Qualdezarovy hry

Sekce věnovaná organizování hromadné sleziny tohoto fóra, která se konala v březnu 2007.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Qualdezarovy hry

Příspěvek od Bajo »

Ok, takže zvažuji co bych asi tak nachystal n Slezinu. Máme tu několik možností, ovšem nejsem si jist, jestli je vše hodné na jednorázovou hru. Takže co tu máme:

InSpectres - odlehčená a tak trochu netradiční hra s prvky nadpřirozena ve stylu Ghost Busters.
"Všechno to začalo když nám o půlnoci zavolal klient, že má pro nás práci. Ano bylo trochu divné, že pokaždé když se s námi stekal, bylo to v noci a na hřbitově. Ale ve skutečnosti to nebylo nic proti tomu, co se stalo potom. A to nemluvím o tom, že k nám přijela tchýně na víkend a přišla daňová kontrola."
Zájemci: Bazi, Goran

Little Fears - hororová hra za malé děti ve světě, kde strašidla jsou skutečná s děti se s tím musí vyrovnat. Jsou to děti, takže to není nic jednoduchého.
"Ne opravdu. Ve sklepě tohohle paneláku se už ztratilo několik lidí. Nikdo tam prej od té doby nechodí. Říká se, že tam žije nějaká babizna a žere lidi, hlavně děti. A kdo ji jen zahlédne, toho příští noc navštíví a vezmu mu jeho oči."
Zájemci: Romik, Kin, Bazi, Goran (Peekay)

World of Darkness - hororová hra v našem světě, kde smrtelníci přicházeji na to, že se svět není takový jak se zdál. Je nebezpečný a plný nepochopitelných věcí.
"Bože! Zrovna jsme přejel dítě. Nemohl jsem nic dělt. Zničeho nic mi tam vběhala. Co je ale horší, nikde není tělo ani krvavé stopy. Ale tu srážku prostě nemohla přežít."
Zájemci: Jacob, Kafe

Vamire the Masquerade - hra odehrávající se ve World of Darkness, kdy postavy se staly nositeli Cainovy ketby. Rodnými. Upíry.
"Zavřel jsem dveře a utíkla z toho domu. Co mi to sakra udělal? Co se tam stalo? Co se to se mnou dějě? Proč jsem sakra celý od krve? Potom jsem ztratil vědomí. Až po několik dnech jsem odhalil celou pravdu. Byla horší, než jsem se obával. A co hůř. Už to nešlo vrátit zpět."
Zájemci: Kafe

Dead Inside - Temné urbanfantasy RPG o ztrátě a znovu získání duše. Plné symboliky, tajmna plné otázkek na něž odpovědi vyvolávají další otázky.
"Bylo to horší než kocovina. Dokonce to bylo horší než se předávkovat. Bylo to horší než peklo. Nejhorší je, že jsem nevěděl, co se děje. Něco mi naznačil až můj odraz v zrcadle. Řekl jdi ven na vzduch a hledej odpověď potom se ukolinil a byl stejný jako dříve. Jen odraz v zrcadle. A tak jsem šel. První odpověď odpovědi jsem našel hned na rohu. Odpovědi madame Mystique. Vešel jsem dovnitř...."
Zájemci: Fritzs, (Conlai), Pieta, Kin, Bifi, (Peekay)

Over the Edge - Tajemné a psychosurrealné RPG na smyšleném ostrově kde je všechno možné a málokdy to dává smysl. Al-Amarja, ostrovkterý je středem pavučiny konspirací, která obepíná náš svět. Město Edge, srdce ostrova. Místo kterému je dobré se zdaleka vyhnout. Pokud víte...
"Naložil jsem bezvládné tělo dívky do auta, skočil za volant a šlápl na plyn. Ze tmy se ozvalo několik výkřiků, které následovali výstřeli z pistole. Dívka na zadním sedadle se náhle zvedla namířila mi pistoli k hlavě." "Zahni." Pravila s ledovým klidem. "Jedeme k Hotelau Cesar, 40 Sunken Plaza. Máme tam důležitou schůzku...."
Zájemci: Fritzs, Bart

Co vy na to. Ty citace nejsou záplrtky, je to jen nástin prostředí, atosféty, tématu, atd... Některé hry nejsou ideální na one-shot, takže by měli třeba otevřený konec. Ale na představení a dobrý zážitek by to mělo stačit. Jo a Over the Edge a Dead Inside bych musel ještě dočíst. Ale s tím bych se nějak smířil. čas ještě je.

Zájemci ať mi dají vědět. Nebudu mít asi více jak dvě hry. A nerad bych měl více jak jednu noční hru (WoD, VtM a LF bych hrál asi jen večer nebo v noci).
Na případné dotazy rád odpovím.
Naposledy upravil(a) Bajo dne 22. 3. 2007, 10:20, celkem upraveno 16 x.
Uživatelský avatar
Jacob
Příspěvky: 67
Registrován: 16. 6. 2004, 23:34
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacob »

Poslušně se hlásím k WoD 8)
Nikdy neříkej,že něco nejde,protože se najde blbec,který neví,že to nejde a UDĚLÁ TO !!!

Láska je silná čarodějka, ale chlast, to je sakra čaroděj!

Pravá magie vzniká, když zajdou na společnou sklenku.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Celkem bych si zahrál Death Inside, ale aji Over the edge zní kchůl...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Kafe »

Když to půjde, šel bych do WoD, popřípadě VtM.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

I'd trade my soul for a game of Dead Inside... )
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Budu si zatím psát zájemce a uvidíme, které hry vyhrají.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Když už jsme u toh a sedne to časově, byl bych za Little fears. Proože, babizna ve sklepě je moje stará známá :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Zájemce o dead inside here.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

Pokud by bylo místo a čas, velice rád bych si skusil Dead Inside či Little fears ...

$D
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Bazi
Příspěvky: 267
Registrován: 10. 11. 2004, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi »

rad bych si zkusil InSpectres nebo Little Fears
When everything goes bad, it suddenly comes Inverse!
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bart »

mě nejvíc láká Over the Edge, ale možná bych šel i do něčeho jinýho...
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Poslední možnost se vyjádřit, přihlásit, nebo změnit stav hlasování, zatím vedou Little Fears a Dead Inside.
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Jestli mi do toho nic nevleze, tak bych si zkusil InSpectres, nebo možná Little Fears.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Dnes večer uzavřu hlasování, proto neváhejt a dejte hlas svému favoritovi (nebo přesvědčte někoho jiného, ať vašeho favorita podpoří) 8)

Edit: To že některé hry se jeví jako plné není rozhodující, někdo může vzhledem k zařazení do konkrétního bloku odpoadnout
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Ok, takže definitivně se hraje Dead Inside a Little Fears. Vy ci jste se na ně přihlásili, počítám s vámi. Předběžně počítejte, že Dead Inside bude v sobotu odpoledne a Little Fears v sobotu v noci.

Edit: Aha, zdá se, že DI v odpoledním bloku překrývá Amber, kde je Fritzs a Conlai. Je několik možností, můžeme se s Joeem domluvit, jestli by si to nemohl posunou a nebo posunou DI. Problém je, že při posunu DI nám zbývá jen neděle (Conlai, musíš toho mít hodně) a nebo se nám to bude zase s něčím krýt.
Nějaké návrhy?
Zamčeno

Zpět na „Slezina - Jaro 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti