Airsoft

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Drizzte jedna je manuální - musíš ji natahovat a druhá je elektrická, natahuje se sama..
A oprav ten první link, aby fungoval.
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Ebon Hand píše:Drizzte jedna je manuální - musíš ji natahovat a druhá je elektrická, natahuje se sama..
A oprav ten první link, aby fungoval.
První link právě opravit nejde. Zkoušel jsem to jak já tak Jerson u svého postu.
Jak říkám, zatím nad tím jenom uvažuju, nejdříve se musím dát fyzicky do pořádku, splatit bance peníze co dlužím a pak se uvidí.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Drizzt píše:Já přemýšlím nad tímhle: http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=2884 Navíc za tu cenu 3510,- je už v ceně i záruka na použití při Airsoftu.
Tohle vypadá jako v celku dobrá zbraň, alespoň má dobrý motorek. Když ji nebudeš rasit, tak i něco vydrží, ale má plastová ložiska a takové věci, které dříve či později bude třeba stejně vyměnit. Možná že dříve než uplyne záruka, možná ne ... já 15 000 ran určitě nevystřílel za celou dobu co střílím.

Vallune, ty záruční podmínky jsou úsměvné, ale to je prostě kličkování mezi paragrafy. V čechách nemůžeš prodat nic podobného, aniž bys na to dal dva roky záruku, ale přitom víš, že tahle věc dva roky nejspíše nevydrží, zvláště v rukách kropičů. Tak holt napíšeš "dakorační model" a jsi z obliga.

Sosi, to vyzkoušení je fakt dost ošemetné. Jediná výhoda je, že po netu můžeš (alespn teoreticky) vrátit zboží do dvou týdnů. Sice nepoužité, ale většina zavedených obchodů asi nebude dělat problémy, když vrátíš zbraň, kterou jsi jednou použil a od úplně nové ji nerozeznáš.

Jinak ano, s manuály je srandy dostatek, ostatně elektriku mám jen proto, že manuální pušku co se mi líbila nemají a nejspíše už mít nebudou.

Drizzte, jestli si to chceš vyzkoušet, tak bych ti doporučil manuální pistoli od Marui, protože když ti pak dojdou baterky nebo zbraň přestane střílet, máš zálohu, která bude fungovat pořád a pravděpodobně pořád dobře.

Spíše ale doporučuju vyzkoušet si brýle, někteří lidé si stěžovali, že ty co jim půjčuju jim zkreslují výhled. A taky když se budou mlžit, je jedno co máš za zbraň.
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Jerson píše:Drizzte, jestli si to chceš vyzkoušet, tak bych ti doporučil manuální pistoli od Marui, protože když ti pak dojdou baterky nebo zbraň přestane střílet, máš zálohu, která bude fungovat pořád a pravděpodobně pořád dobře.

Spíše ale doporučuju vyzkoušet si brýle, někteří lidé si stěžovali, že ty co jim půjčuju jim zkreslují výhled. A taky když se budou mlžit, je jedno co máš za zbraň.
Alrighty, dobrá rada. Díky. Nejspíše se jí budu řídit.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Tak já se teď rozhoduji mezi:

H&K G3 SG1 (kovový mechabox II)
http://airsoft.anareus.cz/detail.php?id=1937&kat_id=1

H&K C33 (kovový mechabox II)
http://airsoft.cz/shop/product_info.php ... ts_id=3297
Obrázek

HK G3-SG1 (kovový mechabox II)
http://www.eagleguns.cz/shop/index.php? ... 098-t3-k1)#

SIG - 550 SEAL (kovový mechabox III)
http://www.eagleguns.cz/shop/index.php? ... )-dekorace#

Ostatní obrázky mi tam nejdou nalinkovat..
A taky mi nejdou ti linky, sakra..

Ale ještě pořád jsem se úplně nerozhodnul.. :wink: $D
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vallun »

Jerson píše:Vallune, ty záruční podmínky jsou úsměvné, ale to je prostě kličkování mezi paragrafy. V čechách nemůžeš prodat nic podobného, aniž bys na to dal dva roky záruku, ale přitom víš, že tahle věc dva roky nejspíše nevydrží, zvláště v rukách kropičů. Tak holt napíšeš "dakorační model" a jsi z obliga.1
Jersone, kdybys měl s tímhle problém,tak si věřím,že je tu nadpoloviční šance, že bys uspěl i přes tuhle jejich výhradu... Nějaké právní kličky by tam byly i v náš prospěch;)

Já osobně bych volil asi elektriku HK MP-5 a manuální pistoli ČZ 75;) (ale volím jen dle oblíbenosti reálných zbraní:)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Jedna věc - Bohemia Air Soft (zkráceně BAS) má špatnou pověst co se termínu dodání týká. Na druhou stranu Airsoftguns.cz nebo dokonce Eagleguns.cz dodají zboží hned, v případě orla druhý den (a PPLka u nich stojí stejně jako pošta)

Ebone, mám dojem, že když je v linku závorka, tak už nefunguje.

Jinak včera mi dorazil kolimátor s dvojnásobným zvětšením, tak jsem ho hned zkusil namontovat na AU-3G. Jen zastřílet nebylo kde, protože pršelo, tak jsem s ním laboroval jen podle oka.

Nicméně - super věc, kam se na to hrabe laserový zaměřovač (tedy "laserové ukazovátko")
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Vallun: Já si vybírám zbraně úplně stejně.
Z těch pistolí jsem fixovanej na Colt1911 a ještě přemýšlím o Walteru P99, HK MP5 už mám doma a teď ještě něco z rodiny HK G3, nebo podobný ekvivalent.. 8)
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

No, při současném výběru zbraní bych se divil, kdyby to někdo dělal zásadně jinak, i když existuje množství jedinců, kteří neustále kladou otázky o dostřelu, úsťové rychlosti a přesnosti, aby za co nejméně peněz získali nejvíce munchkinovskou zbraň.

Ze samopalů i útočných pušek bych si poměrně snadno vybral své favority, u pistolí je to horší, protože žádná není tak extra.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vallun »

Ebon: :)

A co Tě láká na Colt 1911 ?:) V reálu ne úplně špatná zbraň, ale... hlavně ráže .45 ACP fakt není ideální:) ale to jsme dost OT:)

Jerson - není zvl. u těch delších zbraní docela důležité, jak se Ti s ní manipuluje ve smyslu držení, míření atd.?
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Hrozně se mi líbí tvarem. Mám ji už od dětství zafixovanou (když jsme hráli na vojáky, hrál jsem spíš za spojence). Ty co hráli za Němce chtěli Parabellum. A nějak mi to zůstalo..
Druhak jsem ve zbraních konzervativní a líbí se mi spíš starší. K modernímu designu jsem si zatím nenašel cestu.
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vallun »

Obrázek
Obrázek

Nejsou si nepodobné:)

Mimochodme, dost spojeneckých důstojníků používalo ukořistěné německé zbraně:)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Mě se u Coltu líbí ergonomie - to je zbraň, která prostě sedne do ruky (i když na mojí ruku je malá)

Vallune, přesně to mám také namysli. AU-3G má čtyři kila a těžiště má přesně nad rukojetí, takže s ní v pohodě můžu mířit jednou rukou - navíc když ji budu mít zavěšenou na řemeni. Přitom je dostatečně dlouhá, aby mohla mít dlouhou hlaveň, a dostatečně krátká, aby mi moc nepřekážela.
Nevím jak je to třeba u P90, ale dávám přednost zbraním, které se dají ovládat jednou rukou.

I u samopalů se mi líbí jednoruční verze jako Mac-10 nebo UZI (nebo z nových MP7), protože jsou dobře vyvážené a v pohodě ovladatelné. Nemyslím teď ostré verze v automatickém modu - z nich stejně asi nikdy střílet nebudu.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vallun »

z UZI jsem střílel... oproti škorpionu je to ale drek:) Navíc nic pro moje slabé ruce:(
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

jj, jsou si podobné, ale Colt mi přijde takový ostřejší!
A je kocour v troubě!
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů