Onlajn flešovky, na ktorých sa stanete zavislými

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quentin »

co je v Z-rox na lvlu 31??? to sme nepoznali.
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Z-ROX 31 [SPIOLER]pentagon[/SPOILER]

Tenhle mi taky poprvé dal zabrat, ale nejhorší byla pro mě 68 (myslím) - i když jsem přesně věděl, jak to vypadá, tak jsem nemohl přijít na to, co tam napsat :roll:
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Tůma's Revenge
Příspěvky: 139
Registrován: 9. 2. 2004, 11:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tůma's Revenge »

Fatcat
Neuvěřitelně návyková hra, dosti šílená, něco mezi postřehovo logickou hrou a klasickým tyrianem... fak mazec....
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Příspěvek od Naoki »

Sice to není online flešovka ale...
http://www.urban-rivals.com/
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 397
Registrován: 26. 4. 2006, 08:06
Bydliště: Principielně v Brně
Kontaktovat uživatele:

Re: Onlajn flešovky, na ktorých sa stanete zavislými

Příspěvek od Sniper »

Mastermind: World Conquest

Dá se to dát za 3 hodiny (kámoš), já se s tím pečlivě páral celý den. Nejlepší na tom jsou videjka... Užijte si jaké to je být zlým panem X :-)
Pokud si myslíš, že tě nikdo nevidí, mí tajní dostanou prémie.

Chci hrát: Mouse Guard
Mám také rád: GURPS 3e, house-DrD, DnD 4.0, DnD 3.5
Vyvíjím: DrD 2.0 unofficial
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Onlajn flešovky, na ktorých sa stanete zavislými

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Bwahahahaha, tak to je velkolepé, jedna z nejlepších, které jsem kdy hrál :-)=

Jo a dá se to i za méně času, stačí jen trošku přemýšlet a od jistého okamžiku je základna neporazitelná...

Stačí se dostat k nejdražší, měsíční základně, která je k disposici docela brzo, a vyzkoumat plamenomety - a hlavně jimi nezapomenout vyzbrojit své vojáky... na Měsíci na vás totiž bude útočit jen pěchota, takže stačí kulometné věže a plamenomety, s ostatními zbraněmi se vůbec není třeba párat
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Onlajn flešovky, na ktorých sa stanete zavislými

Příspěvek od skew »

Sakra, kamarád mi vyprávěl o jedné flashovce jako stvořené pro místní biology - hrajete za virus, bakterii nebo parazita a snažíte se vyhladit lidstvo !
Vybíráte si různé symptomy, nakupujete způsob nákazy a tak. Jak se stáváte čím dál nebezpečnější, lidská chamra´d se snaží vymyslet proti vám lék a vy se musíte přizpůsobovat novým a novým nástrahám...
Sakra, musím to od kamaráda vyštrachat a postnout, znělo to fakt dobře :-).
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Onlajn flešovky, na ktorých sa stanete zavislými

Příspěvek od Naoki »

Tu jsem hrál ale nikdy se mi nepodařilo vyhubit komplet celou planetu (porpvé přežil madagaskar, podruhé indonésie)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Onlajn flešovky, na ktorých sa stanete zavislými

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Secluded bastards...
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9045
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Onlajn flešovky, na ktorých sa stanete zavislými

Příspěvek od Faskal »

Evil mastermind je úžasný.
Dá se vyhrát velice rychle, pokud máte permanentně nacpané operační centrum, dostatečné množství minionů v poolu na práci a neflákat se s plánováním a vykonáváním - zničení světa nepočká.
Co nejdříve se přesunout do mrakodrapu a pak na měsíc a průběžně nakupovat továrny na penízky {automat na ďábelské laté je epický}. Zbraň je vhodná - plamenomet a puška na železničáře {na Měsíci stačí jenom plamenomet, který jsem tam trochu munchkinovsky používal, ač tanky neměly kyslík na spalování paliva v motoru...}

Videa byla krásná, minion měl moc příjemný úsměv.

Samotný konec byl neskutečně úžasný:
No, a co teď?
...
Muhehe.

{ale byly i další pěkné, třeba - říkali, že se mi nikdy nepodaří zničit zemi...}
No, a vůbec - bylo to fajn.

To s tím virem musím mít!
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Onlajn flešovky, na ktorých sa stanete zavislými

Příspěvek od skew »

Zajimavé.
http://www.newgrounds.com/portal/view/480006#
Nosíte si světlo, tam kam nesvítíte jakoby nic nebylo, v každém levelu se snažíte projít dveřmi do dalšího. Ve tmě se propadáte, musíte pořád chodit na světle.
Naposledy upravil(a) skew dne 29. 1. 2009, 13:28, celkem upraveno 1 x.
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Onlajn flešovky, na ktorých sa stanete zavislými

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Faskal píše:Co nejdříve se přesunout do mrakodrapu a pak na měsíc a průběžně nakupovat továrny na penízky {automat na ďábelské laté je epický}. Zbraň je vhodná - plamenomet a puška na železničáře {na Měsíci stačí jenom plamenomet, který jsem tam trochu munchkinovsky používal, ač tanky neměly kyslík na spalování paliva v motoru...}
Já jsem stadium mrakodrapu/peruánské džungle shledal zbytečným, lepší je jít rovnou na Měsíc (v první hře jsem šel do džungle, ale tanky mě docela obtěžovaly... ne že by byly nějak zvlášť účinné, ale jsou strašlivě odolné, zaměstnají vám všechny miniony, zatímco z druhé strany se přihrne armáda a rozbije vám základnu; v druhé jsem nelenil a neviděl jsem ani jeden tank... jak vypadají letecké útoky, to vůbec nevím). Je pravda, že zezačátku se člověk potýká s malým množstvím minionů, zejména na obchodní aktivity, ale celá hra je vlastně trenažer ovládání "lidských zdrojů". Dobré je taky zejména ze začátku najímat, když je hodně minionů na misích, protože ti se nezapočítávají do ceny, což dost ušetří.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9045
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Onlajn flešovky, na ktorých sa stanete zavislými

Příspěvek od Faskal »

No, asi máš pravdu, Eleshare.
Mrakodrap se mi zamlouval pro trvalý drobný přísun peněz, který se mi hodil proto, že jsem pracoval s lidskými zdroji velmi "dynamicky" a bylo často potřeba urychleně dokupovat armádu v případě náhlého útoku {tzn. ještě jsem nedovraždil starý a minioni už vyprovokovali nový}

Jinak, objevil jsem nějakou onu patogenní hru:
http://www.crazymonkeygames.com/Pandemic-2.html

Myslím, že jsem právě přišel na to, jak bude vypadat má příprava na zkoušku z evoluční parasitologie.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18507
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: Onlajn flešovky, na ktorých sa stanete zavislými

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Aha... tak takhle rychle jsem teda já nejel... proti každému útoku jsem obranu koordinoval osobně a důsledně, takže jsem na mise neměl moc čas, tudíž jsem na obranu jednoduše vytáhl chlapy z řídící místnosti. Nějaké skutečnější ztráty (do 3-4 chlapů na bitvu) jsem měl až ke konci hry, kdy začnou chodit speciální agenti se silnými zbraněmi a dlouhým dostřelem, jinak většina lidí umírala na misích (ale i to se dalo relativně minimalisovat, když jsem přišel na to, že jim můžeš dát na dohlížení speciální henchmana, který zvyšuje pravděpodobnost úspěhu).
S čím jsem měl problém při druhé hře, bylo dostat se na sedmou úroveň, protože dřív člověk prostě planetu odpálit nemůže (ale jeden únos a jedna vražda amerického presidenta to napravily O-) ).

addendum: hmmm Pandemic 2 je super, ale štve mě, že vždycky nějaký ostrovní národ uzavře přístavy a letiště... 2x Madagaskar, 1x Austrálie, 1x Indonésie (to se mi náhodou na Madagaskaru podařilo vylíhnout, takže to měli z první ruky, bastardi).

addendum II: tak zase mě dostal Madagaskar... ale teď se mi podařilo vyvinout hezkou mršku, která krom vnitřního krvácení měla úplně všechny symptomy $D
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9045
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Onlajn flešovky, na ktorých sa stanete zavislými

Příspěvek od Faskal »

No, můj Dengue Nuevo ztroskotal na přesně tom samém.
Dnes jsem ve vlaku 3 hodiny seděl s Flegrem {jeho knihou} a vymýšlel strategii.

A teď je čas pro vir Východonilské horečky!
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů