Gamecon 10-13.7. 2008 - Pardubice

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Jinak kdo pripravujete nejaky program poslete mi na erric@email.cz profil sve vlastni osoby + fotku. Jak to ma vypadat najdete opet na webu gameconu z lonska.
Prosim zbytecne neroztahujte..
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Alnag je snadno k nalezení na d20. Což je vedlejší.
Já si rejpu často a rád, to přiznávám, ALE mýlíš se ve svou věcech. Zaprvé v tom, že je bezdůvodné a bezúčelné, zadruhé v tom že bych považoval RPG jen za hru - pro mě to je něco víc než hra. Jen se na to "víc" dívám z jiného úhlu pohledu. (na FF budu mít přednášku o významu RPG Teorie, to jen tak mimochodem).
GNS jsem si prohlédl a ničím mě nezaujala, hru rozebírá z pohledu který považuji za zcestný a popravdě mám dojem že spíše než o teorii snažící se nějak přiblížit realitě hry jde o teorii která vykonstruovává jakési abstraktní vzdušné zámky a snaží se na ně zpětně hru navléct, aniž by přitom sama stála nohama pevně na zemi (celé tamnější pojetí Premisy, například, dost odporuje mnou pozorované dynamice hry). Z tohoto titulu ji ani nepovažuji za "profesně zajímavou" (narozdíl od GDS se kterou třeba osobně nesouhlasím, ale která mi zajímavá přijde hodně) a z hlediska akademické práce považuji znalost GNS spíše za takovou zájmovou perličku než za něco podstatného k dalšímu studiu RPG.

Nicméně tu Erricovi tímhle už plevelím téma, takže pokud se chceš bavit dál tak bych se přesunul do PM (o GNS tu sice jsou veřejné thready, ale po zkušenostech se tu veřejné diskusi o ní raději vyhybám a řeším to spíše přes soukromé kanály, člověk se tam snáz vyjádří aniž by byl chytán za slovíčka apod.)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Nicméně tu Erricovi tímhle už plevelím téma
Presne tak, takze papa...
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Vsichni kdo budete neco prednaset nebo mit volne hrani se jeste NEprihlasujte na Gamecon, bude pro vas/nas specialni prihlasovaci formular, aby se to nemichalo s ucastniky.

Takze jeste vyckejte (obzvlast netrpelivci z Goodbaru), ja pak zavelim;o)
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Jak to bude s manželkami, přítelkyněmi a další havětí? Maj se přihlásit jako účastníci, nebo??
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Dalcor: Sam nevim, poprosil jsem Bouchiho, aby to tady osvetlil.
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Bouchi »

Dalcor píše:Jak to bude s manželkami, přítelkyněmi a další havětí? Maj se přihlásit jako účastníci, nebo??
Jo, pro ty bude asi ucastnicka prihlaska nejlepsi.
Ale do poznamky napsat, ke komu patrej, at mame trochu prehled (hlavne kvuli ubytovavani).
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Hmm, mě do ubytování nepočítejte, my máme s manželkou zajištěné ubytování v hotelu, ty koleje mě loni tak točili...
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Letos by to melo byt lepsi, meli bychom byt uz v opravenych kolejich - loni to fakt byl humus.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Ono jde primárně o bordel na chodbách, jako já jako rpacující člověk se chci o víkendu vyspat a mám rád své pohodlí ;)
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Aktualni program je zatim zde

Pokud byste tam nasli chybu nebo nejaky problem, staci napsat neco s tim provedem. Obecne jsem se snazil dat diskusim vzdycky takovou neoficialni hodinu navic. Nevychazi to jen jednou a to proto, ze Jakub Marek ma hrozne obsahly vlastni rozvrh a je problem jej narovnat jinam.
Kdyztak si jeste kazdy zkontrolujte svuj program.

Pomalu uz pribyvaji i anotace na web gameconu, tak sledujte i tam. Dava to tam Bouchi, takze kdyby byl nejaky problem tak piste spis jemu.
Uživatelský avatar
DarthSpeedy
Příspěvky: 178
Registrován: 7. 5. 2006, 20:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od DarthSpeedy »

Jak je možné, že Gamecon opět koliduje s Masters of Rock?? Přemýšlím, která strana mi již druhým rokem připravila toto "reglační" dilema :cry:
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

DarthSpeedy píše:Jak je možné, že Gamecon opět koliduje s Masters of Rock?? Přemýšlím, která strana mi již druhým rokem připravila toto "reglační" dilema :cry:
Termín Gameconu je stejný už od roku 1995, jedinou výjimkou byl rok 1997, kdy kvůli povodním byl Gamecon v Čelákovicích, místo v Olomouci. Jinak je vždy druhý víkend o prázdninách.

To, že se přesunul termín Masters of Rock je smutné, ale vzhledem ke spojení s Czech Open už stejně není možné s termínem pohnout.

Osobně mě to taky štve, ale o prázdninách si prostě nevybereš. Každý víkend je něco.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Ehm, nemělo by toto vlákno být také označeno jako oznámení?

Pokud ne, nějak mi nedochází, proč je jako oznámení Festival fantazie a World dnd day...

Nevím, možná jen špatně vidím (brýle na to mám silné dost). Ale osobně považuji GameCon za důležiou akci na to aby ležel takhle nízko...
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

RomiK píše:Ehm, nemělo by toto vlákno být také označeno jako oznámení?

Pokud ne, nějak mi nedochází, proč je jako oznámení Festival fantazie a World dnd day...

Nevím, možná jen špatně vidím (brýle na to mám silné dost). Ale osobně považuji GameCon za důležiou akci na to aby ležel takhle nízko...
Tohle melo byt IMHO pro domluvu. Zalozim nove tema s informacemi pro ucastniky a upoutavkou - behem dneska ci zitrka.
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů