Naše příští kroky povedou...

Diskuze pro organizování her dřívější RomiKovy družiny, nyní Plzeňského klubu.

Moderátoři: kin, Jarilo, zrzavec

Zamčeno
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše příští kroky povedou...

Příspěvek od zrzavec »

Jorgena v podstatě nemá takový smysl stopovat - ten už svoji roli splnil. Ale jestli vám mohu poradit, nemuselo by být špatné sledovat stopu Zaquošů do Přístavu...jelikož je to v cíli postav, možná by vás to mohlo zavést až k zaquiánům na Vašem panství...?

Co říkáte? Dát si detektivku a pátračku a zakončit to bojem proti kultistům zlejším než včera? :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: Naše příští kroky povedou...

Příspěvek od Kafe »

Takhle to zní velice dobře, nejsem proti.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše příští kroky povedou...

Příspěvek od zrzavec »

Oki, stejně jsem na nákupu přemýšlel nad jedním detailem.

Téme, kde můžete rozhodovat o tom kam dál se mi velice líbí, ale v podstatě je dost kontraproduktivní - nejvíce času na přípravu mám právě v sobotu a v neděli (přes týden ž stíhám jen dolaďovat). Myslíte, že by šlo udělat, že by hlasování bylo třeba jen v sobotu do oběda?

je to sice blbé, ale když to nechám např do neděle, většinou si toho připravím málo nebo v pátek vařím z voleje a to ta hra není vždy přesně taková, jak to plánuju.

Co myslíte kámové a kámovice?
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: Naše příští kroky povedou...

Příspěvek od Kafe »

Záleží na tom, kdy to tu bude vylepené. Pokud v sobotu ráno někdo někam odjede a vrátí se až večer nebo v neděli, tak se moc už nevyjádří.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše příští kroky povedou...

Příspěvek od zrzavec »

Ano, to je pravda. Ale to pořád neřeší ten problém, který jsem nastínil. Když to vezmu podle posledního dobrodružství, 45% jsem připravil minulou neděli, 20% přes týden (hlavně v úterý) a zbytek jsem dopřipravil v pátek. Ale kdyby Miška přišla hned po ajině v jednu, už bych to nestíhal dopřipravit.

Mluvím o tom, protože třeba teď mám volné odpoledne, něco bych vymýšlel, ale nemohu - nevím jak se to vyvine. Mohl bych to udělat tak, že vás nechám hlasovat a stejně si vás nenápadně zavléknu tam, kam budu potřebovat. Ale to je potom tohle téma opět bezpředmětné.

Chtělo by to srovnat nějakou nepřipravenou hru (z voleje) s nějakou připravenou. Pokud tam pro vás není viditelný rozdíl, tak tím lépe pro mě :) Ale já mám dojem, že tam rozdíl je...
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše příští kroky povedou...

Příspěvek od zrzavec »

Teď to není až tak složitý...objevila se možnost najít a prozkoumat tajné sklepení u samotného mrtvého vévody...a to by se vám mohlo líbit, takže zapátráte? :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: Naše příští kroky povedou...

Příspěvek od Kafe »

Jdeme tam, třeba nějaký zaqouš nekromant vyvolal mého fotříka v podobě upíra a nyní tam X stop v podzemí dál hnije a spřádá sítě. :-)
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše příští kroky povedou...

Příspěvek od zrzavec »

Ohóóóó. zajímavý nápad...lolololalolololaaaa
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše příští kroky povedou...

Příspěvek od zrzavec »

kua, smazal jsem si celý napsaný příspěvek...tak znovu...:D

Máme zajímavou volbu před sebou chlapíci a chlapajznice :)

- dáme si dobrodružství zaměřené na ochranu svědka...(je důležitý pro další tažení)
- vyrazíte do svatyně zaquiánů (hodilo by se mi, abyste na konci svatyně všichni získali paragon (tedy 11 lvl))
- úplně jinou zápletku - ale tu my musíte navrhnout vy sami :)

Anketu dávat nebudu, určitě každý zmákne vyjádřit svůj názor a nebo se přizpůsobit tomu, co připravíme dohromady:) Svatyně bude velká, rád bych s každým probral paragon tak, abychom ho mohli zahrnout i nějak příběhově už od desátého nebo devátého lvl...myslíte, že je nějaká možnost, že se nad tím kapku zamyslíte? Bude to plus pro vás a vaše postavky :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: Naše příští kroky povedou...

Příspěvek od Kafe »

jsem pro, abychom odvedli svědka, zabarikádovali jej na tvrzi a poté šli do svatyně. Cesta domů by se dala jako skill challange i s hody na jeho ochranu (to, aby tato část netrvala až tak dlouho, když se jedná o vedlejší quest). Nu, a pak hajdy šupem na svatyni. :)
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše příští kroky povedou...

Příspěvek od zrzavec »

takže v podstatě svatyni jako hlavní náplň herního sezení:)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: Naše příští kroky povedou...

Příspěvek od Kafe »

Určitě, zrovna mi toho moc nenapadá, co by bylo až tak záživné na tom, jak hlídta svědka. Myslím, že za těch několikero hodin hraní zmákneme obojí. :wink:
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše příští kroky povedou...

Příspěvek od zrzavec »

Tak j fakt, že hlídku svědka vám mohu dát jako náročnější SC a pak vyrazme na svatyni - cestu nebudeme řešit ať nejsou dva SC usebe, svatyni udělám těžkou...škoda, že Tomb of Horrors vyjde až časem pro DnD 4e :D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše příští kroky povedou...

Příspěvek od zrzavec »

Máme několik možností kam stočit kampu. Cíl a tak je jasný a lehce před určený, ale v době vašich heroických činnů se můžete rozhodnout kterou cestou se bude kampa ubírat:

Můžete pátrat po Daggerburgské pevnosti, což je síldo orků, goblinů a podobných. Je to silná základna ohrožující daleké okolí. Samozřejmě centrum obchodu s otroky, kacířství a všeho zlého. To může být vaším cílem.

Jednou z možností je zaměřit se na boj proti otrokářům, jim a ničemu jinému (i když samozřejmě všechny tři základní cíle jsou lehce propojené a všechny se někde překřižují). Pašování otroků z Nentiru na jih není nijak vzácné...za otorkáře je odměna a zničení hlavních gangů by určitě vyneslo i slávu...

Kult Baphometa není silný, neprojevuje se...ale někde je tu tajná fugnujíí svatyně i s kultem. Poklady, sláva a čst za zničení temného kultu...nezní to lákavě? A mmj Yenroar je hlavou kultu a významným otrokářem s kontakty až do Daggerburgu...

Cesta přes Dawnforge mountains vás může zavést do pozůstatků císařství lidí. Hory podle legend nikdy nepřešel a nikdo neví co je za nimi...chcete se vydat na cestu za poznáním?

Nebo máte nějaký vlstní nápad? Něco co vás napadlo a je to kundurvoucí?
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: Naše příští kroky povedou...

Příspěvek od Kafe »

Asi podle pozadí bych byl pro pašování otroků a zarazit to, ale neprozkoumané hory jsou lákavější, nejen pro mě jako pro hráče, ale i v jistém úhlu pohledu i pro postavu. Tudíž se spíš přikláním k průzkumu pohoří.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Zamčeno

Zpět na „Plzeňský klub“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů