Hry na "Jarní Slezině RPG Fóra 2007"

Sekce věnovaná organizování hromadné sleziny tohoto fóra, která se konala v březnu 2007.

Akej úlohy sa plánujete zhostiť na jarnej Slezine 2007, ak sa jej zúčastníte?

Hráč, hráč!
9
36%
DM, PH, GM a ďalšie okultné povolania!
2
8%
Z každého rožku trožku...
10
40%
Otrava na myši!
4
16%
 
Celkem hlasů: 25

Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

Hlásím se na Mountain Witch.

Pokud bych měl dělat vypravěče, tak jsem ochoten a schopen udělat dějakou hororovou záležitost - WtO, ChtD, Grimm, pokud se mi bude líbit tak Dread či Don´t rest your head.

Hru jsem ochoten dělat pouze, pokud se přihlásí alespoň dvě osoby ženského pohlaví (možná jednu přivleču sám :o).
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

Nabízím ke zvážení do programu zásadní záležitosti jako...

Long live king (ta nova WW larpovo-strategicka vec) - 7 hracu (5 hodin)

Cela (larp z fantasy prostředí) - 8- 10 hracu (4 hodiny)

Tribe (sociální hra z prostředí pritivních kmenů) - 15+ hracu (6 hodin)
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Bifi: Jesi bude The shadow of the yesterday, tak se hlásim... a Polaris bych si taky dal... a když už sme u MW. :roll: ...

Jezevec: O čem sou vlastně Tribes... zaujal mě už ten popis, lae jaksi nevím, co si pod tím mám konkrétně představit...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

Ad Tribes.

Prostě všichni hráči dostanou svou roli pravěkého muže či ženy (tak půl na půl, takže je to crossgender, když je moc chlapů - což je z výchovného efektu té hry docela dobře ;o), který je buď lovec, sběrač nebo řemeslník.

Snažíš se ve fázi kostkování nalovit, nasbírat a vyrobit. Pak se domlouvají snahy o zplození dítěte a pak se sní nutné jídlo pro přežití kmene. Kmen se může přesouvat mezi lovišti, dějí se vždy na konci nějaké náhodnosti a hlavně se všichni snaží vychovávat děti.

Je to kombinace ekonomické, sociální a rolové hry.
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Mám v plánu Střet civilizací, tedy politiku s detektivními prvky, přičemž postavy jsou diplomati z medieval fantasy země vyjednávající obchod v silně uzavřeném a konzervativním státě inspirovaném starověkým blízkým východem. Akorát se obávám, že se to bude tématicky moc tlouct s Dárkem, který si tentokrát rozhodně nechci nechat ujít.
Další možností je repríza Narrenturmu, a teoreticky bych mohl připravit detektivku z prostředí magické školy, ale to by se nejspíš protáhlo, takže toto dobrodružství asi uvedu na trh až o Velikonocích.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Takže kvôli záujmu sa Mountain Witch uskutoční, asi poobedňajší blok s možnosťou predåženia.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
smrq
Příspěvky: 2558
Registrován: 6. 2. 2006, 10:16
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od smrq »

hmm, lakave nabidky.

to jiron: mortala z WoD bych si strihnul. po mnoha letech vedeni takove kroniky by bylo zajimave na to pohlednout z pozice hrace.

to qualdezar: se mi zda, ze tve horory zde maji dobrou reputaci. pokud budes neco pachat, dal bych si rict.

to jezevec: Long live king? nevim o tom ani zbla a proto bych to rad vyzkousel.

ale ma ucast na akci neni stoprocentni, takze pokud chcete nekoho jisteho, radeji me neberte v potaz. :roll:
Radim "Smrk" Trčálek
Dnes aktivně hrající Zapovězené země. Hotové a rozpracované dobrodružství:
Vražedné světlo Strach nad Kelpenem Kdo seje vítr
Překlady:
VtM 5V startovací sada, Vetřelec startovací sada, Rozbité příběhy-rychlý start
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Sice ještě nevím, jestli se budu slezinovat, ale Jerson chtěl demonstraci nějakého nečíslového nesložitého H&S, takže bych měl zahrát buď Wushu, nebo dát playtest There Is No Spoon.
A už tradičně mám v zásobě noční hru Shadows.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Wushu bych si zkusil. Dokonce i Shadows, kdyby bylo místo.

Nicméně, byl by zájem o hru Warcraft RPG v systému D20? MOhl bych se tomu podívat na zoubek a místo DrD+ v HaS udělat nějakou druhou vážnou hru, v jiném systému (a přijde mi vhodný D20). Tohle dobrodružství bych dělal já a Naoki.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Včera mi Conlai (sláva mu, ó veľkému) doručil Polaris a keď som sa do toho začítal, moc sa mi to zapáčilo. Najlepšie je, že je to bez GM-a, nevyžaduje to prípravu a dá sa hrať aj jedna izolovaná session. Ak si nájdem čas, tak postnem nejaké základné info na fórum, aby si prípadní záujemci mohli prečítať nejaký background. A potom by sa to teda aj hralo na Slezine snáď.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Taky bych si rád zahrál wushu.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Je mi to líto, ale z mé strany se na Slezině asi neobjeví žádná hra v DnD nebo D20. Jelikož jsem puberťák zaměřený na DrD+. Tudíž na tyto systémy nemám. :D

Je mi to líto, slíbil jsem Naokimu, že mu s tím pomohu (a jednám impulzivně, to přiznávám), ale prostě nebudu podporovat DnD svým teenagerským časem.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

2 Bifi a Jezevec: Předběžně projevuji zájem o hry. To jest Bifi: MW nebo Polaris (nejlépe obé :) ). Jezevec: nejlépe ChtD, případně i WtO, DRYH, Dread :), btw. Deliria nic?

Co se týče mě přemýšlím tak o dvou hrách. Jedno z nich bude určitě nějaké indie. Možná InSpecters, protože zaberou minimum času ze strany vypravěče.
Druhá hra bude asi něco vážnějšího a temnějšího: WoD, Little Fears, Over the Edge, Dead Inside.
Přemýšlím i o nějakém ryze fantasy, ale ještě nevím :-? . Je mi jasné že více jak dvě hry nenachystám.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

to smrq:
Má účast taky není stoprocentní ale když se tam potáhnu zkusil bych v nejhorším případě odehrát to co loni na Southconu.

Jinak taky počítám, že přivleču Munchkin Bites a Skaal!
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

MW chci urcite taky. Jednak se tesim, ze tak trochu vice poznam Bifiho styl a druhak me laka hra samotna.

Co se tyka meho vypraveni, tak jsem ochoten vypravet jen jednu rpg hru (a jednu rpg hrat) a pak se radji venovat hromadnejsim vecem jako je pivo, tribes, pivo, karetni hlouposti, pivo, long live king, pivo, cela larp, pivo, zeny, pivo, zpet, pivo.

+ tedy bez tech zenskych nic nevypravim ;o)
Zamčeno

Zpět na „Slezina - Jaro 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti