příspěvek od Sparkle »

Teď předobjednávky

Knížka bude stát 119 kč, vyjde oficiálně v pondělí 15. 9. Kdo bude na festivalu Deskofobie Live, dostane ji už tam. Křest knihy bude v sobotu 13. 9. na DF live.

Knížku koupíte přes Mephit nebo Altar. Budeme moc rádi, pokud podpoříte projekt koupí knížky (nebo dvou knížek, jednu na opotřebení při hře a druhou do knihovničky ;) )a doporučíte ji dalším lidem. Jakmile zaplatíme náklady na tisk a administrativu, což bylo cca 22 000 kč, půjdou další peníze do propagace - vyrobíme velké bannery na cony a tak podobně.

Možnost koupě na dalších místech doufám časem bude, budu na tom pracovat, hned jak dodělám web.

Ti z vás, kdo pomohli s tvorbou knížky okomentováním textu a ti co jsou uvedeni v tiráži dostanou knížku jako dárek, jen mi prosím napište do pošty, jak k vám knížku dopravit.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Fate Rozcestí [CZ]

Příspěvek od Pepa »

Výborně, výborně!!! :clap: :clap: :clap:

Málokterý den vychází "české" RPGčko, obzvlášť takhle povedené :D
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: Fate Rozcestí [CZ]

Příspěvek od crowen »

Heh, najlepsie na propagacii knihy na Mephite je nasledovne varovanie:
Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4138
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Fate Rozcestí [CZ]

Příspěvek od Sparkle »

To se tam generuje automaticky, protože naprostá většina produktů na eshopu to ze zákona musí mít :( Vypínat to ručně u knížek a kartiček je nad naše síly.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: Fate Rozcestí [CZ]

Příspěvek od crowen »

Sparkle píše:To se tam generuje automaticky, protože naprostá většina produktů na eshopu to ze zákona musí mít :( Vypínat to ručně u knížek a kartiček je nad naše síly.
Mne je to jasne, len sa nad tym vzdy pousmejem.

Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Fate“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů