Smrt postav

Archiv témat z projektu Romíkova družina
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrt postav

Příspěvek od zrzavec »

Nebo držte kouzelníka dál od družiny. :)
Jo a ještě, když se někomu nelíbí, že někdo slovně napadá někoho jiného, ať to řekne tomu, kdo ho napadl slovně (Marek). Pokud se mu zas nelíbí, že ho někdo zabil, ať si to vyřídí zase s ním (Lukáš). Proč tady my, kteří jsme tam jen stáli s otevřenou pusou a vrtěli hlavou (Lilly a mnoho dalších) řešíme prohřešky jiných???
Protože každý hráč s tím v soukromí chodí zamnou. A já to řeším. A pozor, slovně ho napadl KAFE!!! On Eladrina neustále urážel a navážel se do něj. Marka jsem jednou napomenul a už si to netroufl. Takže opatrně s obviňováním.
že změna bude, tohle není pro mě
DnD jsou hlavně a převážně o fajtění. Stačí se podívat na schopnosti povolání - mají jen čistě bojové powery.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrt postav

Příspěvek od kin »

Tabytha píše:Jo a ještě, když se někomu nelíbí, že někdo slovně napadá někoho jiného, ať to řekne tomu, kdo ho napadl slovně (Marek).
Hele já a vezír jsme mu to řekli, řekli jsme ať už dá pokoj že nás sere (to že to nekřičíme do placu a nevíte o tom není naše chyba ;)) a jak se potom uklidnil, od druhý poloviny hry, nevim jestli jste si toho všimli, na nás už neměl žádný narážky typu smradlavý chluatý koule...takže to jde ;)
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrt postav

Příspěvek od zrzavec »

Jen doplněk.Marek patřil mezi tři hráče s nejvíce XP po herním sezení. A jestli jste si toho nevšimli, i přes moji nepříliš nakloněnou povahu často končí mezi pěti nelépe hodnocenými (z deseti to je slušný).
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Tabytha
Romikovec
Příspěvky: 130
Registrován: 27. 1. 2007, 18:22
Bydliště: Plzeň

Re: Smrt postav

Příspěvek od Tabytha »

Já si toho všimla!!! Nelíbilo se ti, že jeho postava urážela a že Lukáš zabil žebráka...přitom nevím kolik Marek, ale Lukáš dostal přes 900expů. To jsem nepochopila - ne, že bych mu to nepřála, ale když si ti jeho jednání nelíbilo, tak jsem to prostě jen nepochopila
Heaven is not a time and it is not a place. Heaven is being perfect!
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrt postav

Příspěvek od zrzavec »

Mluvím o Markovi, nikoliv o Lukášovi. zabití žebráka mi v podstatě vůbec nevadilo, já s tím totiž počítal. vadilo mi následné urážení Eladrina, a to nedělal marek ani lukáš.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: Smrt postav

Příspěvek od Kafe »

Hergot, dvě hoďky nejsem u kompa a nevím, co dřív číst.
Ohledně toho plošnýho kouzla? tak mě to nevadilo, jednou se to stane, když to takhle dá jednou za bitvu, v poho, kdyby to házel furt tak už je to problém, protože ne každý má tolik životů .)
Konečně někdo chápající situaci. Máš +.
myslím že každý dokáže pochopit, že to hráč udělá pro družinu nebo proti družině
Výborně, další chápající člověk s mozkem na správném místě. Další +.
Jedna drobnost - těch devět životů, o který jsi mě včera připravil, mě učinilo blooded (pravda, už předtím mě zasáhl ten jeden hajzlík) a nebýt Marka, který mě healnul, ta jsem byla mrtvá během dvou kol.
To mě mrzí (nemyšleno ironicky), ber to tak, že místo dvou kol, by si přežila kola tři. Na druhou stranu, proč skučet, žiješ přeci.
Anebo nechoď do prví linie.
jestli když je to tvá at will, sis nemohl rozmyslet její použití a použít jinou.
Ano mohl, ale v danou situaci se nehodila, jelikož byla proti nám přesila. Nikdo z nás netušil, že se tam objeví hajzlíci s jední životem, ktreé sejmul..asi Lukáš. Opakuji to naposledy, opravdu si mylslím, že to bylo rozmyšleně seslané. Nesesílal bych ho, pokud by byl někdo před smrtí.
Trochu mi to totiž připomíná tu situace, ve které jsme se už párkrát ocitli - kdy ty jsi jednal lehce protidružijně a my ostatní, spolupracující dohromady, jsme jenom civěli a přemýšleli, jestli to myslíš vážně.
Vážně si nevzpomínám, že bych intrikoval proti družině takovýmhle způsobem. Pokud si okoukala typy mých intrik, tak zjistíš, že takovýhle způsob není mým stylem. Pokud by se jednalo o vydírání, manipulování, lhaní, ovládání apod, apk ano, právem by se mě mohla podezírat.....má to šmrnc. Killovat umí každejtrouba.
A pořád si myslím, že by lidé v družině měli dostávat zranění od nepřátel a ne od těch, kdo jim mají krýt záda...
Když se kácí les, občas létají třísky. Tomáš Quintský.
Samozřejmě, jsem téhož názoru, že by si družina měla krýt záda, ale také záleží na prostředcích, které v danou chvíli má. Kouzla si jednou nadefinuji a to mohu změnit až další den ráno.Hlavně, 9HP ze 30, co to je.
navíc nechápu Romana, proč zranilo Lilly schovanou za dvěma bednami
Ano, nad tím jsem se poněkud také pozastavil. Mnohem logičtější mi přijde, že se tomu schová, než-li se tomu vyhne v poloprázdné místnosti.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrt postav

Příspěvek od zrzavec »

Ohledně toho plošnýho kouzla? tak mě to nevadilo, jednou se to stane, když to takhle dá jednou za bitvu, v poho, kdyby to házel furt tak už je to problém, protože ne každý má tolik životů .)
Jenže tys to chtěl hodit dvakrát za bitvu. Některé z postav už by to nerozdejchaly. když ti marek řekl, že to nedá, řekl jsi jen "No a co" to mě SERE asi nejvíc. Jednou hrajete ve skupině, ve velké skupině. Tak se tak všichni chovejte.
To mě mrzí (nemyšleno ironicky), ber to tak, že místo dvou kol, by si přežila kola tři. Na druhou stranu, proč skučet, žiješ přeci.
Anebo nechoď do prví linie.
Raději příště nehraj nebo s vou postavou vymrdám hodně rychle. Jen co tě nebude někdo healit tak to ndáš. Marek mění postavu a kin to všechno stíhat nebude. Striker je od toho aby do prví linie chodil. Ty nehraj strikera ale Controllera když sji wizard.
Ano mohl, ale v danou situaci se nehodila, jelikož byla proti nám přesila. Nikdo z nás netušil, že se tam objeví hajzlíci s jední životem, ktreé sejmul..asi Lukáš. Opakuji to naposledy, opravdu si mylslím, že to bylo rozmyšleně seslané. Nesesílal bych ho, pokud by byl někdo před smrtí.
Lol. větší blbost jsem nečetl. V době kdy jsi to házel už byla situace jiná, skoro vyhraná.
Ano, nad tím jsem se poněkud také pozastavil. Mnohem logičtější mi přijde, že se tomu schová, než-li se tomu vyhne v poloprázdné místnosti.
Do chundelatý prdele. Přečtite si tedy pravidla. Plošné kouzlo nebere v potaz kryt. Plameny prostě vjedou i pod kryt. Kam se schováš před ohněm? Pod stůl? Hahahaha. navíc jsi byl v linii kdy jsi na Lilly jistě viděl - tedy jsi měl line of sight a tedy mohla být cílem.

Omlouvám se za vulgaritu, ale tohle už je moc i na mě.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrt postav

Příspěvek od zrzavec »

Vážně si nevzpomínám, že bych intrikoval proti družině takovýmhle způsobem. Pokud si okoukala typy mých intrik, tak zjistíš, že takovýhle způsob není mým stylem. Pokud by se jednalo o vydírání, manipulování, lhaní, ovládání apod, apk ano, právem by se mě mohla podezírat.....má to šmrnc. Killovat umí každejtrouba.
a co flétna? vyhul mi hůl
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrt postav

Příspěvek od zrzavec »

A ještě jsem si vzpoměl na hraní Ledové královny. Též to odnesla tvoje postava a chtěl jsi sejmout celou družinu. Intrikami? Nikoliv, mrazem. Platí závěr mého předposledního příspěvku.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Tabytha
Romikovec
Příspěvky: 130
Registrován: 27. 1. 2007, 18:22
Bydliště: Plzeň

Re: Smrt postav

Příspěvek od Tabytha »

TAKŽE...
Lol. větší blbost jsem nečetl. V době kdy jsi to házel už byla situace jiná, skoro vyhraná.
Jak jsme to asi měli vědět, když ty slizouni předtím měli každej kolem 100 životů, jaks sám říkal.
navíc jsi byl v linii kdy jsi na Lilly jistě viděl - tedy jsi měl line of sight a tedy mohla být cílem
Jak mohl Lilly asi vidět, když jsi sám několikrát opakoval, že když jsem za bednami, nevidím nikoho já a nikdo nevidí mně? Vždycky jsem musela na útok zpozakrabic vykouknout!!!
a co flétna?
Ovládnutí, sám psal, že to je jeho styl a všichni to víme.
hraní Ledové královny
Ok, to nebylo zrovna šťastné, ale tak stejně podle tvých vlastních slov stála ta kampaň za houby, tak o co jde?
Heaven is not a time and it is not a place. Heaven is being perfect!
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: Smrt postav

Příspěvek od Majo »

To sa hádate kôli takej prkotine?
Uživatelský avatar
Tabytha
Romikovec
Příspěvky: 130
Registrován: 27. 1. 2007, 18:22
Bydliště: Plzeň

Re: Smrt postav

Příspěvek od Tabytha »

Ani se neptej :) Hlavně za tím pár lidí vidí postranní úmysly...

Nehledě na to, že RomiKova slova při hře byla: "No sice jsi zranil i družinu, ale je (nepřátele) jsi dobře zmastil, skvělý."
A najednou je na druhé straně...a předně, kdyby Kafe to kouzlo opakoval, už by to nikoho jiného nezranilo, když to použil špatně! A můj názor je, že měl opakovat i první hod, nezranil by z družiny nikoho a nemuseli bychom se hádat kvůli každé hlouposti...
Heaven is not a time and it is not a place. Heaven is being perfect!
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: Smrt postav

Příspěvek od Majo »

Možno by som sa do toho nemal pliesť, ale keď som hral kúzelnika v DnD, tak sa mi tiež stavalo to isté. Takže váš problém nie je nič neobviklé. Ja som mal tiež problém s plošnými kúzlami. Nakoniec som ich radšej nepoužíval vôbec.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrt postav

Příspěvek od zrzavec »

On problém je trošičku jinde. Odpovím postupně.

Jedna věc je, když hráč svojí hrou kayí hru několika jiným. Já jsem měl radost, jak je sejmul - poprvé. Podruhé se ale několik hráčů ohradilo a Kafe je poslal někam daleko. Není dobré hrát s někým, kdo svojí hrou kazí hru jiným.

Plošná kouzla to v podstatě umocnila a vyhrotila. Problém je celkově v přijmutí systému. A v zásadách slušné komunikace.

Bylo by dobré shodnout se na tom, co kdo z vás od hry očekává a jak chcete hrát, protože pokud bude skupna diferencovaná na dvě herně preferenční části, tak se stejně budeme hádat pořád. A o to nestojím já ani vy.

Jestli tu ještě někdo někoho urazí nebo bude diskutovat urážlivě, budu se na něho zlobit.

Naposledy o pravidlech. Nic jako vykouknutí není. Za bednami jsi vidět nebyla pro ty vepředu. Ve chvíli, kdy jsi mohla vykouknout a vystřelit, mohlo na tebe být vystřeleno s postihem - ze stran jsi vidět byla. Kouzlo, které zasahuje plochu zasahuje i za bedny. Bedny stejně byly jen taková kulisa. Ale to bylo moje rozhodnutí při hře.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Tabytha
Romikovec
Příspěvky: 130
Registrován: 27. 1. 2007, 18:22
Bydliště: Plzeň

Re: Smrt postav

Příspěvek od Tabytha »

Uvědomuješ si, že jediný, kdo začal házet urážky jsi ty???
(Pokud pominu Míši obvinění s intrikami, nad tím shovívavě přivřu oko a beru to spíš jako výstřel do tmy, protože plošné kouzlo jako intriku, to je fakt směšný)

Bedny fakt neřeším, jen si to příště pořádně promysli... :wink: Abys chvíli neříkal to a pak zas opak
Heaven is not a time and it is not a place. Heaven is being perfect!
Zamčeno

Zpět na „Romíkova družina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti