Anomálie

N.O.S. je zkratka pro Nový, Originální Setting. Kolektivní snaha udělat společně svět, který by nebyl jako ty tucty stejných světů, které se válí po webu.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

Hlučák

„Zatraceně, chlapi, vy tak mlátíte pantem, že bejt tu Hlučák, tak je po vás! Koukejte zavřít klapačky, než nás... hele, hele, ty kecy si nechte vod cesty – já náhodou nejsem užvaněnej! No jo, no jo, strašná sranda... koukejte se přestat smát, vy bando líná než vám zvalchuju hřbety... a co ty sakra chceš, mladej? Máš voči vypleštěný jako bys měl půl roku zácpu, tak to vybal než praskneš... co že je Hlučák? Rozuměl jsem dobře? Jo taaak – no, je čas na další lekci od zkušenejch pro blbý... Hohohohohooo!! Tak fajn mladej – Hlučák je docela potvora, objevuje se a mizí jak se mu zachce. Pokud vím, žádnej stabilní tady důle v roklích nejni. Ale na divoký narazíš docela často. Za normálních vokolností to nejni nic strašnýho, ale vobčas bejvá i sním průser, takže poslouchej. Hlučák se najednou vobjeví a nijak na sebe neupozorní – ty ale poznáš docela snadno, že tu je. Vono máš totiž takovej jako blbej pocit, jako dyž seš pod zemí, víme? Každopádně, jakmile ho budeš mít, tak doporučuju se zastavit a bejt zatraceně potichu. Hlučák totiž zmnohonásobí jakýkoli zvuky. Jakejkoli šepot zní jako neuvěřitelnej řev, opatrný a potichý došlápnutní tě vohluší – je to pecka jak prase. O hlasitějších zvucích ani nemluvím....Blonďák jednou v Hlučáku vystřelil a prakticky mu to utrhlo hlavu a rozprášilo ho po okolí... vobčas si s ním užiješ i srandu – jednou si pamatuju jak jsme se rvali s nějakejma renegátama a najednou ten pocit tlaku v uších – Hlučák. Byla to sranda k popukání – všici jsme strnuli, míříli na sebe naprázdno a doufali, že to žádnej blbec nezmáčkne. Stáli jsme tam asi dvacet minut než zase Hlučák vodezněl, načež to všichni zmáčkli... Hohohohohooo!! No, jo zase taková sranda to nebyla, páč jsem taky jednu kulku slíznul, ale pohled to byl k nezaplacení – celejch těch dvacet minut jsem se musel držet, abych se neposral smíchy... ale kde jsem to... jo, už vím! Říkal jsem vám, že nejsem ukecanej... čemu se zase tlemíte?!“
Naposledy upravil(a) Ecthelion dne 6. 3. 2008, 22:36, celkem upraveno 1 x.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Kreslená a malovaná realita

„Chlape, ty máš na tváři bradavici?! Toho jsem si dřív nevšiml, cheche... No jo, kreslená realita, to člověk najednou vidí kde co, čeho by si jinak nevšiml... Pamatuju si, jak jsme jednou stopovali zmutovanýho medvěda a nebejt kreslený reality, tak bysme už dávno sešli z jeho stopy. Říká se, že tydle anomálie jsou inteligentní a působí, jak se jim zrovna chce cheche... Když jsou kreslený, je to paráda, člověk nic důležitýho nepřehlídne a podružnosti ho nerozptylujou ... Že tuhle už znáš, mladej, říkáš? A znáš taky tu horší variantu, jako když Pidlovokej maloval obrázky potom, co mu Světýlka nablikaly do vočí? Viděl jsem už pár zlomenejch noh, protože někdo blbě vlezl do malovaný reality a pak nerozeznal balvan od poutníka... Co říkáte? Jak to dopadlo s tím zmutovaným medvědem? No jak, našli jsme ho zamotanýho v pavučině. Práce na... znáte to. Trofej jsme nedonesli, protože se nám k němu nikomu nechtělo a zabili jsme tak sedum dní. A na zpáteční cestě, v tom samým údolí malovaná realita, jak naschvál. Nejhorší je, že z dálky to nerozeznáte, to až když vlezete dovnitř... Myslím si, že nás ta anomálie chtěla naštvat, tak si na nás počkala se štětcem, rozumíte mi. Naštěstí nás vedl Pidlovokej, kterej tak vidí i normálně, cheche.
No nic, chlapi, když máme to štěstí mít kreslenou realitu, tak rozdělejte oheň, dnešní noc bude bez problémů. Jestli nám sem nevleze nějakej mutant, checheche.“
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

"…jo, tak ty bys chtěl vědět víc vo paradoxech? Můžu ti říct jenom málo, mladej – zažil jsem jeden a to jenom na vokraji… a přežil jsem zázrakem… běželi sme pryč a kolem nás se trhala země, kyselina z útrob země stříkala do třiceti metrů do vejšky, trhliny zalívala mrtvá voda a všechno zářilo nachovým světlem a plamínky skákaly po všem. Vypadalo to zatraceně podobně jak peklo… běžel sem popaměti a vrazil sem do Rufuse, kterýho to změnilo v šutr… dodneska vidím ten jeho překvapenej výraz, co měl v ksichtu… vpravo zuřila Pec tak mohutně, že hořící vzduch tam zářil jak vejheň… se Somrákem jsme vběhli do nějaký hnusný tmy, co požírala světlo… proběh sem, ale sežrala mi veškerou barvu z hadrů… Somrák se z ní vypotácel a hořelo mu maso na kostech… ne, hadry ne - ty ten plamen tlumily… prostě mu chytlo maso… neotáčel jsem se a proběhl ven… vítr foukal jak tornádo dovnitř do paradoxu – málem mě porazil, když jsem se snažil probít pryč… bojoval jsem s větrem a běžel pryč ještě půl hodiny, než sem se zhroutil vyčerpáním… pořád sem slyšel ten rachot… když mě našli, nemoh sem ani mluvit a vlasy sem měl bílý jak sníh… to ti ale moc neřekne, mladej, páč každej paradox je jinej a nikdy se neopakujou… hohohohohoooo! Společný maj jediný – jak tam vlezeš, tak seš kompletně v řiti…"
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

"…jo, je to tak, mladej, vůbec to není sranda dělat poutničinu… teď chodíme tady důle v mírný Pustině… dál v hluboký bys nepřežil ani pět minut. Osobně bych kliďánko vsadil náklad měděnejch proti smrdutejm fusaklím, že bys natáhl brka hnedle, jak bys tam vlez… cos to říkal? Mladej, možná jsem to neřek dost jasně – umíš hovno. Znáš možná jménem pár anomálií… jenže, mladej – Poutníci pojmenujou jenom hrstku anomálií – to jenom ty dost hnusný nebo tak častý, aby tě stihly nasrat… málokdy se zmíníme vo bouřích těch nejšílenějších barev, anomálii, která zastaví čas nebo ho pustí pozpátku, anomáliích, co tě donutí pozvracet se smardem, voblastech, kde člověk váží desetkrát tolik co normálně a snáží se jenom proplazit pryč než ho to rozdrtí… anomálii co vyhodí všechen písek a šutry do luftu, vobrátí je a třískne s nima zpátky vo zem… anomáliích co tě donutí vidět, cítit a slyšet věci co tam nejsou a nikdy nebyly a pak ležíš v rokli s přelámanýma hnátama a přemejšlíš co se sakra podělalo… viděl sem údolí zahalený hnusnou mlhou, kam Tupec Jist vlez, přestože jsme ho varovali… byla to jeho poslední tupost, protože v tý mlze se najednou jako vorosil a pad k zemi, kde se roztříštil jako sklo… kdybych to sám neviděl na tyhle voči, nikdá bych tomu nevěřil… jo, mladej… Pustina je pěkná děvka... a jak ji podceníš, seš na prkně… Proč ti to říkám? Páč už se mi zhnusilo kopat co chvíli hroby pro začátečníky jako seš ty, co sou nadšený, ale netuší vo čem Pustina je… nesnáším kopání… jakej sem měl zatím úspěch? No, nic moc… seš šestěj, na kom to zkouším a nikdo zatím nevydržel dýl jak dva týdny… hohohohoooo!..."
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

Medík

"Co to zase... Hohohohohooo!! Chlapi, poďte se podívat na Svena... no já se podělám smíchy... Hohohohohooo!! Poď sem, mladej a dobře se dívej, páč tady máš jasnej příklad jak se nechovat v Medu... tři ku jedné, že se ten blbeček utopí - dyť jde úplně na druhou stranu než by měl... Hoho... cože mladej? Tys ještě fakt neviděl Medík? Pak ho tady náš milej Blbeček Sven názorně předvádí. Vlézt do Medíku je fakt jako vlézt do medu... není sice vidět, ale hejbat se v něm můžeš asi stejně, vzduch je příšerně těžkej a nedá se v tom dejchat... chlapi, zvyšuju poměr na pět ku jedný - Sven už nám modrá... kde jsem to byl... jo - Medík - není dvakrát nebezpečnej sám o sobě, pokud nejsi na hlavu padlej, což Sven očividně je. Když nezpanikaříš a vrátíš se vodkud jsi přišel, je to v klídku, ale dost lidí už v Medíku natáhlo brka, protože šli dál místo aby se vrátili.... jo, vobčas se ti to může podařit projít, páč Medík většinou netvoří větší plochy, ale nedoporučuju... sichr lepší je to vycouvat. Horší je, když do něj vletíš, když tě pronásleduje něco hnusnýho. Jak dycky říkám, tak Poutník musí mít dobrý nohy, nos a čistý ponožky, takže čekej, že zdrhat před něčím hnusným budeš často... pak už je to vo hubu... sakra, běžte toho pitomce vytáhnout... nebo tam vážně natáhne brka... ale výdrž má, pořád sebou škube. Tohle je poučení pro tebe, mladej - žádná anomálie není tak nevinná, abys kvůli ní nemoh natáhnout bačkory... Hohohohohooo!!"
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „N.O.S.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti