Siluety

Forum určené k vývoji a ke glosování stolní fantasy hry na hrdiny Legendy Armandie. Hra je určená jak začínajícím, tak pokročilým hráčům, má jednoduchá pravidla a klade velký důraz na příběh a atmosféru hraní.
Uživatelský avatar
skaven
Příspěvky: 1133
Registrován: 30. 11. 2004, 16:53
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Siluety

Příspěvek od skaven »

Rád bych zde oznámil drobnou novinku: Legendy Armandie jsem rozdělil na dva projekty. Tím prvním jsou Siluety - rpg systém, který by měl být univerzálnější a použitelný pro hráče preferující vlastní hern svět.

Druhým je pak Armandie - samotný svět, jež se v současné době poněkud odklání od původní koncepce fantasy pohádkového světa. Co z toho vznikne zatím neprozradím. Chystám se na nějaké příběhy, které by svět měly lépe představit, snad to bude správná cesta...

Nakonec bých rád poděkoval všem za cenné rady a požádal o názory, zda takovéto rozdělení (ne)považujete za rozumné a proč.

Stránky Siluet najdete na http://siluety.nokturno.net
Uživatelský avatar
skaven
Příspěvky: 1133
Registrován: 30. 11. 2004, 16:53
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skaven »

Drobná novinka - obnovené stránky, na nich jednoduchý vrhač kostek v php...
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Technická: Jeden RPG systém s názvom Silhouette (čo je dosť podobné) existuje, bol použitý v Heavy Gear a Tribe 8.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
skaven
Příspěvky: 1133
Registrován: 30. 11. 2004, 16:53
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skaven »

Bifi píše:Technická: Jeden RPG systém s názvom Silhouette (čo je dosť podobné) existuje, bol použitý v Heavy Gear a Tribe 8.
Inu, co se dá dělat, tomu se člověk nevyhne. Měl jsem několik variant, ale siluety tak nějak nejvíc odpovídaly mé představě.

Zaktualizoval jsem stránky http://siluety.nokturno.net , nasadil jsem jednoduchý redakční systém a budu zde vkládat rzné střípky a postřehy, z nichž hodlám poskládat Armandské prostředí. Je to spíše takový můj poznámkový blok, takže chápu, že to nikoho nemusí zajímat.

Mám v plánu sepsat nějaké příběh, povídku nebo novelku, která by svět dostatečně představila, zatím mám jen nárys, ale rozhodl jsem se nejdříve zapracovat na koncepci světa, aby to bylo celé konzistentnější...
Uživatelský avatar
skaven
Příspěvky: 1133
Registrován: 30. 11. 2004, 16:53
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skaven »

nestagnujeme, testujeme, hrajeme a makáme na Armandském světě :)
Zamčeno

Zpět na „Legendy Armandie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti