Gamecon 10-13.7. 2008 - Pardubice

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Chtel bych podekovat vsem organizatorum, prednasejicim a vypravecum za jejich praci. Bez nich by nebylo nikdy mozne mit tak bohaty program.
Diky ze jste prijeli a venovali Gameconu svuj cas a usili.

Stejne tak dekuji ucastnikum, protoze nevahali nam dat najevo, ze se bavi, coz nas motivuje delat Gamecon i pristi rok.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

No, já děkuji tobě za možnost přednášet a vést hry. To pro mě dělá GC ještě mnohem důležitější :-)

Fotky z této parádní akce naleznete zde: http://romikh.rajce.idnes.cz/
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Já taky děkuji za příležitost odehrát několik her, seznámit se s novými lidmi a líp se poznat s těmi, co už znám. A díky za důvod vůbec na GC jet, protože jinak bych to asi jako obvykle zasklil a přišel o několik výborných zážitků.

...třeba o zásadní Jezevcovu přednášku o imerzi. Kdo ji minul, ten je teď v teorii RPG a larpu o krok pozadu ;)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

GameCon byl super. Děkuji organizátorům za méně byrokracie než loni, Pardubicím za otevřenou hospodu i po půlnoci, Zaylově bandě za vodnici, spolucestujícím za společnost ve vlaku, přednášejícím za zajímavá témata a vypravěčům za super volné hry a už nevím, za co dál 8) Jen to počasí mohlo být trochu lepší.
boubaque píše:...třeba o zásadní Jezevcovu přednášku o imerzi. Kdo ji minul, ten je teď v teorii RPG a larpu o krok pozadu ;)
Ale zase Bubáku nepřeháněj, prostě použije 3. imadační techniku a má to vyřešené ;-)
Uživatelský avatar
Zayl
Příspěvky: 69
Registrován: 9. 4. 2007, 09:32
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zayl »

Na Gameconu jsem byl letos počtvrté a musím říct, že mi letos připadal nejkvalitněji připravený. Takže organizátorům skládám poklonu a doufám, že příští ročník bude minimálně stejně podařený jako ten letošní.
Wan-To,boubaque: Taky jsem rád, že jsem si z té spousty přednášek vybral zrovna tu nejzásadnější, kterou vedl Jezevec. :wink:
Ve jménu Rovnováhy
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Ohlasy na GameCon v:

Pardubickém rádiu

a v

České televizi
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

Dovolil som si napisat maly dennik z Gameconu na SR forum: http://forum.annun.sk/viewtopic.php?f=3&t=6222
Naposledy upravil(a) Majo dne 17. 7. 2008, 17:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
DarthSpeedy
Příspěvky: 178
Registrován: 7. 5. 2006, 20:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od DarthSpeedy »

Majo píše:Dovolil som si napisat maly dennik na SR forum: http://forum.annun.sk/viewtopic.php?f=3&t=6222
Jo jo, macháček byl světlý moment, škoda jen, že jste to tak zbaběle zabali nakonec :D
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

DarthSpeedy píše:Jo jo, macháček byl světlý moment, škoda jen, že jste to tak zbaběle zabali nakonec :D
Priznavam svoju zbabelost, v poslednom obdobi sa snazim byt s takimito hrami opatrny :-)
Inac bola zaujimava myslienka, ktoru spominal Jezevec, ze casom by mohol vzniknut turnaj PJov: hraci by boli porotci a PJovia sutaziaci. Napada mi, ze Romik spominal, ze na nieco taketo by bolo idealne DrD+. Mozno by bolo zaujimave nad tym rozmyslat.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

:roll:
co hodláš hodnotit? atmosféru hry? komplexnost metaplotu?

hráči můžou hrát ještě soutěž ve stylu Diablo případně PC adventura, kdo rozluští hádanku a hodí hezky na kostkách ve final fight s vlkodlakem vyhrál, gratulujeme. Ale fakt nevim podle čeho byste chtěli hodnotit vypravěče.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

Podla jeho roleplayu, podla toho ako zvladne zadane dobrodruzstvo, podla toho ako dokaze improvizovat, v pripade ze hraci odbehnu od hlavnej linie. Ci vie stupnovat atmosferu. Ako sa dokaze vyrovnat s tak neobviklym povolanim ako je knaz alebo theurg v DrD+. Hlavny by bol mozno celkovy dojem hracov, atd.
Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 397
Registrován: 26. 4. 2006, 08:06
Bydliště: Principielně v Brně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sniper »

Majo: zní to zajímavě, ale kolik je PJů DrD+ co by se toho zůčastnilo? A pokud by se to neomezilo an jeden systém, bylo by to nehodnotitelné.
Pokud si myslíš, že tě nikdo nevidí, mí tajní dostanou prémie.

Chci hrát: Mouse Guard
Mám také rád: GURPS 3e, house-DrD, DnD 4.0, DnD 3.5
Vyvíjím: DrD 2.0 unofficial
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

To je pravda. PJov DrD+ je asi malo, ktovie.
Je to len tak uvaha, mozno by bol vhodnejsi iny system
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

http://www.3owls.org/rpg/scenario.htm - odtud pochází původní myšlenka, je to tam i "opravdu stručně" nastíněné

A Jezevec o tom mluvil jen jako o alternativě, nikoliv jako o něčem, co považuje za naprosto boží. Ačkoliv mě to zaujalo.

Jinak se domnívám, že Dějmistra lze hodnotit ze spousty aspektů, stejně jako lze hodnotit soutěže hudební či vypravěčské (myslím od slova vyprávět příběh - nikoliv hru).
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Pokud chcete sdelit neco organizatorum, aby vam udelali pristi rok Gamecon jeste lepsi, nebo chcete jen neco sdelit ostatnim navstevnikum Gameconu, nejlepe tak ucinite zde:
http://gamecon.altar.cz/guestbook.php
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů