PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG. Je libo počítačové hry, deskovky, nebo LARP? Přijďte si popovídat s ostatními hráči.
Odpovědět

PardGalen

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od PardGalen » 11. 6. 2021, 18:22

Na Epic Games Store je Control zdarma. :)
Always bring a gun to a puppet fight

Lorwyn

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Lorwyn » 23. 6. 2021, 20:44

Dohrála jsem v Darkest Dungeonu hlavní linku DLC Crimson Court (ještě mi zbývá socha, ale Hraběnka je kaput) a musím říct, dobré to bylo! Atmoška jak hrom, design upírů založený ne na netopýrech, ale na komárech (a hmyzu obecně), skvělá hudba, obtížnost která je výzvou ale není absurdní (trochu zlejší, než běžná hra). Musím přiznat, že při procházení megadungeonů jsem použila mapu, přišlo mi to bez ní trošku moc grindy. Ale dokážu si představit hrát to bez ní.
(obtížnost prostřední, DLC jsem zapla cca v půlce až dvou třetinách odehrané hry, protože dungy z DLC jsou skoro všechny pro 6. lvl).

Vedle toho mám puštěné i druhé DLC, Colors of Madness. Je silně inspirované povídkou Barva z kosmu, za což má plusové body, atmosféru, hudbu, etc má skvělou, ale obsah samotný je trochu moc repetitivní. Zatím jsem zabila dvakrát Mlynáře, jednou Kometu a nemám až tak velkou chuť se tam vracet. Tak uvidíme.
Ne, nezemřelo to, co věčně odpočívá,
a dlouhý věků běh i smrtí smrti bývá.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“