Warhammer Online: Age of Reckoning

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

Tak jsem otestoval, co jsem chtěl, ale nejsem plně rozhodlý =)

LOTR online - Pána Prstenů mám rád, ač jsem z fantasy skoro vyrostl, ale... nemá nic, co bych nikde jinde neviděl, přijde mi, že PvP tam skoro není, můžete hrát pouze "za ty hodné"... a hezká grafika to nespraví.
World of Warcraft je hezká hra - slušná grafika, dobrá hratelnost, je to kult a já mám svět Warcraftu rád: dostal ode mě hodně bodů, ale byl předběhnut...

Warhammer Online vs Age of Conan:
Mezi těmito dvěma se budu muset rozhodnout.
WAR: Úžasná věc je RvR, možnost okamžitě se dostat do bitvy většího počtu hráčů, už od prvního levelu můžete být užiteční. Grafika nijak výjimečná, ale líbivá, svět Warhammeru mám hodně rád a můžu zde hrát Dark Elfy, které hraji i ve figurkové hře.
AoC: Velice krásná grafika (na svém compu jedu na max), neuvěřitelně dobrý soubojový systém (který mě nejprve hrozně zklamal, pak jsem ho ale pochopil), sympatický svět (je to vlastně "low-magic fantasy", což se mi líbí), možnost si udělat avatara podle svých představ. Sice mi tu chybí RvR... ale ono vlastně nechybí, jen je dostupné až od vyšších levelů.

Musím to nechat uležet .)

EDIT:
Chtěl bych ještě poděkovat Naokimu, protože jen díky němu jsem si mohl vyzkoušet Warhammer a Age of Conan, a tvůrcům LOTRo, protože poskytují free trial ;) =) x)

EDIT2: Jinak jak tak nad tím přemýšlím, v současné chvíli to vidím spíš na to AoC, ale ještě si to musím více promyslet .)
It's Alive!
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

Pod stromeček si dopřeji Age of Conan .)
It's Alive!
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

AoC je docela nuda abych řekl pravdu... Celkově je zklamáním.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9352
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

Drizzt píše:AoC je docela nuda abych řekl pravdu... Celkově je zklamáním.
qft
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15087
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Drizzt píše:AoC je docela nuda abych řekl pravdu... Celkově je zklamáním.
qfnt
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5471
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Příspěvek od Naoki »

qft
Quantum field theory?
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Sosacek
Příspěvky: 25789
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Quentin píše:qft
Pieta píše:qfnt
gtfo
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15087
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Sosacek píše:gtfo
stfu
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Sosacek
Příspěvky: 25789
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Pieta píše:stfu
LF
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

Jako mě napoprvé také spíš zklamal, ale dal jsem mu druhou šanci - a zjistil jsem, jaké možnosti hlavně ten soubojový systém má =) A je to fakt sranda =))
It's Alive!
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Díky malému množství volného času se k lvl. 40 propracovávám opravdu pomaličku, ale docela se obávám, co se bude dít poté. Ve WoW člověka čekaly raidy a další, ale co tady? Inu, jednou to přijde a pak se s tím budu muset nějak vypořádat.
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

V Age of Conan? Bitvy Gild, ne? ;) Viděl jsem video, které vypadalo jak z nějaké strategie ze série Total War, ale pak jsem zjistil, že to je Age of Conan =P ;)
It's Alive!
Uživatelský avatar
BlueWolf
Příspěvky: 203
Registrován: 21. 6. 2008, 08:47
Bydliště: Haniska pri Košiciach, Slovensko, Zem

Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Příspěvek od BlueWolf »

Tiež som o jednej z nich rozmýšľal... a stále sa neviem rozhodnúť. :( A čo je najhoršie na kompe mám miesto už len pre jednu z týchto hier (komu by sa chcelo čistiť Harddisk :D )
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Příspěvek od Gran »

Tak jsem po dvou měsících skončil s Age of Conan - nikoliv proto, že by mě nebavil, ale proto, že maturita klepe na dveře a já jsem se rozhodl být zodpovědný ;))
Musím říct, že je to fakt nářez =) A i na vyšších lvlech tam je rozhodně co dělat... hlavně také když jste v nějaké awesome guildě (s tou mojí jsme dělali raidy na osmdesátky... umíte si představit, jak se deset třicítek sesype na osmdesátku? ;P (zde přichází kouzlo: Ve WoWu by osmdesátka dala jeden spell a bylo by po nás - nám se ji v AoC podařio dobrou taktikou na druhý pokus (ač se silnými ztrátami) sundat ;))) =))
Zatím teda mám jen dvě padesátky (s prvním charem jsem se dostal na 50lvl, načež jsem založil druhej a zjistil, že mě baví víc)... kdybych měl ten druhej měsíc víc času (celej jeden tejden jsem nehrál), tak bych na tom byl určitě ještě o něco líp .)
Nemůžu se dočkat, až si zase zaplatím. =)
It's Alive!
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů