PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od OnGe »

Tak to asi budeš muset majít pozici, kde je budeš moct sundat aniž by tě při tom utloukli čepicema. Víš jak, o tom ta hra tak trochu je ;)

Jestli trváš na tom, že to musíš všechno vykydlit než budou moct cokoliv udělat, tak to se ti opravdu podaří málokdy. Ani Codexe ani mecha ale nepotřebuješ zabít v prvním kole. Codex je problém jenom pokud máš lidi nahuštěné na jednom místě a vypne ti všechny zbraně (tomu bys měl být se skrytým pohybem schopen předejít) a mech je tvůj kamarád (haywire).
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Jerson »

Však jo, to taky dělám - je to vyžaduje ukládání a nahrávání, což nepovažuju za čistý způsob hraní, ale bez toho se to nedá. Ne když to hraju poprvé.

A nemusím je vykydlit všechny, jen ty nejnebezepčnější. Zejména když nemám prostor, abych se rozvinul. Mech se sem tam dá nahackovat, ale opět to musím udělat jako první akci, která spustí jednání nepřátel. A když je mimo dosah hackera, tak jsem v háji.

Asi bych měl dodat, že jako poslední event nepřátel se jim zvýšil dohled, takže mezi tím kdy o nich vím já a tím kdy ví oni o mě je asi jeden čtvereček.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od OnGe »

Co je to za přepad, když máš hackera mimo dosah? Hele, s tím si holt musíš nějak poradit. S takovýmhle přístupem bysme tu zeměkouli nevybojovali.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od OnGe »

Jinak pokud jde o to hackování mechů, tak když ho jenom vypneš, tak si toho myslím nikdo nevšimne. A i když ho ovládneš, tak to s trochou štěstí může být jediná tvoje jednotka, kterou marťani uvidí a můžou se tak krýt zády ke tvým úderníkům.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3810
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Selhan »

Tak jsem koukal na gameplay trailer Cyberpunku a sice se tam teda vicemene akorat strili, coz je dost nuda, ale ten design dashboardu aut!!! ❤
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Uživatelský avatar
Lorwyn
Příspěvky: 783
Registrován: 30. 8. 2011, 13:17
Bydliště: Krajina snů

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Lorwyn »

Selhan píše: 2. 7. 2020, 22:32 Tak jsem koukal na gameplay trailer Cyberpunku a sice se tam teda vicemene akorat strili, coz je dost nuda, ale ten design dashboardu aut!!! ❤
Půjde postavit i full melee prej...
Ne, nezemřelo to, co věčně odpočívá,
a dlouhý věků běh i smrtí smrti bývá.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Sosacek »

Ja videl nejakou holku co hrala stralth hackerku a je to ten Deus Ex sequel na kterej cekam uz dlouho.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Selhan
Moderátor
Příspěvky: 3810
Registrován: 2. 3. 2016, 13:33
Bydliště: Pankrác
Kontaktovat uživatele:

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Selhan »

Lorwyn píše: 3. 7. 2020, 00:48
To se nechápeme - mě neláká boj všeobecně. Chci příběh. ... A digitální tachometr, teda.
Toto všechno jsou jen nějaké mé naprosto subjektivní dojmy.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Sosacek »

Vetsinanovejch aut ma digilatni tachometry, jenom stoji vic jak ta hra.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Fritzs »

Sosacek píše: 3. 7. 2020, 08:33 Ja videl nejakou holku co hrala stralth hackerku a je to ten Deus Ex sequel na kterej cekam uz dlouho.
Odkaz porsím.
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Lorwyn
Příspěvky: 783
Registrován: 30. 8. 2011, 13:17
Bydliště: Krajina snů

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Lorwyn »

Selhan píše: 3. 7. 2020, 12:13 To se nechápeme - mě neláká boj všeobecně. Chci příběh. ... A digitální tachometr, teda.
Předpokládám, že to bude alespoň tak příběhové, jako Witcher 3.
Ne, nezemřelo to, co věčně odpočívá,
a dlouhý věků běh i smrtí smrti bývá.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Jerson »

Dohrál jsem Wolfensteina: New Order, a opět jsem si uvědomil, proč tak nesnáším railroad a ilusionismus, hlavně ve střílečkách. I těch pár hlavních hnusáků musím zabít jediným možným způsobem, a to ještě jako debil, kdy dávám možnost říct poslední slova a odpálit granát, a sadistickou dozorkyni nemůžu zabít vůbec.
Ke konci mě scéna "tak jsme tě (opět) chytili, teď ti ublížíme, ale ty se z toho na poslední chvíli dostaneš a budeš bojovat dál" už naprosto neuvěřitelně srala (bez pardonu).

A to se v recenzi píše něco o skvělém příběhu. Kecy, jen a pouze kecy.

Když uvážím, že jsem musel čekat čtyři roky, než budu mít počítač, na kterém to spustím, jsem fakt zklamaný.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od OnGe »

Podle mě ten příběh fakt je dost dobrý a způsob jakým je podaný je super. Ti hnusáci jsou fakt extrémní hnusáci, ale současně nejsou (narozdíl třeba od strejdy Voldemorta) sami sobě karikaturou. A vůbec, všechny ty postavy jsou dost charakterní. Ale jinak jo, je to film a frau Engel z toho vyšla dost lacino.

Úplně lineární to není, na tvé volbě v první kapitole záleží, které postavy tam budou vystupovat (množné číslo píšu záměrně). Plus máš často docela dost možností, jak ty levely projít. Open world to není, ale to ani nikdo nesliboval.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Sosacek »

Pieta píše: 3. 11. 2019, 01:24 Prey je boží. Víceméně je to System Shock 4.

(System Shock 3 byl Dead Space 1, samozřejmě.)
Obrázek

Prey je uplne super a moonfall datadisk je taky super - roguelike rozsireni ke hre 0451 zanru je na prvni pohled divna kombinace, ale funguje to skvele a hlavne z prubehoveho pohledu.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15027
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Pieta »

Sosacek píše: 29. 8. 2020, 19:40Prey je uplne super a moonfall datadisk je taky super - roguelike rozsireni ke hre 0451 zanru je na prvni pohled divna kombinace, ale funguje to skvele a hlavne z prubehoveho pohledu.
Mooncrash jsem ještě nehrál, ale docela se těším na druhý průchod Prey. Napoprvé jsem to hrál za technika/inženýra, takže žádné typhoní schopnosti a minimum bojových, takže mám celkem široké pole pro úplně jiný přístup. (:

A hry, kde funguje hromada různých přístupů, jsou vůbec fajn. Dishonored si taky musím zopáknout, první průchod za pacifistu, co měl jen pohybový a smyslový schopnosti, byl sice moc fajn, ale mám dojem, že projít touhle hrou a ani jednou nešermovat, ani jednou si nevystřelit z pistole taky znamená, že se do toho můžu pustit podruhé a bude to úplně jiná hra.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů